Dodaj do ulubionych

GLINA wczoraj

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 12:40
co to za organizacja śledzi kom. Gajewskiego? klika ubeków, coś w stylu
OdeSSy, 15 lat po upadku komuny? niby jak uczy nas rzeczywistośc (Pęczak,
senator Sławiński w KRRiTV, kolesie itd.) wszystko jest u nas mozliwe, ale
mało prawdopodobne jest to, żeby ubecy mieli taką tajną siatkę, i to siatkę z
mozliwościami (vide szef Gajewskiego próbujący zatuszować sprawę). ale
ciekawy jestem, jak się to wyjaśni, nie powiem! sprawa śliska, bo "wicie
rozumicie", żydzi są w grze, a to w PL niebezpieczny temat...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka