Gość: paranoja IP: 212.160.134.* 09.05.02, 19:55 a wiecie kiedy moze łaskawy polshit zwróci ally mcbeal ??? z powazaniem paranojaa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obsesja Re: ally IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 23:04 Proszę o natychmiastowy ZWROT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mania p. Re: ally IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.05.02, 14:58 Jeszcze nic w tej sprawie? mania prześladowcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taniej Re: ally IP: 217.96.37.* 14.05.02, 09:30 Ally to kolejny przykład, że fajfusom z Polsatu nie należy sprzedawać niczego poza serialami latyno. Po co kupują "Przyjaciół"czy "Ally" jeśli potem tego nie wyświetlają?Najpierw jest wielki szum reklamowy- serial dostaje dobrą porę emisji, potem jest przesuwany na coraz późniejsze godziny, aż wogóle wypada z ramówki.Słuchajcie cioły z Polsatu: nie musicie tego kupować! Pozostańcie przy disco-relax, barze, idź na całość. To wam wychodzi najlepiej. A lepsze rzeczy zostawcie innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reyes Re: ally IP: *.krobia.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 17:39 zgadzam sie polszmat jest mistrzem świata w przerywaniu emisji seriali lepiej nie zaczynać oglądania czegoś na tej stacji bo nigdy nie wiadomo czy sie dowiesz jak to sie skończy no poza telenowelami oczywiście; a do tego jeszcze te stosy reklam, opóźnienia w emisji; jak czasem chcesz sobie zaprogramować video na nagranie jakiegoś filmu to mozesz być pewien ze jeżeli ustawisz godzinę rozpoczęcia i zakończenia taką, jaka jest podana w programie tv to na pewno nie nagra cie sie film to końca pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: ally IP: *.ne.client2.attbi.com 25.05.02, 02:56 A jaka byla ostatnia seria "Ally ..' zanim przestali nadawac w Polsce ? Ta z Downey'em Jr ? Ja siedze teraz od jakiegos juz czasu w Bostonie i w miniony poniedzialek FOX wyemitowal ostatni odcinek. Ze wzgledu na bardzo niska ogladalnosc postanowiono zakonczyc serial, i mimo ze uwielbiam "Ally.." to slepa nie jestem i widzialam ze schodzi na psy. Moim zdaniem od momentu odejscia Larry'ego. Ten season z nim byl jeszcze w miare do ogladania, ale to co dzialo sie tam pozniej , od jesieni do teraz to porazka. Na koniec zatrudniali gwiazdy jak szaleni, c o odcinek ktos ze znanym nazwiskiem . Nawet Jon Bon Jovi nie pomogl....Jedynie Ziolko dla mnie pozostal nieprzerwanie hitem . Uwielbiam goscia ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agul Re: ally IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 28.05.02, 12:26 Podobno następna częśc Ally ma być od jesieni i to znowu na polshicie. Odpowiedz Link Zgłoś