Dodaj do ulubionych

Szymon Majewski

IP: *.aster.pl 25.12.04, 13:59
Nie podoba mi się on.Sprawia wrażenie jak by był po narkotykach.
Obserwuj wątek
    • Gość: Elwira Re: Szymon Majewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.04, 16:01
      A ja uważam, że jest świetny. Prowadzi program bardzo sprawnie, jego reakcje i
      odpowiedzi sa zawsze bardzo dowcipne, co tylko dowodzi, że jest inteligentnym
      człowiekiem, bo poczucie humoru na żywo to jest naprawdę "szybka jazda bez
      trzymanki". Nie wyobrażam sobie innego prowadzącego ten program, choć przyznam,
      że identyczne "wkręcania" przez przyjaciół i dokładnie te same numery widziałam
      w telewizji francuskiej już ponad 12 lat temu.
      • reniatoja Re: Szymon Majewski 26.12.04, 01:37
        Gość portalu: Elwira napisał(a):

> A ja uważam, że jest świetny.

Oczywiscie masz prawo tak uwazac, ale mimo wszystko sugerowalabym
        zweryfikowanie wzorcow, ktorymi sie kierujesz. Tak na wszelki wypadek.

> Prowadzi program bardzo sprawnie,

Zeby jeszcze robil to kulturalnie i z mniejszym zadęciem...

> jego reakcje i
        > odpowiedzi sa zawsze bardzo dowcipne,

Mozesz podac kilka przykładów? Cokolwiek? Bo próbuję sobie coś takiego
        przypomniec i nie przychodzi mi do głowy nic, co potwierdzałoby Twoją tezę.

> co tylko dowodzi, że jest inteligentnym
        > człowiekiem, bo poczucie humoru na żywo to jest naprawdę "szybka jazda bez
        > trzymanki".

OWszem, gdyby był dowcipny, to faktycznie czegoś takiego by to dowodziło. Ale
        jest jak jest, więc nie ma o czym mówić.

> Nie wyobrażam sobie innego prowadzącego ten program,

A ja marzę, żeby wreszcie zmienili prowadzącego. Ktokolwiek, ktokolwiek, nawet
        Mołek byłaby lepsza niz ten pajac. Bo sam program nie jest az taki glupi, czego
        na przyklad nie mozna powiedziec o "Mojej Krwi" - pomyśle w całości poronionym
        z prowadzącą łącznie.
        • Gość: Elwira Re: Szymon Majewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.04, 08:59
          reniatoja napisała:

> Gość portalu: Elwira napisał(a):
          >
          > > A ja uważam, że jest świetny.
          >
          > Oczywiscie masz prawo tak uwazac, ale mimo wszystko sugerowalabym
          > zweryfikowanie wzorcow, ktorymi sie kierujesz. Tak na wszelki wypadek.
          >
          TAK NA "WSZELKI WYPADEK" PODAJ MI SWOJE WZORCE. COŚ TAM PISAŁAŚ O MOŁEK.
          GRATULACJE - POWIEDZIAŁABYM WZORCE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI. MOŻE JESZCZE SKOWROŃSKI?
          A MOŻE WOJEWÓDZKI?
          >
          > > Prowadzi program bardzo sprawnie,
          >
          > Zeby jeszcze robil to kulturalnie i z mniejszym zadęciem...
          >
          MOŻESZ PODAĆ KILKA PRZYKŁADÓW? COKOLWIEK? BO PRÓBUJĘ SOBIE COŚ TAKIEGO
          PRZYPOMNIEĆ I NIE PRZYCHODZI MI NIC DO GŁOWY, CO POTWIERDZAŁOBY TWOJĄ TEZĘ
          (świetny argument, no nie!)

> > jego reakcje i
          > > odpowiedzi sa zawsze bardzo dowcipne,
          >
          > Mozesz podac kilka przykładów? Cokolwiek? Bo próbuję sobie coś takiego
          > przypomniec i nie przychodzi mi do głowy nic, co potwierdzałoby Twoją tezę.
          >
          NASTĘPNYM RAZEM NIE ŚPIJ, TYLKO OGLĄDAJ PROGRAM I SKUP SIĘ MOŻE COŚ POKUMASZ Z
          JEGO DOWCIPÓW.

> > co tylko dowodzi, że jest inteligentnym
          > > człowiekiem, bo poczucie humoru na żywo to jest naprawdę "szybka jazda be
          > z trzymanki".
          >
          > OWszem, gdyby był dowcipny, to faktycznie czegoś takiego by to dowodziło. Ale
          > jest jak jest, więc nie ma o czym mówić.
          >
          DLA CIEBIE NIE JEST DOWCIPNY, DLA MNIE JEST. NO I CO TO ZA ARGUMENT?

> > Nie wyobrażam sobie innego prowadzącego ten program,

> A ja marzę, żeby wreszcie zmienili prowadzącego. Ktokolwiek, ktokolwiek,
          nawet Mołek byłaby lepsza niz ten pajac. Bo sam program nie jest az taki glupi,
          czego na przyklad nie mozna powiedziec o "Mojej Krwi" - pomyśle w całości
          poronionym z prowadzącą łącznie.
          >
          JEDYNA TWOJA PROPOZYCJA TO MOŁEK? A MOŻE JEDNAK WOJEWÓDZKI? KTO TAM JESZCZE
          TAKI JEST ŚWIETNY. CHYBA JUŻ TYLKO SAM STRASBURGER OD FAMILIADY BY CI
          ODPOWIADAŁ. KULTURALNY, BEZ ZADĘCIA....

--------------------------------------------------------------------------------

Copyright © Agora SA˙•˙O nas˙•˙Reklama˙•˙Ochrona prywatności˙•˙Mapa serwisu
          Poleć stronę znajomym | Zgłoś problem lub błąd

--------------------------------------------------------------------------------

• enter123 Re: Szymon Majewski 26.12.04, 11:44
      Gościu jest bomba. Dla mnie jest to strzał w dziesiątkę. Tak sie
      przyzwyczailem, że to on prowadzi ten program, że chybabym przestał oglądać
      gdyby zmienili prowadzącego. Zresztą, kogo można by dać na to miejsce?
      • spaldi Re: Szymon Majewski 26.12.04, 18:35
        Program jest utrzymany w konwencji lekkiego kiczu, a majewski w sam raz sie do
        niego nadaje.

Nie musi zaskakiwac inteligencja, bo nie raczy nas jakimis refleksjami
        filozoficznymi, ale dosyc prymitywnym acz smiesznym programem.

Kto nie musi nie oglada. To proste.

Wg. mnie swietnie prowadzi.tylko tyle.
        • Gość: inspira program w konwencji kiczu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 01:44
          spaldi napisała:

Program jest utrzymany w konwencji lekkiego kiczu, a majewski w sam raz sie do
          niego nadaje.

Nie musi zaskakiwac inteligencja, bo nie raczy nas jakimis refleksjami
          filozoficznymi, ale dosyc prymitywnym acz smiesznym programem.

Kto nie musi nie oglada. To proste.

Wg. mnie swietnie prowadzi.tylko tyle

że program w konwencji kiczu, to "zasługa" majewskiego. Nie śmiesż mnie jego
          dowcipy, ani w programie ani artykuliki w Playboyu, może w radiu jest najlepszy.
          Ogladam TVN nie dla niego a dla biednych wkręcanych. Każdy chce zobaczyć
          prawdziwą twarz osoby publicznej. Kolejne reality dla ubogich.
          zastanawiam się czy ostatnie programy nie zaczynają być ostro przycinane? Nie
          wierzę, że "normalni" ludzie w tak niezwykłych, czasami koszmarnych sytuacjach
          zachowują dyplomację i spokój.
          Ktoś wcześniej proponował Strasburgera. Z całym szacunkiem.. pan S. też
          błyskotliwością nie grzeszy.
          Kto byłby najlepszym prowadzącym? ja. Wyrażam szczery żal ;)
    • boska_rita Re: Szymon Majewski 05.01.05, 10:52
      Nie śmieszą mnie jego dowcipy, zapowiedzi reklam, powiedzonka, ale do tak
      bzdurnego programu jak "Mamy cię" pasuje - właściwy człowiek na właściwym
      miejscu. TVN jest coraz głupszą telewizją, niestety.
    • oren.ishii Re: Szymon Majewski 05.01.05, 17:40
      A ja Szymona Majewskiego lubię, chociaż bywa czasami irytujący. W końcu "Mamy
      Cię" to nie program edukacyjny i nie musi być na niewiadomo jakim poziomie. A
      sam prowadzący wygląda mi na takiego kolesia z którym można się pośmiać przy
      piwku :).
      Ale z tym, że oferta programowa TVNu stacza się po równi pochyłej się zgadzam -
      najlepszy przykład to nowy program z niejaką Miriam (widziałam tylko reklamę
      tego programu i oglądać go nie zamierzam).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka