Gość: hmm
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.01.05, 15:48
Pytanie: kto i o kim tak powiedzial?
"ocenił, że jest to osoba bez doświadczenia politycznego i zgłoszenie jej
jako kandydata na prezydenta mogłoby sprawić wrażenie, że Polska jest
krajem "operetkowym, niepoważnym"."
Pozdrowienia:)