Dodaj do ulubionych

PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2

IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.01, 22:02
Wojciech Glanc - frankensztajn , kuglarz , Arni
Dawid - kubanos partizantos , Fidel Castrat
Irek - Lepper
Kuba - ?
Wojciech - ?
Jurek - Strażak Sam
Bogusia - Dzaba(chyba tak sie nazywał ten potwór z gwiezdnych wojen) , Dosia
Aga - królewna śnieżka
Anna - zając poziomka
Basia - ?
Karolina - nic nie zaproponuje bo sie boje
Marzena - Antygona

macie jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • Gość: best Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.01, 22:11
      Karolina - ''temu daje co mu biceps staje''
      Wojciech - Carlos
      Basia - ''kto na mnie nie zaglosuje to mu wysse chu.e''
      Kuba - ''too sexy for my hair''
      • Gość: the4h. bigbrother.blog.pl - jest ciekawie i są przezwiska IP: 62.233.128.* 09.09.01, 22:34
      • Gość: ptys Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.chello.pl 09.09.01, 22:39
        Moje typy to:

        Wojtek G. - Tanczacy z lalkami
        Irek - Snopek z Marsa
        Karolina - Laska Steryda

        I to na tyle

        ptys
        • Gość: snow Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 212.160.165.* 10.09.01, 09:35
          Wojtek glanc - manson (przypomina mi tego mordercę psychopatę)
          karolina -
          anna - biała dama (wygląda jakby lubiła poćpać)
          irek -
          wojtek - To nie moje ale jest niezłe - sprzedawca oro (oro po hiszpansku to
          złoto
          a i podoba mi się na bogusię "Dzaba" niezłe
        • Gość: dario Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.telia.com 15.09.01, 23:27
          Musze przyznac, ze okreslenie Karoliny mianem: laska steryda jest bardzo
          trafne !
      • Gość: Abra Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 11.09.01, 15:02
        Agnieszka-Beata Kozidrak
        Irek-Bolec!
      • Gość: Art A może by tak filmy!!! IP: 10.1.1.* / *.poz.zigzag.pl 14.09.01, 14:25
        Bogusia - uwolnić orkę 2 ( 1 to Manuela)
        Wojtek G. - Władca marionetek (jest już kogoś ale fajne)
        Irek - urodzeni mordercy , sami swoi, chłopi
        Ania - podążaj w stronę światła
        Jurek - Missipi w ogniu.
        Dawid - 300 mil do nieba.
        Karolina - Showgirls, Narzeczona Frankenstaina, Piękna i bestia
        Kuba - Nic śmiesznego.
        Basia - Buffy postrach wampirów (trochę starsza Buffy)
        Wojtek - Władca pierścieni
        Marzena - Upiór w operze
        Agnieszka - Krzyk
        Czekam na propozycje
      • Gość: Art A może by tak filmy? IP: 10.1.1.* / *.poz.zigzag.pl 14.09.01, 14:50
        Bogusia - Uwolnić orkę 2 ( 1 to Manuela)
        Dawid- 300 mil do nieba
        Jurek - Missipi w ogniu, Ogniem i mieczem
        Irek - Urodzeni mordercy, Sami swoi, Chłopi
        Wojtek G. - Władca marionetek
        Basia - Buffy postrach wampirów (trochę starsza Buffy)
        Karolina - Showgirls, Narzeczona Frankensteina, Piękna i bestia
        Kuba - Nic śmiesznego
        Anna - Podążaj w stronę światła, Ostry dyżur
        Agnieszka - Krzyk
        Marzena - Upiór w operze
        Wojciech - Władca pierścieni,
        Wasze propzycje???
      • Gość: Bobas Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.bci.net.pl 24.09.01, 14:31

        dla Karoliny najlepszym okresleniem będzie
        Flondra !!!!!! ,- ponieważ jest plaska a na dodatek jest stuprocentową idiotką,
        porównywalną z uczestniczką z pierwszej edycji BB - Moniką S.
        Tamtej nazwisko było adekwante do pobytu w programie SEWIOŁO, SE-WIOŁO i ją
        wywioło, mam nadzieje, iż kłótliwą i arogancką Karolinę z drugiej edycji BB, też
        niebawem wywieje z tvn-u...
    • Gość: mysiak basia ,czyli suka w ciele barbi, Irek-rolnik, ... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.09.01, 10:56
      wojtek W. - sepleniuch, Karolina- pustak2, Marzena - glizduchna,
      • Gość: Syniu Ksywy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.01, 19:03
        Gość portalu: Syniu
        > Karolina-"Guwniara" "Śiksa"
        >Irek-"Rolnik"
        >Agnieszka-"Ryjec"
        >Jurek-"Strażak sam"
        >Dawid-"Fidel Castro 2"
        >Kuba-"Playboy"
    • Gość: manek Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.toya.net.pl 10.09.01, 14:07
      Wojtek G. - kuglarz
      Dawid - Elias Gonzalez

    • Gość: Ql2ra Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.01, 14:37
      Oto moje propozycje:
      -Wredna Suka
      -Żeluś
      -Laska Dresa
      -Żyd
      -Chemioterapia
      -Burak
      -Straszak
      -Kierda
      -Chuda
      -Popierdolona
      -Seplenioch
      -Wodogłowiec

      • Gość: AJAJA Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 192.168.167.* / *.com.pl 04.10.01, 13:39
        popierdolony wodoglowiec to Ty jesteś!
    • Gość: NICK Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 10.10.3.* / *.mrkch.pl 10.09.01, 14:46
      Dawid - kuba
      Jurek - strażak
      Anna - chemioterapia
      Irek - sołtys
      Agnieszka - chuda
      Basia - kierowniczka
      Wojciech - złotnik
      Wojtek - clown
      Karolina - moedelka
    • Gość: hehe Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 10.129.1.* 10.09.01, 15:48
      Gość portalu: ktp napisał(a):

      > Karolina - nic nie zaproponuje bo sie boje

      Hehehehehehehehehe uważaj bo Cię SHREK dorwie :-))))))
    • Gość: Paulo SPRAWDŹCIE TO !!! :))))) IP: *.telkab.pl 10.09.01, 16:21
      KAROLINA- NARZECZONA SHREKA
      JUREK- STRAŻAK TEXASU
      AGNIESZKA-AGA CICHODAJKA
      BASIA- BASIA PRZEDSZKOLANKA
      KUBA - KUBA BIG BROTHERA CHLUBA
      BOGUSIA- BOGNA PRZYZWOITKA
      WOJCIECH- DIETER THOMAS (taka hybryda MODERN TALKING)
      DAWID- ŻELUŚ (powtórzyłem ale podoba mi się)
      ANNA - ZAJĄC POZIOMKA (to mnie rozwaliło!!!! jest super!)
      IREK - ROLNIK AKROBATA(nic dodać nic ująć...)
      • Gość: xxx Re: SPRAWDŹCIE TO !!! :))))) IP: *.chello.pl 11.09.01, 14:57
        Gość portalu: Paulo napisał(a):

        > KAROLINA- NARZECZONA SHREKA

        przestancie obrazac Shreka porownaniami do tego dziwadla Karolci!!!

        > JUREK- STRAŻAK TEXASU
        > WOJCIECH- DIETER THOMAS (taka hybryda MODERN TALKING)

        super!!! :))))))))
      • Gość: Wera paulo zostan moim mezem! IP: *.acn.waw.pl 25.09.01, 22:26
        basia to rzeczywiscie przedszkolanka, normalnie buziakiiiiiiiiiiii duzeeee!
    • Gość: rufus Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.01, 16:35
      Basia - Domagalik
    • Gość: WACEK KAROLINA - KILLER PUSSY IP: *.*.*.* 10.09.01, 16:48
      KAROLINA - Killer Pussy
    • Gość: Driver Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.torun.dialup.inetia.pl 10.09.01, 16:55
      Oto moje typy:
      Irek - soltys
      David - mlody
      Basia - wredna
      Wojtek W. - Bono
      Bogusia - chuda
      Karolina - profesorka
      Kuba - lalus


      • Gość: ROBBY Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 217.11.134.* 05.10.01, 15:01
        DAVID - FIDEL CASTRO
        KUBA - GEJ, LOWELAS, OWŁOSIONY
        IREK - SOŁTYS
        JUREK - SIUREK, STRAŻAK CHAM,
        KAROLINA - LOVE STERYD
    • Gość: sikorka Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.bielsko.dialog.net.pl 10.09.01, 21:06
      Jurek - Strażak Sam vel Sikawka
      Baśka - Suka Boss
      Aga - Beata Kozidrak ( w młodości)
      Bogusia - Shrek
      Irek - Rolnik
      Karolina - Bicepsa Vagina
      • Gość: xxx Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.chello.pl 11.09.01, 15:00
        Gość portalu: sikorka napisał(a):

        > Baśka - Suka Boss
        > Karolina - Bicepsa Vagina

        :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        > Bogusia - Shrek
        no, to juz lepiej...
    • Gość: gromik Re: oczywistosci? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.01, 21:18
      niektore mnie sie wydają oczywiste ale czy inni to zrozumieją?:-)

      Basia - Domagalik
      Ania - Onkologia
      Irek - rolnik (po prostu!)
      ten z Cuby - Cuba
      ten złotnik - mafioso
      • xsara Re: oczywistosci? 23.09.01, 10:01
        irek-burok
        basia-tepota
        wojtek.w- modern toaking
      • Gość: SHELTER GROMIK TO CHUJ! JAKA ONKOLOGIA DEBILU JEDEN!!!! IP: *.acn.waw.pl 25.09.01, 22:37
        NIE ZYCZE CI ZLE ALE OBYS TY SIE OTARŁ O SMIERC MŁOTKU JEDEN !!!1 GDZIEŚ TY
        SIE UCHOWAŁ????????????????
    • Gość: ryba Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.server.ntl.com 10.09.01, 21:32
      Jurek - olewacz
      Anna - pacjentka
      Bogusia - sucha
      Irek - traktor
      Aga - lola
      karolina - modelka
      Wojtek G. - typ
      • Gość: wic Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.metronet.pl 10.09.01, 22:13
        Iras Świras
        Bono Złotnik
        Bogna Wieloryb
        David Havana
        Anna Rakowska
        Marzena - Aktorka ze spalonego teatru
        Sikawkowy
        Kuba Żelu
        Aga - Biała Dama
        Modelina
        Barabara
        Władca Marionetek vel Psychopata
        • Gość: lul Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.groni1.gr.nl.home.com 11.09.01, 15:17
          "Iras Świras
          Bono Złotnik
          Bogna Wieloryb
          Sikawkowy
          Kuba Żelu
          Modelina
          Barabara
          Władca Marionetek vel Psychopata"

          Hehe to jest dobre wic, naprawde dobre :))
    • Gość: wicek Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.01, 22:13
      Kuba - George Michael dla ubogich
      Agnieszka - O.N.A.

    • Gość: ryba Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.3com.telinco.net 10.09.01, 22:23
      ania - duch
      jurek - sikacz
      irek - ziemniak
      bogusia - beczka
      wojtek g. - kukla
      wojciech - fryzjer
    • Gość: dluga Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.rsk.pl 10.09.01, 23:46
      irek- ROLNIK
      wojciech w.- MODERN TALKING
      aga- BARBIE
      karolina- MODELKA
      • Gość: snow CZy Basia nie wygląda z twarzy jak MAŁPKA ? IP: 212.160.165.* 11.09.01, 07:59
        dla mnie wygląda jak mała małpka , ma specyficzne bruzdy na policzkach i małpi
        nosek, a poza tym jest wredna jak małpa
        • Gość: wicek Re: CZy Basia nie wygląda z twarzy jak MAŁPKA ? IP: 213.76.92.* 11.09.01, 08:43
          Basia - złośliwy bankomat
          Ania - prezerwatywa
          Irek - choroba szalonych byków
    • Gość: qwq Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 192.168.0.* / *.net.pl 11.09.01, 11:10
      wojtek glanc-nominator
      karolina-O!Caralajna,pacynka,
      kuba-gospodarz
      basia-gospodyni,
    • Gość: DUDU Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 134.65.209.* 11.09.01, 11:12
      IREK - ROLNIK
      WOJTEK W - BONO
      DAVID - KUBA
      KARIOLINA - FIONA (DZIEWCZYNA SHREKA)
      WOJTEK G. - CHUCKI
      JUREK - STRAZAK
      BASIA - SAME OBRAZLIWE PRZYCHODZA MI DO GLOWY
      A CO DO POZOSTALYCH TO JESZCZE NIE WIEM NARAZIE NIE WYRÓZNIAJA SIE SPECIALNIE.
      • Gość: jajco Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 195.116.121.* 11.09.01, 11:36
        A kto wymyśli ksywę dla shrecka?
        • Gość: dudu Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 134.65.209.* 12.09.01, 09:55
          Gość portalu: jajco napisał(a):

          > A kto wymyśli ksywę dla shrecka?

          nie mam bladego pojęcia, ale strasznie mi sie spodobała.

    • Gość: ziraell Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.pkobp.pl 11.09.01, 12:19
      Bogusia - Obelix
      Ania - Asterix
      Kuba - Czaruś
      Wojtek G. - cudak
      Irek - banan
      David - Rodrygo
      Karolina - Lala
      Agnieszka - blondi
      Jurek - strażak
      Basia - makaka
      Wojciech - Bono
      Marzena - marzanna
    • Gość: pop joy Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.osi.gda.pl 11.09.01, 12:27
      Karolina - tirówka
      Wojtek W. - dzianet
      Wojtek G. - maska
      Kuba - impotent
      Anna - ta , co uciekła Kasie Chorych
      Bogusia - duża pizza
      Irek - melon
      Basia - piggy
      Jurek - fan Pawlaka
      Marzena - trupa teatralna
      David - banan
      Agnieszka - wamp

      • Gość: Johnson Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 10.40.130.* 11.09.01, 14:24
        Karolinka - rozkapryszona lola, bachor
        Kuba - Lolo Figo, picznik
        Jurek - przystojniaczek bez jaj
        Bogusia - ciocia
        Anna - sepleniąca, najmądrzejsza
        Agnieszka - nawiedzona
        Marzena - niezrównoważona
        Irek - nienormalny
        Wojtek g - normalny
        Wojtek W - Thomas Anders (Modern Talking)
        Basia - lalka Barbie
        Dawid - flegmatyk
    • Gość: jach Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.torun.dialup.inetia.pl 11.09.01, 21:28
      KUBA: Pedał
      Basia: Siostra oddziałowa (na dobre i na złe)
      reszte ma w d***e
    • Gość: sikor Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.01, 21:43
      KUBA - Popierdułek I-Lala
      DAVID - Popierduła - Ciocia
      JUREK - Popierduł - Pipek
      Wojciech - Popierdułek II - Cipek
      IREK - Spoko
      WOJTEK - Cojatutajrobię
      Cała reszta bab to Głupie Siksy od 1 do 6
    • Gość: Pete Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.chello.pl 11.09.01, 22:31
      Karolina: Barbie Koks Girl
      Dawid: Gejos Kubanos
      Kuba: Żel Ken
      Irek: Zetor, Świrek
      Wojtek G.: Muchomorek
      • Gość: onetikon Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.baildon.com.pl 12.09.01, 13:18
        Wojtek G: mówiący do ręki
        Basia: kierownica
        Irek: normalny
        Kuba: chłopiec z Sosnowca, Ken z Sosnowca
        Aga: dziewczyna z Sosnowca, Barbie z Zagłębia
    • Gość: schab Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.09.01, 08:12
      Karolina - jest tak samo głupia jak jej mięśniak. Walnięta baba, choć trzeba
      przyznać że pyszczek ma OK.
      • Gość: cool Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 172.25.40.* 13.09.01, 09:21
        Bogusia- Miss Wielkiego Podkoszulka
        Irek- Mister Cośtam Cośtam
        Marzena- Miss Anoreksja
        Kuba- Mister Universe
        Karolina (i jej chłopak)- Piękna (i Bestia)
        • Gość: roksi Re: PROPOZYCJE PRZEZWISK DLA UCZESTNIKÓW BB2 IP: 172.25.40.* 14.09.01, 10:00
          Karolina-rozpieszczona
          Basia-wiecznie niezadowolona krytykantka
          Jurek-nasladujacy Janusza z BB1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka