16.09.05, 09:12
witam, czy ktoś wie kiedy bedzie wznowiona emisja Wielkiej Gry? Wówczas maja
być podane nowe tematy, a może ktoś zna już te tematy. Będę wdzięczna za
odpowiedz
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka