Gość: Basia IP: 62.233.163.* 04.10.02, 21:03 o wiele lepszy byl duzy rozmiar gazety tv. I byla duza krzyzowka na koncu, a teraz sa jakies glupie i do tego na kazdy dzien. BEZNADZIEJA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj