rikitikitak5 10.03.07, 17:19 Trzymajmy kciuki, aby Robertowi się powiodło:) Oczywiście głosujmy na niego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
make_up_wiesi Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 17:27 Nie za dużo wymagasz ? Nie dość , że ewentualnie Moskwę obejrzę to jeszcze mam zadać sobie trudu i jakies SMS słać ? Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella [...] 10.03.07, 17:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowy_kontrolowane Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 18:58 Jak można trzymać kciuki za kogoś, kto nie potrafi śpiewać??!! Przecież on i Graża z Klanu śpiewali najgorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
izucha16 gdzie studio??? 10.03.07, 18:13 wie ktos gdzie jest studio tego programu? bo nie powiedzieli mi przez telefon a dostalam sie do publicznosci. powiecie mi? :) Odpowiedz Link Zgłoś
rikitikitak5 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 18:36 Robert Moskwa jest wsppaniały. On musi wygrać, trzymjamy kciuki za niego. Jest bardzo dzielny, mimo ubiegłotygodniowego niepowodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
paprotka-gd Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 19:26 Nie wiem czy jest wspaniały czy nie a i wcale nie musi wygrać . Tak szczerze pisząc to życzę R.Moskwie by dziś dużo lepiej wypadł i nie odpadł przypadkiem ku naszej rozpaczy . Mam nadzieję , że dzis będzie fałszował z wdziękiem i na luzie . Odpowiedz Link Zgłoś
rikitikitak5 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 19:33 następne złośliwe alter-ego Wiesławy. Ja trzymam kciuki i w razie co- wysyłam sms-y. Odpowiedz Link Zgłoś
aasiek Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 19:41 Ktoś tu ma paranooooję... A tak serio - to co to jest to JOŚ? Odpowiedz Link Zgłoś
paprotka-gd Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 19:52 " Jak oni śpiewają " na polsacie o 20-tej powinno być Jak oni fałszują Odpowiedz Link Zgłoś
kama3570 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 20:10 Niee no błagam,Panie Moskwa ja nie mogę słuchać jak pan mówi,a co dopiero śpiewania,masochistką nie jestem,a głosy kastratów nigdy mi się nie podobały... Odpowiedz Link Zgłoś
rikitikitak5 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 20:50 Już za chwilę... Odpowiedz Link Zgłoś
make_up_wiesi Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 20:57 taaa doczekać się nie mogę będzie show że hej Odpowiedz Link Zgłoś
santia Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:02 fatalnie tendencyjna jest górniakowa; od razu widać kogo lubi, a kogo nie; a koleżanka cichopek za często pyta: "co czułeś?"; Odpowiedz Link Zgłoś
rikitikitak5 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:04 Robert b.ciężko pracował cały tydzień i na pewno wypadnie bdb!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rikitikitak5 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:21 Był cudowny!!! Cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 22:55 Już? Po orgazmie? Odpowiedz Link Zgłoś
santia Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:22 przyznaję był do tej pory najlepszy, fajny angielski i w ogóle bardzo mi się podobało; a nie mówiłam, że górniakowa jest tendencyjna; czego ta kobieta słucha??? Odpowiedz Link Zgłoś
lo11lo Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:26 Całe to jury to jest do du... Czy oni posługują się jakimikolwiek kryteriami? Czy tylko własnymi sympatiami i znajomościami? Jeden daje 1 druga 6, co to w ogóle jest??? Czy to nie miało być profesjonalne jury? Odpowiedz Link Zgłoś
rosa.rosa Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:26 Mi się nie podobało, głos ma niestrawny niczym kastrat, Górniak i Zapendowska miały rację. A że nogami pomachał, pff. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:36 Górniakowej na słuch dzisiaj padało. Aż szkoda kobity. Odpowiedz Link Zgłoś
poetazwarmii Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:39 Wiadomo czemu Górniaczka dała tylko 1 pkt. Odpowiedz Link Zgłoś
poetazwarmii Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:51 virr napisał: > No czemu? Domyśl się. Odpowiedz Link Zgłoś
santia Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:45 w ogóle górniakowa mogłaby nie okazywać takiego zażenowania występami, przecież ci ludzie nie potrafią śpiewać, więc to trochę niezbyt miłe tak ich kopać; Odpowiedz Link Zgłoś
pewna.dziewczyna Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:55 kuźwa, to siara była jego " występ", ale niech robert będzie jak najdłużej to się ludki pobrechtają i na spłatę długów uzbiera:D Odpowiedz Link Zgłoś
make_up_wiesi Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 10.03.07, 21:58 za grosz wyrozumiałości u Gorniak , w końcu też kiedyś była amatorką co prawda utalentowaną , IMHO zaniżyła mocno ocenę Moskwy zabrakło jej obiektywizmu Odpowiedz Link Zgłoś
misscraft Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:04 Po jego ocenie przez Jury doszłam do wniosku, że Górniakowa to kawał suki! Jego występ najbardziej mi się podobał, między innymi, że lubie utwór ktory wykonywał i że poprawił się od pierwszego odcinka. Poza tym nie macie wrażenie, że Górniakowa i Zapendowska zwykle mają kompletnie inne zdanie, mam wrażenie, że się nie lubią, a wydawało mi się że Zapednowska szkoliła Edytę. Czy coś mi się pomieszało? Choćby sprawa Edyty Herbuś, która znowu wykazała się brakiem głosu, Zapendowska mówi, że piosenke zaśpiewała kiepsko, choć jest prosta jak budowa cepa, a Górniak odwrotnie: zaśpiewała lepiej niż poprzednio, a to jest niezwykle truda piosenka. Wogóle dytka jak zwykle wykazauje sie kapryśnością gwiazdy i wykazuje sie kompletnym brakiem obiektywizmu. Może postawiła sobie za cel pokazać Eli, że tez potrafi z byle beztalencia zrobić piosenkarkę. Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:11 ooooo, tak! rzymska piękność z Edytki Górniak - ale to naprawdę piękna kobieta. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:12 bm_ka napisała: > ooooo, tak! rzymska piękność z Edytki Górniak - ale to naprawdę piękna kobieta. ... była piękna kobieta :) Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:15 eeetam! jest nadal piękną kobieta mimo iż latka jej przybywają. I w główce jakby przybyło zwojów! :) Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:19 Nie chce wypominać kilogramków, bo dżentelmen jestem, ale buzi jej przybyło, oj przybyło. Fakt, że lepiej (i głośniej) teraz mówi, choć nie ma się co dziwić, bo lata w szołbiznesie robią swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
lewsalonowy Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 18:23 bm_ka napisała: > ooooo, tak! rzymska piękność z Edytki Górniak - ale to naprawdę piękna kobieta. Prędzej hetycka ;). A piękna jest A.Włodarczyk :)). Odpowiedz Link Zgłoś
misscraft Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 20:11 zrobiła się na Kleopatrę, pomyliła JOŚ z balem przebierńców. Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Górniak vs Zanpendowska 10.03.07, 23:09 Obie opinie sa absolutnie prawdziwe, Herbus znacznie się poprawiła, piosenka jest prosta jak budowa cepa i Herbus zaśpiewała ją kiepsko choc z niezwykłym wdziękiem - nic sie tu nie wyklucza! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 01:48 górniak może i ma glos i dobrze śpiewa ale sama nie zna się za dobrze na ocenie merytorycznej innych, gdzie jej tam do zapedowskiej! zapędowska za to nie próbuje śpiewać(he he),rudi natomiast najwyrazniej jaja sobie robi z tego programu bo trudno brać na poważnie jego opinie .ogólnie idea tego programu jest dobra ale powinni rzeczywiście bardziej zweryfikować umiejetnosci wokalne kandydatów bo prawie wszczyscy cieńcy i bez specjalnego talentu.jeszcze uwaga co do stroju i kreacji pań "aktorek wokalistek" ,ktos tu juz powiedział i rzeczywiśicie ma racje ubierają sie na wystep jak idiotki, bez sensu ładu i składu. Odpowiedz Link Zgłoś
shatmach Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 02:16 Dajcie Górniak troche czasu. Mysle, ze z tygodnia na tydzień będzie lepiej. Wczoraj przynajmniej nie sprawiała wrażenia nie zainteresowanej występami i całym tym programem (jak przed tygodniem). Ela Zapendowska ma za sobą kilka edycji Idola i ma wielkie doświadczenie w byciu jurorem. Edyta robi to chyba pierwszy raz. Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowy_kontrolowane Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 07:28 Edyta Górniak wysoko oceniła Edytę Herbuś, bo noszą identyczne imiona i Herbuś uczyła ją tańczyć, o czym Górniak wspomniała. Jeśli tak to ma wyglądać, to w żaden sposób jury nie jest obiektywne. Jedyną osobą, która zna się na śpiewaniu w jury, jest Elżbieta Zapendowska. Pani Górniak potrafi śpiewać, ale jest wybitnie głucha na inne głosy. Rudi robi sobie jaja. Po co w ogóle jest ten program? Odpowiedz Link Zgłoś
lewsalonowy Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 09:50 shatmach napisał: > Wczoraj przynajmniej nie sprawiała wrażenia nie zainteresowanej występami i > całym tym programem (jak przed tygodniem). Ela Zapendowska ma za sobą kilka > edycji Idola i ma wielkie doświadczenie w byciu jurorem. Edyta robi to chyba > pierwszy raz. > Oj nie, zainteresowana to ona była. Cały czas skupiała się na swoim występie, jak główkę przekrzywi, jak oczki mróży, jak nóżkę ponętnie uniesie. Taki występ to nie byle co, w sumie był najlepszy od niepamiętnych czasów. Odpowiedz Link Zgłoś
misscraft Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:03 tak, ale jak przystało na jurora też potrafi być wredna w nieśmieszny sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:06 Wredna i zazdrosna. Gdzie jej tam z urodą do Agnieszki Włodarczyk. Może tu tkwi klucz? Odpowiedz Link Zgłoś
misscraft Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:09 może, jakaś konkurencja rośnie;] cięzko sie na kimś nie wzrorować, jak się nie ma jeszcze własnego wizerunku scenicznego. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:13 Jasna sprawa. Panią Górniak musi boleć, że ktoś od niej lepiej wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslawa-siemiankowska Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:17 virr napisał: > Jasna sprawa. Panią Górniak musi boleć, że ktoś od niej lepiej wygląda. Dajcie spokój z tą Górniakową, nigdy nie była normalna, a z wiekiem ilość zwojów mózgowych niestety jej ubywa a nie przybywa. Infantylna, wiecznie pieszcząca się dzidzibudka. A wyglądać od niej lepiej wcale nietrudno. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:44 wieslawa-siemiankowska napisała: > virr napisał: > > > Jasna sprawa. Panią Górniak musi boleć, że ktoś od niej lepiej wygląda. > > Dajcie spokój z tą Górniakową, nigdy nie była normalna, a z wiekiem ilość > zwojów mózgowych niestety jej ubywa a nie przybywa. Infantylna, wiecznie > pieszcząca się dzidzibudka. A wyglądać od niej lepiej wcale nietrudno. > > Tylko, że ona myśli inaczej :). Ech, jak zabawne jest popatrzyć na nią, gdy mówi ;). Odpowiedz Link Zgłoś
misscraft Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:01 poza tym, że Edyta twierdziła, że piosenka jest "niezwykle trudna" co z pewnościć miało rzucić lepsze światło na jej uczennice. Odpowiedz Link Zgłoś
virr Re: Górniak vs Zanpendowska 11.03.07, 15:02 Bardzo trudna, tak, szalenie. Pięć dźwięków na krzyż. Nie wiem w co się bawi pani Górniak. Odpowiedz Link Zgłoś
jagisia23 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 10:13 Pan Robert był suuuuper!!! Cieszę sie ze przeszedl :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiek101 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 16:04 Santana wypadł dużo lepiej niż tydzień temu, ale śmiać mi się chciało jak pokazywali materiał z prób i zaczął tańcować z donicą. Nie ma się co łudzić, że wygra ktoś inny niż Natasza Urbańska, bo po pierwsze z nich wszystkich najlepiej śpiewa ( ma wkońcu treningi w Buffo i na prywatnych lekcjach u Józefowicza ), a poza tym występuje w serialu Fala zbrodni. Odpowiedz Link Zgłoś
jagisia23 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 18:11 Dlaczego Santana? Odpowiedz Link Zgłoś
asiek101 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 18:43 jagisia23 napisała: > Dlaczego Santana? Ta ksywka ma sto lat, a wzieła się od odcinka, w którym dr Rogowski urządził przy świecach, w przychodni koncert dla Marii na gitarze akustycznej. Została nadana przez forumowiczów śp. forum telewizja, które zostało podzielone na nafciarstwo telewizyjne i telewizję bez ottka Odpowiedz Link Zgłoś
jagisia23 Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 18:45 Acha. Dzięki :)) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekkuc Re: Czemu nazywasz Moskwę Santaną? n/t 11.03.07, 19:17 a- już wiem, teraz doczytałem:) Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: " JOŚ"- trzymajmy kciuki za Roberta Moskwę 11.03.07, 22:42 Jaka publiczność, taki program :-P Tak się ekscytować takim, kolejnym zresztą, shitem... Odpowiedz Link Zgłoś