Gość: as Re: Gosia do Alicji: IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 14:04 no,ona jest potwornie zazdrosna o alicje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryz Re: Gosia do Alicji: IP: 217.153.35.* 29.05.01, 09:20 Gość portalu: as napisał(a): > no,ona jest potwornie zazdrosna o alicje... No z tym seksownym bomblem na buzi to bym sie nie dziwil.... Ze tez sobie tego nie usunela... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidka "suka" Gosia, pies Lolo IP: 195.116.71.* 28.05.01, 14:09 A co tak cie w tej wypowiedzi urazilo, Lolo? Czy cos w niej wulgarnego i nieprawdziwego? to, ze Gosia nawet znowu nominowalaby Alicje, nie oznacza, ze nie moze jej pocieszac. Czasem nawet nie lubi sie niektorych osob, ale to nie znaczy, ze nnie nalezy z nimi rozmawiac! Goska miala prawo wolec, zeby zostal Gulczas i nic nam do tego; a trudno przez 3 miesiace zyc pod jednym dachem i nawet nie wypowiedziec sie o jakiejs osobie! Malgorzata nie udaje, ze przepada za Alicja; zreszta obie siebie nawzajem konsekwentnie nominuja! A to, ze modlitwy Ali przebiegaja iscie w "teatralnym" stylu, komentuje polowa Polakow, wiec dziwne by bylo, zeby w domu BB nikt tego nie zauwazyl. Goska tylko wyrazila swoje zdanie i nikogo tym nie obrazila. No, chyba, ze od najblizszej niedzieli pod kosciolami podpisywane beda listy- petycje do TVN z zadaniem wydalenia Goski, jako osoby "obrazajacej uczucia religijne calej Polski". Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wera Re: IP: *.de.deuba.com 28.05.01, 14:29 Lidka, co ty wygadujesz. Modlitwy Alicji w teatralnym stylu? Zaluzmy, ze tak, ale jaka masz pewnosc, ze to tylko gra? Przyjmujac, ze jesli ktos modlil sie w rodzinnym domu to powinien tego zaniechac w jakims smiesznym BB? Alicja pewnie robi to dwa razy dziennie po trzy minuty, Gosi to przeszkadza, a TVN wszystko ochoczo pokazuje...kupa balwanow z widowni tez jest zgorszona jej "paciorkiem". Ludzie opamietajcie sie i nie ignorujcie swietosci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hell_boy Re: IP: 193.91.75.* 28.05.01, 17:43 Gość portalu: wera napisał(a): > Lidka, co ty wygadujesz. Modlitwy Alicji w teatralnym stylu? Zaluzmy, ze tak, a > le jaka masz pewnosc, > ze to tylko gra? Przyjmujac, ze jesli ktos modlil sie w rodzinnym domu to powin > ien tego zaniechac w > jakims smiesznym BB? Alicja pewnie robi to dwa razy dziennie po trzy minuty, Go > si to przeszkadza, a > TVN wszystko ochoczo pokazuje...kupa balwanow z widowni tez jest zgorszona jej > "paciorkiem". > Ludzie opamietajcie sie i nie ignorujcie swietosci!!! Wera, jestes pieprznieta? Jakich swietosci, to glupoty wszystko, te cale modly... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rar Re: wredna Gosia IP: 192.168.102.* / *.rtk.net.pl 28.05.01, 18:16 Zobaczcie jak jest naprawde Gosia- super wredna aby nie pisac goszych slow. Zobaczcie komu ta suka usiadzie na kolanach do z miejsca odchodzi. Jeszcze raz - wredna suka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: wredna Gosia IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 18:47 Modlitwa jest sprawą zupełnie prywatną. W ogóle nie rozumiem tej dyskusji. Alicja chce się modlić- niech się modli. To dobrze, że ma jakieś wzorce, idee lepsze od: wygrać kasę w BB. Gośka chce obgadywać Alicję- niech obgaduje. Mnie ona nie obraziła tylko rozśmieszyła. Bo naprawdę tylko ludzie nierozwinięci psychicznie wyśmiewają się z kogoś, dyskryminują innych ze względu na wiarę etc. Zwykła ksenofobia. Należy ją po prostu ZIGNOROWAĆ. Może Alicja jest teatralna, ale przynajmniej dobrze, że jest tam taka Alicja, która umie powiedzieć "Ojcze Nasz". Dziwi mnie, że w BB nie ma przedstawicieli innych relgii. Czy z nich też wszyscyby się nabijali? Nie sądzę. Bo wtedy by nie wypadało. Katolicyzm to religia taka sama jak islam i judaizm. I tak samo należy ją szanować. Bardziej od słów Gośki razi ironicznie "Amen" na końcu postu bądź epitet "te całe modły". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trawa Re: Lidka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 28.05.01, 21:29 gdziekolwiek sie pokazesz, to kadzisz nie mecz ludzi swoimi wydumanymi tekstami to juz sie zrobilo zauwazalne, ze wszedzie wtracasz swoje 3 grosze i to nie jest wazne czy wlasnie wypowiadasz sie ze czy przeciw konkretnej osobie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: trawa IP: 157.25.122.* 29.05.01, 09:25 mamy wolność wypowiedzi w tym dziwnym kraju........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trawa Re: trawa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 16:48 Gość portalu: ania napisał(a): > mamy wolność wypowiedzi w tym dziwnym kraju........ i wlasnie z niej korzystam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawelJ Re: IP: *.domdata.com 29.05.01, 09:15 Gość portalu: Lidka napisał(a): > Czy cos w niej wulgarnego i nieprawdziwego? Jak najbardziej. Pierwsze 3 nominacje byly szczytem falszu i obludy (bo musi cos zalatwic we Wloszech). W czwartej dopiero powiedziala co mysli naprawde. > to, ze Gosia nawet znowu nominowalaby Alicje, nie oznacza, ze nie moze jej > pocieszac. Tak jak pocieszala Gulczasa, ktorego tez nominowala :-) > Malgorzata nie udaje, ze przepada za Alicja; zreszta obie siebie nawzajem > konsekwentnie nominuja! Konsekwentnie? Nie konsekwentnie robi to Gosia. > A to, ze modlitwy Ali przebiegaja iscie w "teatralnym" stylu, komentuje polowa > Polakow, wiec dziwne by bylo, zeby w domu BB nikt tego nie zauwazyl. :-)))) Moze nie zauwazylas, ale BB ma to do siebie, ze wszystko jest w "iscie teatralnym stylu" i nie da sie pierdnac zeby nie zauwazyla tego "cala Polska" > No, chyba, ze od najblizszej niedzieli pod kosciolami podpisywane beda listy- > petycje do TVN z zadaniem wydalenia Goski, jako osoby "obrazajacej uczucia > religijne calej Polski". Amen. ??? Co ty pierniczysz? Jakie listy? Jakie uczucia? Cos ci sie dziewczyno popierniczylo do konca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: IP: 157.25.122.* 29.05.01, 09:24 zgadzam się z Tobą PawelJ!!!!!!!!! i pozdrawiam ps. a na forum może się wypowiadać każdy, niezależnie od tego czy to się reszcie podoba czy nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Gosia do Alicji: IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 22:03 Wredna suka to mało ale jest wredna to szpiku kości !!! Czemu nikt nie nominuje Małgosi ona powinna wylecieć z domu jako jedna z pierwszych!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oooo Re: Gosia do Alicji: IP: *.toya.net.pl 29.05.01, 09:54 Gość portalu: bolo napisał(a): > Wredna suka to mało ale jest wredna to szpiku kości !!! Czemu nikt nie nominuje > > Małgosi ona powinna wylecieć z domu jako jedna z pierwszych!? Chyba ją wyczuli mieszkańcy, że mało im zagraża i ją poprostu olali. Dobrze kalkulują kto jakie ma szanse i się nie mylą. Nominowali Klaudia i o mały włos byłaby Manuela tylko jeszcze jest Ala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: velvet Wredota Gosi jest horrendalna!!! IP: 212.244.170.* 29.05.01, 09:58 Jest tajemnicą godną naukowego wyjaśnienia, w jaki sposób ta najbardziej fałszywa osóbka z BB jest najrzadziej nominowana. To jakaś superkosmiczna zagadka..., albo też jest aż taką mistrzynią w robieniu kleju z mózgu pozostałym mieszkańcom... To jest niesamowite, że tak obłudna kobieta zbliża się powoli do finału niczym praktycznie nie zagrożona... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hell_boy Re: Wredota Alicji jest horrendalna!!! IP: 193.91.75.* 29.05.01, 10:58 Jest tajemnicą godną naukowego wyjaśnienia, w jaki sposób ta najbardziej fałszywa osóbka z BB, Alicja ciagle sie tam trzyma. To jakaś superkosmiczna zagadka..., albo też jest aż taką mistrzynią w robieniu kleju z mózgu pozostałym mieszkańcom... To jest niesamowite, że tak obłudna kobieta zbliża się powoli do finału niczym praktycznie nie zagrożona... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mo Re: Argumenty Gośki IP: *.cezex.pl 29.05.01, 11:26 A czy ktoś może mi napisać, jak argumentowała Gośka swoje nominacje wczoraj, bo to akurat przeoczyłam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: Gosia do Alicji: IP: *.wsowl.poznan.pl 31.05.01, 16:15 gośka jest tak wstrętna,że powinna odpaść od razu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oliwia Re: Gosia do Alicji: IP: *.zst.bytom.pl 01.06.01, 09:14 Gość portalu:Gosia to wredna suka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MISSKITY Wredna Gocha IP: *.devs.futuro.pl 01.06.01, 09:26 To przerażajace ze mozna być aż tak obłudnym! Jej postawa jest godna pożałaowania. Nawet po tym jak nominowała Klaudiusza, a on stwierdził, że musiała to zrobic Manuela, Gośka jeszcze utwierdza go w tym przekonaniu grając złotą kochana przyjaciółkę. Nie nawidze takich osób! Odpowiedz Link Zgłoś