Dodaj do ulubionych

Gosia do Alicji: "Uwierz w siebie nareszcie" - wredna suka

IP: *.grey.com.pl 28.05.01, 13:56
Obserwuj wątek
    • Gość: as Re: Gosia do Alicji: IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 14:04
      no,ona jest potwornie zazdrosna o alicje...
      • Gość: Gryz Re: Gosia do Alicji: IP: 217.153.35.* 29.05.01, 09:20
        Gość portalu: as napisał(a):

        > no,ona jest potwornie zazdrosna o alicje...

        No z tym seksownym bomblem na buzi to bym sie nie
        dziwil.... Ze tez sobie tego nie usunela...

    • Gość: Lidka "suka" Gosia, pies Lolo IP: 195.116.71.* 28.05.01, 14:09
      A co tak cie w tej wypowiedzi urazilo, Lolo?
      Czy cos w niej wulgarnego i nieprawdziwego?
      to, ze Gosia nawet znowu nominowalaby Alicje, nie oznacza, ze nie moze jej
      pocieszac.
      Czasem nawet nie lubi sie niektorych osob, ale to nie znaczy, ze nnie nalezy z
      nimi rozmawiac!
      Goska miala prawo wolec, zeby zostal Gulczas i nic nam do tego; a trudno przez
      3 miesiace zyc pod jednym dachem i nawet nie wypowiedziec sie o jakiejs osobie!
      Malgorzata nie udaje, ze przepada za Alicja; zreszta obie siebie nawzajem
      konsekwentnie nominuja!
      A to, ze modlitwy Ali przebiegaja iscie w "teatralnym" stylu, komentuje polowa
      Polakow, wiec dziwne by bylo, zeby w domu BB nikt tego nie zauwazyl.
      Goska tylko wyrazila swoje zdanie i nikogo tym nie obrazila.
      No, chyba, ze od najblizszej niedzieli pod kosciolami podpisywane beda listy-
      petycje do TVN z zadaniem wydalenia Goski, jako osoby "obrazajacej uczucia
      religijne calej Polski". Amen.
      • Gość: wera Re: IP: *.de.deuba.com 28.05.01, 14:29
        Lidka, co ty wygadujesz. Modlitwy Alicji w teatralnym stylu? Zaluzmy, ze tak, ale jaka masz pewnosc,
        ze to tylko gra? Przyjmujac, ze jesli ktos modlil sie w rodzinnym domu to powinien tego zaniechac w
        jakims smiesznym BB? Alicja pewnie robi to dwa razy dziennie po trzy minuty, Gosi to przeszkadza, a
        TVN wszystko ochoczo pokazuje...kupa balwanow z widowni tez jest zgorszona jej "paciorkiem".
        Ludzie opamietajcie sie i nie ignorujcie swietosci!!!
        • Gość: Hell_boy Re: IP: 193.91.75.* 28.05.01, 17:43
          Gość portalu: wera napisał(a):

          > Lidka, co ty wygadujesz. Modlitwy Alicji w teatralnym
          stylu? Zaluzmy, ze tak, a
          > le jaka masz pewnosc,
          > ze to tylko gra? Przyjmujac, ze jesli ktos modlil sie
          w rodzinnym domu to powin
          > ien tego zaniechac w
          > jakims smiesznym BB? Alicja pewnie robi to dwa razy
          dziennie po trzy minuty, Go
          > si to przeszkadza, a
          > TVN wszystko ochoczo pokazuje...kupa balwanow z
          widowni tez jest zgorszona jej
          > "paciorkiem".
          > Ludzie opamietajcie sie i nie ignorujcie swietosci!!!

          Wera, jestes pieprznieta?
          Jakich swietosci, to glupoty wszystko, te cale modly...
          • Gość: rar Re: wredna Gosia IP: 192.168.102.* / *.rtk.net.pl 28.05.01, 18:16
            Zobaczcie jak jest naprawde Gosia- super wredna aby nie pisac goszych slow.
            Zobaczcie komu ta suka usiadzie na kolanach do z miejsca odchodzi. Jeszcze raz -
            wredna suka.
            • Gość: XYZ Re: wredna Gosia IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 18:47
              Modlitwa jest sprawą zupełnie prywatną.
              W ogóle nie rozumiem tej dyskusji.
              Alicja chce się modlić- niech się modli.
              To dobrze, że ma jakieś wzorce, idee lepsze od:
              wygrać kasę w BB.
              Gośka chce obgadywać Alicję- niech obgaduje.
              Mnie ona nie obraziła tylko rozśmieszyła.
              Bo naprawdę tylko ludzie nierozwinięci psychicznie
              wyśmiewają się z kogoś, dyskryminują innych ze względu
              na wiarę etc. Zwykła ksenofobia. Należy ją po prostu
              ZIGNOROWAĆ. Może Alicja jest teatralna, ale przynajmniej
              dobrze, że jest tam taka Alicja, która umie powiedzieć
              "Ojcze Nasz". Dziwi mnie, że w BB nie ma przedstawicieli
              innych relgii. Czy z nich też wszyscyby się nabijali?
              Nie sądzę. Bo wtedy by nie wypadało. Katolicyzm to religia
              taka sama jak islam i judaizm. I tak samo należy ją szanować.
              Bardziej od słów Gośki razi ironicznie "Amen" na końcu
              postu bądź epitet "te całe modły".
      • Gość: trawa Re: Lidka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 28.05.01, 21:29
        gdziekolwiek sie pokazesz, to kadzisz
        nie mecz ludzi swoimi wydumanymi tekstami
        to juz sie zrobilo zauwazalne, ze wszedzie wtracasz swoje 3 grosze i to nie
        jest wazne czy wlasnie wypowiadasz sie ze czy przeciw konkretnej osobie...
        • Gość: ania Re: trawa IP: 157.25.122.* 29.05.01, 09:25
          mamy wolność wypowiedzi w tym dziwnym kraju........
          • Gość: trawa Re: trawa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 16:48
            Gość portalu: ania napisał(a):

            > mamy wolność wypowiedzi w tym dziwnym kraju........
            i wlasnie z niej korzystam...

      • Gość: PawelJ Re: IP: *.domdata.com 29.05.01, 09:15
        Gość portalu: Lidka napisał(a):

        > Czy cos w niej wulgarnego i nieprawdziwego?

        Jak najbardziej. Pierwsze 3 nominacje byly szczytem falszu i obludy (bo musi cos
        zalatwic we Wloszech). W czwartej dopiero powiedziala co mysli naprawde.

        > to, ze Gosia nawet znowu nominowalaby Alicje, nie oznacza, ze nie moze jej
        > pocieszac.

        Tak jak pocieszala Gulczasa, ktorego tez nominowala :-)

        > Malgorzata nie udaje, ze przepada za Alicja; zreszta obie siebie nawzajem
        > konsekwentnie nominuja!

        Konsekwentnie? Nie konsekwentnie robi to Gosia.

        > A to, ze modlitwy Ali przebiegaja iscie w "teatralnym" stylu, komentuje polowa
        > Polakow, wiec dziwne by bylo, zeby w domu BB nikt tego nie zauwazyl.

        :-)))) Moze nie zauwazylas, ale BB ma to do siebie, ze wszystko jest w "iscie
        teatralnym stylu" i nie da sie pierdnac zeby nie zauwazyla tego "cala Polska"

        > No, chyba, ze od najblizszej niedzieli pod kosciolami podpisywane beda listy-
        > petycje do TVN z zadaniem wydalenia Goski, jako osoby "obrazajacej uczucia
        > religijne calej Polski". Amen.

        ??? Co ty pierniczysz? Jakie listy? Jakie uczucia? Cos ci sie dziewczyno
        popierniczylo do konca.

        • Gość: ania Re: IP: 157.25.122.* 29.05.01, 09:24
          zgadzam się z Tobą PawelJ!!!!!!!!!
          i pozdrawiam

          ps. a na forum może się wypowiadać każdy, niezależnie od tego czy to się
          reszcie podoba czy nie...
    • Gość: bolo Re: Gosia do Alicji: IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.01, 22:03
      Wredna suka to mało ale jest wredna to szpiku kości !!! Czemu nikt nie nominuje
      Małgosi ona powinna wylecieć z domu jako jedna z pierwszych!?
      • Gość: oooo Re: Gosia do Alicji: IP: *.toya.net.pl 29.05.01, 09:54
        Gość portalu: bolo napisał(a):

        > Wredna suka to mało ale jest wredna to szpiku kości !!! Czemu nikt nie nominuje
        >
        > Małgosi ona powinna wylecieć z domu jako jedna z pierwszych!?


        Chyba ją wyczuli mieszkańcy, że mało im zagraża i ją poprostu olali.
        Dobrze kalkulują kto jakie ma szanse i się nie mylą. Nominowali Klaudia i o mały
        włos byłaby Manuela tylko jeszcze jest Ala.

      • Gość: kg@pf.pl . IP: *.rsk.pl 30.05.01, 15:09
        .
    • Gość: velvet Wredota Gosi jest horrendalna!!! IP: 212.244.170.* 29.05.01, 09:58
      Jest tajemnicą godną naukowego wyjaśnienia, w jaki sposób ta najbardziej
      fałszywa osóbka z BB jest najrzadziej nominowana. To jakaś superkosmiczna
      zagadka..., albo też jest aż taką mistrzynią w robieniu kleju z mózgu
      pozostałym mieszkańcom... To jest niesamowite, że tak obłudna kobieta zbliża
      się powoli do finału niczym praktycznie nie zagrożona...
      • Gość: Hell_boy Re: Wredota Alicji jest horrendalna!!! IP: 193.91.75.* 29.05.01, 10:58
        Jest tajemnicą godną naukowego wyjaśnienia, w jaki sposób ta najbardziej
        fałszywa osóbka z BB, Alicja ciagle sie tam trzyma. To jakaś superkosmiczna
        zagadka..., albo też jest aż taką mistrzynią w robieniu kleju z mózgu
        pozostałym mieszkańcom... To jest niesamowite, że tak obłudna kobieta zbliża
        się powoli do finału niczym praktycznie nie zagrożona...

    • Gość: mo Re: Argumenty Gośki IP: *.cezex.pl 29.05.01, 11:26
      A czy ktoś może mi napisać, jak argumentowała Gośka swoje nominacje wczoraj, bo
      to akurat przeoczyłam?
    • Gość: niunia Re: Gosia do Alicji: IP: *.wsowl.poznan.pl 31.05.01, 16:15
      gośka jest tak wstrętna,że powinna odpaść od razu!!!
    • Gość: Oliwia Re: Gosia do Alicji: IP: *.zst.bytom.pl 01.06.01, 09:14
      Gość portalu:Gosia to wredna suka


    • Gość: MISSKITY Wredna Gocha IP: *.devs.futuro.pl 01.06.01, 09:26
      To przerażajace ze mozna być aż tak obłudnym! Jej
      postawa jest godna pożałaowania. Nawet po tym jak
      nominowała Klaudiusza, a on stwierdził, że musiała to
      zrobic Manuela, Gośka jeszcze utwierdza go w tym
      przekonaniu grając złotą kochana przyjaciółkę. Nie
      nawidze takich osób!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka