Gość: pafnucka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.03, 16:12 A czy ktoś wie gdzie Bartosz ma swoją galerię z luksusowymi, oryginalnymi przedmiotami??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Stefan Re: KAWALER DO WZIĘCIA! IP: 5.2.1R1D* / *.nokia.com 20.11.03, 18:53 Może w Realu? Wpada do niej w przerwach między reklamowaniem t-shirtów po 19.99 a bokserek po 9.99 ;-))))) On nie ma żadnych galerii. To model jest. Z agencji. Odpowiedz Link Zgłoś
ziomek6 Re: KAWALER DO WZIĘCIA! 20.11.03, 19:52 Gość portalu: Stefan napisał(a): > On nie ma żadnych galerii. To model jest. Z agencji. A te jego panny to mi też wyglądają na te z agenji;) Odpowiedz Link Zgłoś