Dodaj do ulubionych

KAWALER DO WZIĘCIA!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.03, 16:12
A czy ktoś wie gdzie Bartosz ma swoją galerię z luksusowymi, oryginalnymi
przedmiotami???
Obserwuj wątek
    • Gość: ... W WARSZAWIE IP: *.acn.pl 20.11.03, 18:11
    • Gość: Stefan Re: KAWALER DO WZIĘCIA! IP: 5.2.1R1D* / *.nokia.com 20.11.03, 18:53
      Może w Realu? Wpada do niej w przerwach między reklamowaniem t-shirtów po 19.99
      a bokserek po 9.99 ;-)))))

      On nie ma żadnych galerii. To model jest. Z agencji.

      • ziomek6 Re: KAWALER DO WZIĘCIA! 20.11.03, 19:52
        Gość portalu: Stefan napisał(a):

        > On nie ma żadnych galerii. To model jest. Z agencji.

        A te jego panny to mi też wyglądają na te z agenji;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka