Gość: Zena IP: 83.144.69.* 14.03.04, 09:05 Czy ktoś z grupowiczów uczestniczył w wyjeździe typu "work & travel"? Jakie macie doświadczenia? Jakie biuro organizujące tego typu wyjazdy polecacie? Jakie macie rady? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aka Re: Work & Travel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.04, 19:40 hi generalnie taki wyjazd to fajna sprawa. Ja akurat przez 3 miechy sprzedawalem frytki nad atlantykiem. koszt inwestycji zwrócił się po mięsiącu. Przywiozłem troche grosza i masę kasy przewaliłem na 2 tygodniową wycieczkę po east coast. Co do moich doświadczeń to generalnie odradzam JDJ Bachalski. Powody - opóźnienia wizowe, niekomptencja, brak informacji, zmiana planow w ostanim momencie. np moj kolega w hotelu w NY w 2 osobowym hotelu spal w 8. nigdy więcej jdj! Odpowiedz Link Zgłoś