Dodaj do ulubionych

Work & Travel

IP: 83.144.69.* 14.03.04, 09:05
Czy ktoś z grupowiczów uczestniczył w wyjeździe typu "work & travel"? Jakie
macie doświadczenia? Jakie biuro organizujące tego typu wyjazdy polecacie?
Jakie macie rady?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: aka Re: Work & Travel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.04, 19:40
      hi
      generalnie taki wyjazd to fajna sprawa. Ja akurat przez 3 miechy sprzedawalem
      frytki nad atlantykiem. koszt inwestycji zwrócił się po mięsiącu. Przywiozłem
      troche grosza i masę kasy przewaliłem na 2 tygodniową wycieczkę po east coast.
      Co do moich doświadczeń to generalnie odradzam JDJ Bachalski. Powody -
      opóźnienia wizowe, niekomptencja, brak informacji, zmiana planow w ostanim
      momencie. np moj kolega w hotelu w NY w 2 osobowym hotelu spal w 8.
      nigdy więcej jdj!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka