Gość: mata IP: *.chello.pl 29.04.05, 17:22 czy ktos moze udzielic fachowej porady dotyczacej zarobkow account executiva w agencji reklamowej? jakie bywaja? dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Account Re: Zarobki Account Executiva IP: *.chello.pl 29.04.05, 23:21 Hej:) w zależności czy to agencja sieciowa czy polska i od zakresu usług oferowanych. Jeżeli masz doświadczenie w tej pracy to sądze że przedział między 1500-2500. Jeżeli masz duże doświadczenie to więcej a jeżeli jesteś w ogule zielona to mniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mata Re: Zarobki Account Executiva IP: *.chello.pl 01.05.05, 20:15 mhmm to ciekawe, ze w sumie tak stosunkowo niewiele. oczywiscie w sieciowej mozna liczyc na wiecej, to calkiem pocieszajace, bo mam na mysli wlasnie sieciowa:) a jak Ci sie podoba ta praca? :) czy mozna zapytac, co skonczyles? Odpowiedz Link Zgłoś