Dodaj do ulubionych

profi credit

IP: 195.187.251.* 05.08.08, 15:23
witam,
czy wie ktoś coś na temat funkcjonowania tej firmy. Jakie są u nich zarobki i
jak wygląda współpraca z nimi. To co mają na stronie już przeczytałam bardziej
chodzi mi o Waszą opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wera Re: profi credit IP: 195.205.66.* 09.03.09, 19:49
      Profi credit to najgorsza instytucja udzielająca pożyczek żerują na biednych
      ludziach pożyczkę u nich jest bardzo łatwo otrzymać gorzej ja spłacić ponieważ
      odsetki mogą przekroczyć nawet pięciokrotnie kwotę otrzymanych pieniędzy. Także
      nie radzę zaciągać u nich długu.
      • Gość: zirytowany Re: profi credit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.10, 20:20
        TAKŻE ODRADZAM POŻYCZKI U TYCH ZAJEBISTYCH CZECHO - SŁOWACKICH OSZUSTÓW - CI
        KTÓRZY JUŻ SPŁACILI KREDYTY MAJĄ ZAJĘCIA KOMORNICZE - CZESKI FILM KOŃCA NIE
        WIDAĆ - NA PISMA NIE ODPOWIADAJĄ A KIERUJĄ SPRAWY DO KOMORNIKA DO PUŁTUSKA -
        UWAŻAJCIE TEŻ NA WSPÓŁPRACĘ - Z DNIA NA DZIEŃ MOŻECIE STRACIĆ PRACĘ - TAK JAK
        TO BYŁO W LICZNYCH REGIONACH Z DF I NIE TYLKO TYM BARDZIEJ ŻE NA KIEROWNICZYCH I
        ponoć DYREKTORSKICH ETATACH SĄ ZATRUDNIENI OSZOŁOMY Z WYGLĄDU PRZYPOMINAJĄCY Z
        WYGLĄDU WYSTAJĄCĄ DUPĘ Z ZA KRZAKA SAME ŁYSE KARKI KTÓRE NIC W GŁOWI NIE MAJĄ
        STANOWCZO ODRADZAM BRANIE KREDYTÓW / ZA WZIĘTE 3000 SPŁACISZ 10000 / W TEJ
        PSEUDO FIRMIE A I TAK PRZYŚLĄ DO CIEBIE KOMORNIKA ORAZ JAKĄKOLWIEK Z NIĄ WSPÓŁPRACĘ
    • Gość: antycredit Re: profi credit IP: *.chello.pl 27.04.09, 17:53
      ludzie jedno tylko moge powiedziec o tej firmie za wziete od nich
      7tys zl musze oddac 21tys ja chyba zwariowalem to nie jest firma
      tylko lichwa jak h.. prosba do wszystkich nie biezcie tam pozyczek
      nie wiezylem w takie cuda a sam sie dalem zlapac w tkie ciulstwo .
      pozdrawiam antycredit.
      • Gość: guniek Re: profi credit IP: 62.148.94.* 19.05.09, 10:16
        Popieram. Wiekszych złodzei jak oni to świat nie widział. Tylko sami
        się złapali we własne sidła. Ide z nimi do sądu. Spłacając pożyczkę
        w czerwcu 2008 czyli 1,5 roku wcześniej, wysyłając dwukrotnie pismo
        listem poleconym oni zamknęli mi ją w kwietniu 2009 roku. Dostając
        pismo, że zwrócą mi należną nadpłatę w wysokości 300 zł na konto
        dostaje 100 zł.
        Sami sie położyli a ja to wykorzystam. Koniec ze złodziejami.
        • Gość: oszustwo Re: profi credit IP: *.tvk.torun.pl 28.10.09, 19:12
          Poniżej fragment artykułu z Gazety Prawnej. Na szczescie UOKIK też
          się już za tę czeską bandę zabiera:)))

Jak czeski film

Profireal ma siedzibę na Słowacji, polski oddział mieści się w
          Bielsku-Białej. Wszelkie informacje na temat działalności firmy w
          Polsce i władz spółki są objęte tajemnicą. Pani Anita dzielnie
          strzeże numerów telefonów do sekretariatu i proponuje w końcu adres
          mejlowy, „bo jak sobie pani napisze mejla, to może ktoś odpowie”.
          Negocjuję dalej, aż kobieta podaje nie tylko adres mejlowy, ale i
          telefon do pani Bożenki z sekretariatu, uprzednio ściszając głos.
          Robi przecież straszną rzecz, naraża firmę na atak z zewnątrz i może
          przez to stracić pracę, a w Bielsku-Białej o nową będzie bardzo
          trudno.

Telefon milczy. Pod wskazanym adresem wysyłam prośbę o kontakt i
          przesłanie podstawowych danych o firmie – jej pochodzenia, siedziby,
          władz i zakresu działalności oraz oferty kierowanej do klientów.
          Jest 23 lutego. Mijają dwa tygodnie, a w mojej skrzynce pocztowej
          dalej nie ma odpowiedzi. Telefon w Profireal nie odpowiada. Firma
          zapadła się pod ziemię.
          Profireal Polska jest częścią Profireal Group, do której należy
          również Profireal a. s. – spółka matka funkcjonująca od 12 lat w
          Czechach i Profireal Slovakia działająca na Słowacji od 6 lat. Na
          stronach internetowych czeskiej spółki znajduję obiecującą zakładkę:
          dane makroekonomiczne, a w niej liczbę ludności w Polsce,
          powierzchnię kraju, 3 największe miasta i kilka innych równie
          nieprzydatnych do weryfikacji firmy danych.

• Gość: marta Re: profi credit IP: *.tvk.torun.pl 05.08.09, 17:45
          Mam znajomą która pracuje w tej firmie. Pracuje w niej jako manager
          doradców i ponoć nieźle można na tym zarobić. Dodam że nie ma
          żadnego doświadczenia, ani wykształcenia kierunkowego. Bardzo sobie
          tą pracę chwali bo pracuje kiedy chce i zarabia 5 000zł miesięcznie.
          Chyba żadna praca nie hańbi prawda?
          • kamii.2 Re: profi credit 05.09.09, 10:12
            a co trzeba zrobić żeby dostać taką pracę za 5.000,/ jak Twoja znajoma bez doświadczenia i wykształcenia?to chyba o czymś świadczy jacy tam ludzie pracują?
              • Gość: Desespere Mlynorka Re: profi credit IP: *.toya.net.pl 10.10.09, 21:09
                CZytam sobie Wasze wypowiedzi i musze przyznac ze Ciezko sie z nimi zgodzic.
                pozyczajac od firmy 5000zl splacilem 7000zl i nic poza tym. ja mysle ze wasz
                problem polega na tym ze majac bardzo niepewna przyszlosc zawodowa zaciagace
                pozyczek tam gdzie latwiej dostac, a pozniej gdy nie wywiazujecie sie z umowy,
                nie placc w terminie naleznych firmie rat, macie pretensje nie do swojej
                niezaradosci tylko pozyczkodawcy. pamietjcie ze oni wile ryzukuja pozycajac
                pieniadze ludziom nawet z ngatywna przeszloscia w bankej informacji kredytowej.
                ja splacalem w terminie i adnych niemilych sytuacji nie doswiadczylem.
                podzeikowano mi za splate pozczki i nasze drogi sie rozeszly. teraz mysle ze
                lepiej odlozyc niz pozyczac. pozdrawiam. Paweł Świercz
                • Gość: BYŁY MENEDŻER Re: profi credit IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.09, 15:17
                  Nie ma takiej opcji, żebyś pożyczył 5000 zł i oddał 7000 zł...

Pracowałam w tej firmie prawie dwa lata i teraz kłóce się o zwrot
                  swoich słusznie zarobionych pieniędzy.
                  W tej firmie idzie zarobić, ale też się nieźle narobić...i nie licz
                  na sprawiedliwe rozliczenie!! Zawsze coś było nie tak :(
                  Mało przyjemne jak na tak dużą firme!

Z perspektywy czasu, nie polecam jednak nikomu!
                • Gość: do Desespere Mlyno naucz się liczyć!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.10, 12:52
                  Przy kredycie w tej firmie 4000zł na 4 lata rata 490 to sobie policz, panienka
                  gaworzy że banki tez biorą 18% bzdura, u nich biorac 4000tyś zł trzeba oddać po
                  48 miesiącach 23

a wygląda to tak:
                  490 zł (rata miesięczna)x48 miesięcy (4lata)=23 520zł pl(najdroższy kredyt jaki
                  nawet bankom się nie przytrafia) dla przykładu:
                  bank Lukas bierzesz 10 000zł na 4 lata tez 48 miesięcy
                  rata kredytu 352 zł x48miesiecy (4lata) = 16 986zł

sami porównajcie, co się opłaca dalszych banków i porównań nie robię bo sami to
                  możecie zrobić.
                  Prokurator aż się prosi zając tą sprawą to MEGA WIELKIE OSZUSTWO!!!
                  • Gość: KATON Re: naucz się liczyć!! IP: *.speed-net.pl 22.08.12, 23:36
                    Pożyczki w PC są dla osób, które zostały odrzucone przez wszystkie banki lub takich,które korzystając z naszych programów lojalnościowych, chcą spłacać swoje raty z naszym udziałem. To źle????
                    Mamy wolny rynek i klient ma wybór:
                    1) wziąć kredyt u nas, godząc się na nasze warunki,
                    2) nie brać kredytu - bo za drogi.
                    Prawo podaży i popytu kształtuje ceny.
                    Dla wielu ludzi jesteśmy ostatnią deską ratunku.
                    Na koniec - nasze pożyczki są ubezpieczone - a to kosztuje!!!
                    ZANIM NASTĘPNYM RAZEM ZACZNIESZ STRASZYĆ LUDZI KOSZTAMI, BĄDŹ RZETELNY I NAPISZ O KORZYŚCIACH DLA KLIENTA!
                    • agencja15 Re: naucz się liczyć!! 11.05.19, 17:00
                      A czy uprzedzacie swoich klientów, że będziecie prowadzić wobec zalegającego z ratą w wysokości około 140 zł bezprawną windykację? Czy przed podpisaniem umowy pożyczki uprzedzacie, że będziecie stosować uporczywe nękanie (do mnie pracownik Działu Windykacji wykonywał telefony nawet po 3 razy na MINUTĘ, co potwierdza dokumentacja z Policji), czy uprzedzacie także, że będziecie straszyć zamierzających uczciwie oddać pożyczkę, lecz np. z powodu poważnej choroby mającej opóźnienie w zapłaci raty - że będziecie wrzeszczeć na takich klientów, że pójdą na osiem lat do więzienia, a wreszcie czy uprzedzacie klientów, że nawet jeśli nie wyłudzili oni pożyczki, to Wy w celu wyciągnięcia od kwestionujących kwotę żądaną do zapłaty klientów fikcyjnych kosztów złożycie zawiadomienie do Prokuratury i rzeczywiście zawiadomienia do Prokuratury składacie, a potem w pełni świadomie składacie fałszywe zeznania w charakterze świadków na Policji przeciwko Waszym Bogu ducha winnym i uczciwym klientom? Mnie jakoś nikt o tym nie uprzedził, a ten w/w opis to moje własne doświadczenia z firmą Profi Credit, z którą wygrałam rok temu w Sądzie i okazało się, że mam zapłacić dla Profi o prawie sześć tys. zł mniej, niż żądano ode mnie do zapłaty, kierując przeciwko mnie bezpodstawnie zawiadomienie do Prokuratury. Zacznijcie myśleć logicznie, bo oszukujecie ludzi i mało kto się już na te Wasze oszustwa nabiera.
      • Gość: gość Re: profi credit IP: 82.177.36.* 05.09.09, 19:03
        teraz to można dostać pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach w bankach bez żadnego lichwiarstwa jak w profi credit-składka ubezpieczeniowa wynosi tyle samo co kredyt na konto tzn.3321zł dostajesz na konto plus składka ubezpieczeniowa od kredytu 3.348zł plus inne koszty to w sumie po 36 miesiąch masz do spłaty 9.180zł
    • kamii.2 Re: profi credit 05.09.09, 10:10
      zarobki marne część dostajesz na początku a resztę za 2 lub czy lata jak klient spłaci pożyczkę- moja rada są inne instytucje finansowe lepsze niż profi credit
              • Gość: były DM Re: profi credit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.09, 22:48
                zgadzam się z tymi co niepochlebiają profi credit - to wyzysk
                każdego człowieka poniżej dyrektora handlowego,wymagania pojebane,
                plany do realizacji z kosmosu,brak szacunku nawet dla klienta z
                którego przecież żyje elita tej firmy, jeśli chcecie tam pracować
                jako doradcy to wkalkulujcie znienawidzenie społeczne, pożyczki u
                nch to LICHWA do kwadratu, nie wierzcie w zapewnienia że firma się
                rozwija ,obecnie są na etapie likwidowania się,chcą jeszcze nałapać
                klientów i później nękać ich swoimi windykatorami.Dużo się mówi o
                providencie -jacy to wyłudzacze, a tak naprawdę provident przy profi
                crdicie to prawie kryształ. Doradcy w ProfiCredit to zwykli
                naganiacze "na łowach" za dużą kasę dla szefostwa-na dzień zisiejszy
                za pożyczone u nich 2800 trzeba płacić przez 36 miesięcy po 225 co
                daje kwotę 8100 do zapłacenia a doradca ma mydlić oczy potencjalnemu
                klientowi jakie to dla niego korzystne.Pamietajcie "góra z górą się
                nie zejdzie" a człowiek z człowiekiem TAK.Obyś jako doradca nie
                musiał chować się przed ludźmi, bo ten co pożyczył 7 tys napewno nie
                pała przyjaźnią do doradcy, który spisał z nim umowę o
                pożyczkę.Życzę powodzenia tym co podejmą sie tam pracy!!!
      • Gość: gosc Re: oszusci IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.09, 15:49
        Witam.
        Pracowałem w tej firmie jako DF przez 3 lata póżniej na stanowisku
        Menagera zatrudniajac DF.Powiem tyle to oszuści i cwaniacy.Tak naprawde
        zero szacunku do człowieka.Niewiem kto wymyslił,ze menager w tej firmie
        zarabia 5tys jest to u nich niemozliwe.W czasie kryzysowym potrafili tak
        oszukać swoich pracowników,ze powypłacali po tysiac zł wypłaty.Zenada.Nikt
        nawet nie chciał o tym dyskutować.Ta firma upada w tej chwili i bardzo
        dobrze,ze tak sie dzieje.Owszem DF jest w stanie zarobic tam pieniadze,ale
        ile ich póżniej straci jezdzac i wydzwaniajac do dłuzników to szkoda
        gadac.Srednia długosć pracy DF to około 6 miesiecy pózniej recydywa cie
        zjada w całości.Windykator cos tam zaradzi ale jak sam sobie nie potrafisz
        poradzic to giniesz.Od prowizji DF zabierają kase za niespłacone pozyczki
        klientów czyli za tak zwana w ich jezyku recydywe.Gra niewarta swieczki.A
        DM to taka osoba w firmie której nalezy naprawde unikać i nie dać sobie w
        kasze dmuchać.Przekładająć na jezyk polski to kapuś.Ktoś kto szuka dziury
        w całym by podkablować i dostać za to lepsze autko i premie.Człowiek
        którego nieszanuje tam najbardziej.Taka meda co nic innego w zyciu nie
        potrafi i nieprawda jest ze to jego praca,taki człowiek musi miec
        stworzony do tego charakter.Pozdrawiam wszystkich i zycze trzymać sie jak
        najdalej od Profi creditu.Pisze to z doswiadczenia i to naprawde duzego w
        tej firmie.
          • Gość: praca w profi cred Re: oszusci IP: *.ip.netia.com.pl 22.10.09, 13:59
            Nie wiem co mam mysleć o tej firmie bo tyle niepochlebnych opinii
            jest na jej temat.Mimo to zdecydowałam się iść na rozmowę i nawet
            podjęłam tam pracę i mam swoje zdanie na ten temat. Firma działa nie
            jak powazna korporacja, razcej jak naciągacze, którzy w każdej
            chcwili mogą zawinąć działalność. Siedziba mieści się w budce na
            blokowisku w jedym pokoiku. Nikt nie ma w tej firmie umowy o pracę,
            nie znam się na prawie ale to chyba nielegalne???? Mam na myśli nie
            tylko Df, a także DM i DSM czyli menadżerów. Zresztą i ci są ludźmi
            którymi trudno tak nazwać, to osoby bez wykształcenia nawet bez
            doświadczenia w tej pracy. Moją menadżerką była dziewczyna, która
            wyglądała bardziej jakby pracowała w domu publicznym niż w
            jakiejkolwiek firmie, to tego wydawało się jej że jest kimś ważnym i
            na stanowisku.Taka osoba nie zostałaby przyjęta do żadnej poważnej
            firmy jedynie do tych naciągaczy z PROFI CREDIT. Zrezygnowałam po
            którymś szkoleniu, których poziom był żenujący. Nawet nie zążyłam
            tam nic zarobić!!! I to po 3 miesiącach od przyjęcia do pracy!!! Nie
            polecam tej firmy. BAGNO to najlepsze dla niej określenie.
              • Gość: POFI G ta firma to porażka IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.09, 11:10
                Praca w tej firmie to jakaś życiowa porażka, trzeba być skończonym
                debilem aby tracić na coś takiego swój czas. Pracowałam w tej firmie
                przez pare miesięcy, obecnie szukam innej pracy i fakt że mam to coś
                w CV nie stawia mnie w najlepszym świetle. Już pare razy na rozmowie
                ktos napomknął: "Tzn. zajmowała się Pani lichwą???". Jak
                odpowiedzieć na takie pytanie??? Wizerunek tej firmy jest bardzo
                zły, na rynku pracy takie doświadczenie jest bardzo źle odbierane.
                Szukając pracy w banku moje szanse były gorsze niż osób bez żadnego
                doświadczenia! Praca w profi credit to jedno wielkie bagno, które
                będzie się potem za wami ciągnąć. Od kilku miesięcy nie mogę znaleźć
                pracy w normalnej instytucji finansowej jaką są banki, niestety ale
                tak jest. Jesli myślicie o swojej przyszłości w tej branży
                wystrzegajcie się tej firmy. Ludzie pracujący w bankach mają bardzo
                złe zdanie o osobach, które pracowały w tego typu instytucjach, a
                profi credit już ma bardzo złą renomę i chyba znowu będzie musiał
                zmienić nazwę lub zawinąć się z tego kraju.
                • Gość: torunianin Re: ta firma to porażka IP: *.tvk.torun.pl 28.10.09, 18:58
                  Profi Credit(czzytaj dawne PROFIREAL ) ma najlepszą pożyczkę na
                  świecie. za 3500zł pożyczki oddać musisz 9200zł. Raty przez 3 lata
                  spłacasz. Ubezpieczenie kreydtu wysokie, dodatkowe opłaty za
                  zawarcie umowy, wynagrodzenie, procent niby zgodny z ustawą
                  antylichwiarską. I tu niespodzianka!!!! W sumie wychodzi 119% !!!!.
                  Jak spłacisz przed czasem to masz karę , jak nie spalcisz raty też
                  masz karę, nawet 3000 zł, jak spóźniesz się 2 dni idzie list do
                  pracy, jak więcej niż 10 możesz zacząć spodziewać się oprychów przy
                  domu. Straszą sądem, więzieniem, itp. Szkoda słów. Ostatnio 9 filii
                  padło z dnia nadzien. A firma w 4 krajach kurczy sie lawinowo. I
                  dobrze. Bo dosc złodzieji. Pożyczek radzę tam nie brać, już lepiej
                  samemu założyć sobie stryczek na szyję. Pracować miałem tam wątpliwą
                  przyjemność i tak samo nie polecam bo to stryczek zawodowy i w pełni
                  zgadzam się z poprzednią opinią.
                  • Gość: KOKO Re: ta firma to porażka IP: 212.160.79.* 01.11.09, 20:21
                    KOKO MY WSADZILI KOMORNIKA BRALEM 6000 TYSIECY AIM TERAZ MUSZE
                    SPLACIC 25000 I JESZCZE KOMORNIKOWI CI JEST TO MOZLIWE JAK TA FIRMA
                    JEST NIE LEGALNA KTOS KOMUSZ NABIJA KASE . ALE TO WSZYSTKO BEDZIE
                    NIEDLUGO W tvn w faktach o tym wie dobrze pak K. KNAPEK ON TAM JEST
                    TYM CALYM SZEFEM TEGO KLAMSTWA NACIAGANIA
                    • Gość: były pracownik Re: ta firma to porażka IP: *.146.115.115.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.11.09, 11:36
                      Witam, pracowałem w tej firmie 3 lata jako DF i menadżer na
                      szczęście odszedłem w dobrym momencie, na początku było niezle,
                      swoje zarobiłem, rzeczywiście brak szacunku do pracowników i
                      klientów był żenujący, nikt nie miał odpowiedniego wykształecnia,
                      może poza kilkoma osobami z zarządu, stąd te beznadziejne i nie
                      logiczne procedury, tabelki, plany...itp. Nie zgadzam się z
                      określeniem "lichwa" obecnie udzielam kredytów bankowych, które
                      wcale nie są tańsze. Mamy wolny rynek, każdy moj klient wiedział
                      jaka jest rata i ile do spłaty przed podpisaniem umowy, nikt nikogo
                      nie zmuszał do brania tych pieniędzy, ale dla większości była to
                      ostatnia deska ratunku, ale teraz można sobie ponarzekać i parę
                      przekleństw rzucić- w końcu to forum :))) Pozdrawiam klientów i
                      pracowników.
        • Gość: Robert Re: oszusci/były DM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.10, 12:00
          Wiesz kolego...chyba szybko zapomniałeś, że DM ma w swoim zakresie
          obowiązków pomoc DF aby dobrze wyszkolić, aby jeździć razem z DF na
          spotkania do dłuzników (słuzbowym samochodem za słuzbowe paliwo)
          poza tym poświęca swój cenny czas. Za to nie bierze dodatkowo
          żadnych pieniędzy. Walcząc z recydywą pomaga niejako DF aby recydywa
          ich nie zjadła. Są przypadki że DF nie mówią (całej) prawdy o
          pożyczce (ile do spłacenia itd) a potem to pokrzywdzony jest DF że
          klient nie płaci.... DF sa cwani potrafia za wizyte u klienta wziąć
          pieniądze itd, (złamanie procedury kara finansowa do 15000) jesteśmy
          dorośli nikt na siłę nie nakłania klienta do podpisania umowy. Co do
          samochodów nie ma o nowych samochodów za premię itd. Nie wylewajcie
          swoich żali na forum, jeśli ktoś takiej pracy nie lubi to niech
          idzie do innej. Co do tego że DM to szuje.... powiedzcie z ręką na
          sercy wszyscy byli i obecni DF ile to razy złamana zostałą procedura
          wizyt na adresie, podpisywania umów przez kolegę (bo jechać za
          daleko itd)pobranie kasy od klienta (na dojazd) - od tego właśnie w
          takiej firmie jest DM, żeby wyeliminowac takie osoby. Każdy DF
          podpisywał umowę - wiecie jakie kary grożą za w/w naruszenia
          procedur, odpowiedzcie kto za to zapłacił czy WY?..jeśli nie byłoby
          DM to oddział i firma przez rozprawy sądowe dawno zostałaby
          zlikwidowana... to że ktoś z klientów spowodował zamknięcie jakiegoś
          oddziału to czysta fikcja!!! Pozdrawiam wszystkich - miłej pracy.
          Każdy podejmuje decyzje zgodnie ze swoim sumieniem każdy bieże
          odpowiedzialność za swoje czyny.
    • Gość: Johan aus Polen Re: profi credit IP: 80.48.180.* 01.12.09, 09:00
      czytam te posty i widzę w nich trochę nie jasności. Po pierwsze trzeba rozróżnić
      dwie grupy pracowników: DF, DsF i DsM - zyjacy głównie z tego co wcisą ludziom,
      ich czas pracy w firmie jest obliczony na 2 lata, potem dostaja tzw czerwona
      kartke bo odsetek ich klientow ktorzy nie spalacja kredytow w terinie jest juz
      zbyt wysoki dla firmy. Przez ten czas moga zarobic ale musza kombinowac, tyle ze
      czesto nie sa fear wobec klientow. Boja sie DM'a bo on ich kontroluje oraz
      Koordyntora Windykacji bo on tez czujbie patrzy na ich poczynania zeby potem
      samemu nie miec w plecy na wyniku. druga grupa to pracownicy etatowi: asystentka
      DR, koordynator windykacji, dyrektor regionalny i development manager (najlepsza
      fucha) Ci nie maja tak źle. DR i DM moga zarobic, maja samochody sluzbowe do
      calkowitej dyspozycji. W szczytowej kondycji firmy Dr mogl miec miesieczne
      zarobki do 10 000 zl zas DM o wiele mniejsze ale mniej pracy i stersu niz
      tamten. Obecnie firma chyba zwija sie z rynku. wszystko zalezy na jakie
      stanowisko sie aplikuje. jesli chodzi o DF to odradzam bo oprocz wizyt domowych
      w celu podpisania umowy wchodza jeszcze wizyty windykacyjne. Jesli chodzi o DR,
      ADR i DM to warto probowac - chodz nie na stale bo tak jak szybko mozna sie tam
      dostac tak i wyleciec i to nie koniecznie za swoje bledy. Firma nie jest
      wiarygodna w obietnicach. Miomo ze gwarantowala zatrudnienie pracownikom
      etatowym to wielu zwolnila w polowie roku.
    • Gość: Johan Re: profi credit IP: 80.48.180.* 01.12.09, 09:07
      Czytam te posty i widzę w nich trochę nie jasności. Po pierwsze trzeba rozróżnić
      dwie grupy pracowników: DF, DsF i DsM - żyjący głównie z tego co wcisną ludziom,
      ich czas pracy w firmie jest obliczony na 2 lata, potem dostają tzw czerwona
      kartkę bo odsetek ich klientów którzy nie spalacja kredytów w terminie jest już
      zbyt wysoki dla firmy. Przez ten czas mogą zarobić ale muszą kombinować, tyle ze
      często nie są w porządku wobec klientów. Boja się DM'a bo on ich kontroluje oraz
      Koordynatora Windykacji bo on tez czujnie patrzy na ich poczynania żeby potem
      samemu nie mieć w plecy na wyniku. druga grupa to pracownicy etatowi: asystentka
      DR, koordynator windykacji, dyrektor regionalny i development manager (najlepsza
      fucha) Ci nie maja tak źle. DR i DM mogą zarobić, maja samochody służbowe do
      całkowitej dyspozycji. W szczytowej kondycji firmy Dr mógł mieć miesięczne
      zarobki do 10 000 zł zaś DM o wiele mniejsze ale mniej pracy i stresu niż
      tamten. Obecnie firma chyba zwija się z rynku. wszystko zależy na jakie
      stanowisko się aplikuje. Jeśli chodzi o DF to odradzam bo oprócz wizyt domowych
      w celu podpisania umowy wchodzą jeszcze wizyty windykacyjne. Jesli chodzi o DR,
      ADR i DM to warto próbować - choć nie na stale bo tak jak szybko można się tam
      dostać tak i wylecieć i to nie koniecznie za swoje błędy. Firma nie jest
      wiarygodna w obietnicach. Mimo ze gwarantowała zatrudnienie pracownikom
      etatowym to wielu zwolniła w połowie roku.
    • Gość: były Re: profi credit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.10, 20:50
      Ostrzegam przed braniem kredytów w tej firmie i nawiązywaniem jakiejkolwiek
      współpracy - firma na wykończeniu - lichwiarskie odsetki chociaż mają wyrok o
      stosowaniu klauzul nie dozwolonych nadal je stosują - jednym słowem bagno - po
      Polsku czeski film - końca nie widać - na dzień dzisiejszy wszystko i
      obowiązujące prawo mają gdzieś tak że z dnia na dzień mozesz stracićpracę
    • Gość: sdki Re: profi credit IP: *.ip.netia.com.pl 20.09.10, 13:33
      Człowiek poczytaj sobie cały wątek o będziesz miał cały piękny obraz tej firmy a nie po raz kolejny gitere zawracasz. Będziesz miał interesujące opisy analfabetów, którzy pracują w tej firmie, jej kierownictwa, zarobków itd. miłej lektury
      • Gość: Robin Hood ;-) Re: profi credit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.10, 00:29
        Możecie mieć pewność że pracując w tej firmie ciężko będzie Wam potem znaleźć inną pracę - to mówię naprawdę - opinia jaka krąży wokół tego "bagna" jest brudna, śmierdząca i pełna zapchlonych pseudo dyrektorów, którzy na niczym się nie znają a są dyrektorami którzy zostali nominowani na te stanowiska tylko i wyłącznie poprzez "układy" - ja ci dam a ty mi potem oddasz więcej - nie muszę przytaczać każdy sie domyśla. Nie daj Boże żebyś pokazał że więcej wiesz od swojego pseudo dyrektora to lecisz z naganą i to natychmiast ze zwolnieniem dyscyplinarnym - dodatkowo jeśli masz zgrabny tyłeczek i duże piersi (dot. oczywiście kobitek) to jesteś pewna że znajdziesz tam pracę nawet nie wiedząc co to pożyczka czy umowa - bylebyś zadawalała swymi wdziękami tych pajaców. Dodatkowo jeśli byś natknął bądź natknęła się na inicjały W.M. - S.P. - W.D. - to możesz mieć pewność że cię wyci..ula...ją na maxa nie zostawiając suchej nitki. Także powodzenia dla tych co chcą tam się zakorzenić wśród bandy złodziei, pajaców, i innych tam stworów życzę powodzenia - choć to strasznie brzmi. ;-))
    • Gość: cann Re: profi credit-walczak IP: 79.190.28.* 28.10.10, 10:45
      OTÓRZ NAMIERZANIE TEGO PANA JEST KU DRODZE DO SUKCESU NA CHWILE OBECNĄ SIEĆ PLAY SPRAWDZA TEGO UŻYTKOWNIKA I WERYFIKUJE NA ZLECENIE S.NW TAKŻE PROPONUJE ZMIANE INTERNETU NA INNY A WALCZAK JEST KU DRZODZE DO DZIUPLI NA CONAJMNIEJ PARE DOBRYCH LAT NA CHWILE OBECNĄ MAMY JUŻ OSZUKANYCH OKOŁO 16NASTU OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY ALA PROFI CZĘŚCI SAMOCHODOWE JUŻ W KRÓTCE DLA ZAINTERESOWANYCH PODAM NAMIAR ADRESU DO MARKA WALCZAKA ZAMIESZKANIA DLA ZAINTERESOWANYCH PODAM PÓZNIEJ NUMER TELEFONU W CELU UDZIELANIA INFORMACJI PRZECIWKO M.WALCZAK
    • Gość: Sabina Re: profi credit IP: 62.87.186.* 03.11.10, 12:03
      Witam :)
      Pracuję w Profi Credit Poland już kilka lat i jeśli tylko masz okazje dołączyć do grona pracowników naszje firmy, to szczerze polecam. Pracują u nas świetni ludzie, atmosfera w pracy jest bardzo dobra, każdy każdemu pomaga. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej pracy, powiem nawet więcej...chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy :D Pozdrawiam :)
    • Gość: Katarzyna Re: profi credit IP: *.instalnet.com.pl 15.11.10, 18:38
      Daj sobie spokój z nimi.To są pasożyty jakich malo.Mam znajomą która u nich wzieła pożyczkę,nie to że musiala trzy razy więcej splacić,to jeszcze robią jej problemy.Zastanów się zanim podejmiesz decyzję,a prze
      dewszystkim dobrze czytaj zanim im coś podpiszesz.
    • Gość: bdb poinformowany m. walczak z tarnowa podg.- serbski najemnik.... IP: *.centertel.pl 06.01.11, 08:14
      Marek Walczak zamieszkały kiedyś w Tarnowie Podgórnym przy ul. Kwiatowej 15,mało kto wie (bo większość już nie żyje!!!) od września 1994 do conajmiej końca 1995r., był zwykłym płatnym mordercą. w 1993 R., zmarł mu ojciec ,jego rodzinke bieda przydusiła ,jego zaś ścigało Wojsko Polskie w celu odbycia zasadniczej służby wojskowej.Wcześniej Walczak złożył papiery w celu przyjęcia go do Jednostki Specjalnej( powietrzno desantowej) im .gen. SOSABOWSKIEGO w Lublińcu .Już jako nastolatek zajmował sie wyczynowo sportami siłowymi.Większej kariery nie zrobił mimo wielkiej ambicji. Mało tego ,nie przeszedł testów w Lublińcu......(wyeliminowała go wada wzroku) to było dla ,,niedoszłego komandosa,, szokiem i poniżeniem.W między czasie zaczoł coraz bardziej wyżywać się nad sobą na siłowni-oczewiste przyjmując doping,sterydy! Coś nie tak zaczeło dziać sie w jego głowie.Zawiedziony ,,komandos ,,nagle ,stał się pacyfistą! i jeszcze bardziej unikał wojska( skutecznie -łapówki, lekarze itp. ) To był pic!!!, Walczak za pośrednictwem pewnych ludzi ,poszedł do wojska... ale kożystając z okazji wojny ,,JUGOSŁOWIAŃSKIEJ,, stanoł po stronie Serbów jako najemnik których przegrywający wojne Serbowie potrzebowali na gwałt!! i nieżle płacili.Walczak ,,służył,, (najoł sie ten morderca ) w tzw.,Serbskiej Obronie Cywilnej ( ta niepozorna nazwa to zmyłka) to zmyłka.Tak naprawde to S.O.C. było jedną z najbardziej okrutnych bojówek Serbskich( porównywalnych do U.P.A czy R. O. A) DZiałania Serbówi ich najemników w obliczu klęski były tak perfidne i barbarzyńskie, że nawet sami SS-MANI gdyby jeszcze w tych czasach istnieli to by byli zaszokowani..Walczak oczewiste nigdy się z tym nie afiszował i nie afiszuje...oficjalnie prowadził auto-handel w Polsce jednak niby w NIEMCZECH skupował auta i ich tam wyszukiwał( stąd jego nieobecność w kraju)Dopiero na przełomie 1995/1996 Walczak pojawiał sie od czasu do czasu w rodzinnych stronach szpanując jakąś bryką.....(wkońcu auto -handel......).Pewne jest jedno ,że Walczak w 1995r. w okolicach Sarajewa strzałem w potylice zabił opornego Bośniaka na oczach jego dzieci,wyrok wykonał w asyście swoich kompanów(też najemników) za to ,że BOŚNIACKA rodzina podjeła współprace z nadciągającymi międzynarodowymi jednostkami KFOR.A także stawiała opór Serbom.
      Wiem też ,że Walczak bez zahamowań brał udział w czystkach etnicznych i kilku egzekucjach ludności cywilnej na rzecz SERBÓW! W obliczu pojawienia sił KFOR-u i opanowania przez nie sytuacji WALCZAK ,dał,,dyla,, jednak działalności nie zakończył.... tylko ją ograniczył do przemytu broni z likwidujących się RADZIECKICH JEDNOSTEK WOJSKOWYCH z terenów POLSKI i uwczesnej CZECHOSŁOWACJI Oficjalnie zajmował się auto-handlem który nawet miał zarejestrowany!!! Fakt coraz więcej aut sprowadzał ( przy okazji.....) i często krążył tu i tam.....wyjątkowo często.......W jego miejscowości wszyscy przekonani byli ,że z niego jest młody utalentowany przedsiębiorca.....ludzie mu sie kłaniali on im jeszcze bardziej .Od taki miły młodzieniec....Sądze ,że jego matka do dziś myśli ,że synuś jej sie udał,i nie wie jakiego gnoja urodziła! Walczak ma krew na rękach i nie jedno życie na sumieniu.

Następujące dziwne zbiegi okoliczności; w 1999 r .znaleziono w okolicach Berlina zastrzelonego przyjaciela i wspólnika Walczaka z ,,czasów auto-handlu,,WOJCIECHA S. ze STAROGARDU GDAŃSKIEGO, w 2000r. zginoł w budzącym wiele wątpliwości wypadku KRZYSZTOF B. z KAŻIMIERZA WLKP..... także przyjaciel i kompan zagranicznych wypraw WALCZAKA(jasne pewnie też tylko auto -handel ich łączył.....)W ostatniej dekadzie nie ma roku aby na cmentarzu przybyła mogiła dziwnie zmarłej osoby z otoczenia WALCZAKA.( wypadki,samobójstwa ........nagłe zejścia.2010 r . ,, zaowocował,,jeszcze bardziej;dwa samobójstwa osób mających coś z ,,businesmenem,, oraz śmierć nagła i niespodziewana zdrowej młodej,WYSPORTOWANEJ osoby kuzyna i byłego wspólnika WALCZAKA...... ROMANA P. Z TARNOWA PODGÓRNEGO który to znał wiele tajemnic WALCZAKA i nie jest tajemnicom,że w ostatnich latach kuzynowie popadli w ostry konflikt!!!!! Dodam jeszcze,,,na deser,, ok. trzy lata temu WALCZAK był współoskarżony o szereg przestępstw i udział w zorganizowanej grupie przestępczej z ,, wątkiem zbrojnym,,wraz z ADAMEM B. Z SOBÓTKI K/POZNANIA i innymi typami. ADAMA B. znaleziono powieszonego( OFICJALNIE SAMOBÓJSTWO.........????)Sprawe grupy umorzono!!!!!! Bo głównym oskarżonym i jak przyznali inni wraz z WALCZAKIEM był niEżyjący ADAM B. na którego spadła wina po całości!! A umarłych się nie skazuje ......a ci inni.....są niewinni!!!!!!!!!W 2006R. Marek Walczak został aresztowany wszyscy okoliczni,,gangsta-businesmeni,, bardzo się cieszyli,a tu gorycz ich dopadła i szok,WALCZAK wylazł z paki po ok. trzech miesiącach!!!! Odrazu wiedział do kogo się dopaść i ,,odpowiednio wykasować,, podobno wyskakiwali z kasy ,że aż miło........aż nagle ozdrowiał ....A przecież to miał być dłuuuuuugi urlop!!!Podobno Walczak ,popełnił samobójstwo w areszcie.....ale......akurat jego odratowano!!! co za szczęściaż!!! Na dodatek stwierdzono ,że jest,, bardzo wrażliwy,, i nie może przebywać w warunkach odizolowania społecznego....czyli w kiciu,bo zagraża to jego zdrowiu a nawet może go to zabić!!!! BIEDACTWO NAWET SIE LECZY...........podobno taki chory......,,MARECZEK,, taką nosi ksywke wśród swoich dziwnych i też biednych znajomych ,widziano go w poznaniu jak sobie śmiga jakimś już nie nowym (bo biedny jest)amerykańmskim krążownikiem,najprawdopodobniej AURORA lub coś z LINCOLNA......O POJ .OK.5000 CM3.....ktoś tam znów mareczka podpatrzył w starym BMW serii5,czy też fordzie fiesta ...i to najnowszy model!! 2010r. wkońcu ,,auto -handel,,.kto następny popełni samobójstwo lub zginie w wypadku???? a może ,,MARECZEK,, TO NADAL NAJEMNIK?????

BIEDAK NIC NIE MA ,CHOĆ PODOBNO KILKA NIERUCHOMOŚCI W POZNANIU......I ZACHODNIEJ POLSCE MAJĄ JEGO NOWI PRZYJACIELE( oby tylko wypadek im się nie przydarzył).....MOŻE BIEDAKA PRZYGARNĄ BO NAM JESZCZE ZAMARZNIE!!!!

Tak na zakończenie ,czy w tym kraju jest jakiś wymiar sprawiedliwości???? i czy ma oczy...????? CZy tylko kieszenie???!!!!