Dodaj do ulubionych

TYTUŁ FILMU?

IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 09:30
Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum, ale chyba właśnie tutaj powinienem
zadać to pytanie.
Szukam tytułu filmu. Film jest o dwóch kolesiach, którzy coś zbroili (już nie
pamiętam co) na posesji/ziemi innego pana, który to widział, te brojenie
znaczy ;-).
Albo to chodziło o pieniądze? Coś ukradli, pożyczyli?
Ten pan karze im wybudować murek grodzący, chyba jego teren. Muszą pracować
coraz dłużej i więcej, gdyż są szantażowani przez właściciela - może wydać
ich tajemnicę.
Nie wiem, czy to wystarczające informacje, ale na dzień dzisiejszy nic więcej
nie mogę sobie przypomnieć. Film napewno był anglojęzyczny. I był z dwa razy
w TV.
Byłbym bardzo wdzięczny za przypomnienie mi tytuł tego filmu.

Pozdrawiam
Maciek
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: TYTUŁ FILMU? IP: *.chello.pl 09.06.05, 10:21
      Ten film to "Magia przypadku" ("The Music of Chance" po angielsku) z 1993 roku.
      Występował tam np. James Spader.
      Dawno go widziałem, więc szczegółów nie pamiętam, ale w nim 2 ludzi miało
      zbudować murek przedzielający ziemię jakiegoś bogacza.
      To było ciekawe...
      • bazyliszek_i_jego_pies Re: TYTUŁ FILMU? 10.06.05, 02:26
        a drugiego gościa grał Mandy Patinkin.
        budowa muru była formą spłacenia długu karcianego. a zaczęło się od tego, że
        ten, którego grał Patinkin nieopatrznie wziął autostopowicza, czyli Spadera,
        który był szulerem. i to on go wrobił w grę z dwoma milionerami. najpierw
        przegrali forsę, potem samochód, a wreszcie pozostał im dług, który musieli
        odrobić pracą fizyczną...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka