26.09.02, 20:21
Anioł przy moim stole wszystkim ktorzy nie widzieli polecam tym korzy
widzieli aby jeszcze raz zobaczyli i tak naprawde zrozumieli.pozdrawiam kino
maniakow.
Obserwuj wątek
    • molly Re: Anioł 30.09.02, 22:35
      Jejku
      Widziałam ten film kilka razy.cudowny.Czy bedzie znowu w telewizji?.Mialam
      okazję mieszkać w ojczyznie Janet Frame jakiś czas,czytać jej książkiw
      oryginale, a teraz,w kraju spędzam mile czas nad jej biografią autorstwa
      Michel'a King'a.Cudownie jest powrócic do Angel at my table

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka