jasiek_koc 26.09.02, 20:21 Anioł przy moim stole wszystkim ktorzy nie widzieli polecam tym korzy widzieli aby jeszcze raz zobaczyli i tak naprawde zrozumieli.pozdrawiam kino maniakow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
molly Re: Anioł 30.09.02, 22:35 Jejku Widziałam ten film kilka razy.cudowny.Czy bedzie znowu w telewizji?.Mialam okazję mieszkać w ojczyznie Janet Frame jakiś czas,czytać jej książkiw oryginale, a teraz,w kraju spędzam mile czas nad jej biografią autorstwa Michel'a King'a.Cudownie jest powrócic do Angel at my table Odpowiedz Link Zgłoś