Gość: mala
IP: *.icpnet.pl
23.03.03, 15:15
Pomysł na film dobry, obsada też niczego sobie.... ale niektóre
momenty były przynudnawe.... chociażby jak mąż Roxie Heart
śpiewał o "celofanowym facecie" ... ogólnie nie był zły, ale
wydaje mi się, że przy "Pianiście" może się schować...