mvszka
20.09.09, 18:36
..był(a) zwierzątkiem?,tzn.które zwierzę najbardziej odwierciedla
Twoją osobowość i wygląd?
Ja mam osobowość kota, w stadzie raczej nie i lubię chodzić gdzie
chcę. A jeśli chodzi o wygląd- nie będę sobie pochlebiać- obecnie
wyglądam jak foka, a poza tym lubię leżeć na plaży i to takiej
bezludnej i gapić się w fale.
A Wy???? ;)