Dodaj do ulubionych

**jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś...

20.09.09, 18:36
..był(a) zwierzątkiem?,tzn.które zwierzę najbardziej odwierciedla
Twoją osobowość i wygląd?
Ja mam osobowość kota, w stadzie raczej nie i lubię chodzić gdzie
chcę. A jeśli chodzi o wygląd- nie będę sobie pochlebiać- obecnie
wyglądam jak foka, a poza tym lubię leżeć na plaży i to takiej
bezludnej i gapić się w fale.
A Wy???? ;)
Obserwuj wątek
    • panirogalik Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 18:40
      a owoc? Jakim owocem byłabyś gdybyś była owocem?
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:16
        papryką jalapeńo - owoce są za słodkie
        • jan_hus_na_stosie Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:23

          jalapeńo?

          ja raczej nie, źle mi się kojarzy ;)

          www.youtube.com/watch?v=-xucSAVqJJg
          • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:29
            to skieruj się na dobre skojarzenia i odp. na pytanie
            • jan_hus_na_stosie Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:33
              zadaj jakieś mądrzejsze to odpowiem :]
              • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:38
                nie mam nastroju, to pa
                • jan_hus_na_stosie Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:39
                  no to pa :D
                  • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:52
                    sra ta ta. Chłop a tak pierdzi,to co to za chłop.
    • tygrysio_misio Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 18:57
      skoro nie lubisz byc w stadzie to pewnie jestes jakims zuczkiem
      gownojadem... one nie zbijaja sie w stada
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:19
      Taaa, kotem, jasne....
      założę się że 90% ludzi powiedziałoby że kotem.

      Ja bym był leniwcem.
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 19:24
        no przecież poprawiłam na foke, ok ,to umawiamy się ,że wszyskie
        kotowate odpadają .
    • real_mayer niby kot 20.09.09, 22:10
      a w nicku mysza??
    • liisa.valo Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 22:29
      Dlaczego 90% ludzi czepia się tego nieszczęsnego kota?

      Ja pewnie lemingiem.
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 22:57
        > Dlaczego 90% ludzi czepia się tego nieszczęsnego kota?
        >
        > Ja pewnie lemingiem.

        Ze względu na libido :) czy skłonność do zachowań samobójczych?(co prawda
        lemingi nie rzucają sie w rzeczywistości do morza, co nie zmienia faktu że w
        kulturze występują jako uosobienie takiego zachowania)
        • viviene Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 23:01
          kot ?
          miły, łagodny, mięciutki,
          ale też potrafi wyostrzyć pazurki :)
        • liisa.valo Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 20.09.09, 23:18
          g.r.a.f.z.e.r.o napisał:
          > Ze względu na libido :) czy skłonność do zachowań samobójczych?(co prawda
          > lemingi nie rzucają sie w rzeczywistości do morza, co nie zmienia faktu że w
          > kulturze występują jako uosobienie takiego zachowania)

          Samobójczych skłonności nie mam :)
    • kotek.filemon Tasiemcem uzbrojonym (b/t) 21.09.09, 08:39


      • mvszka Re: Tasiemcem uzbrojonym (b/t) 21.09.09, 17:28
        kto by pomyślał,że w kotku_filemonie drzemie taki potwór
    • jasminowo Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 21.09.09, 17:37
      Psem.
      Ale w wersji męskiej.
      Ruja dwa razy do roku mi nie odpowiada ;)
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 21.09.09, 17:57
        mam nadzieję ,że nie yorkiem
        • jasminowo Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 09:09
          mvszka napisała:

          > mam nadzieję ,że nie yorkiem
          tfu tfu
          nie mogę już patrzeć na te małe to to...
          dużym, miękkim i groźnym tylko w sytuacji zagrożenia ;)
          • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 16:48
            np. labrador?
            • jasminowo Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 20:30
              mvszka napisała:

              > np. labrador?

              o to to to... dokładnie o niego mi chodziło :)
    • masher Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 21.09.09, 18:18
      kundlem- wyjatkowo sprytny, bezpanski i dziabnie jak ma powod :D
      docelowo pod dobra reka...
      border colliem - sprytny, zapieprzajacy za owcami, lagodny
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 21.09.09, 20:54
        pewnie, kundelki zawsze sobie poradzą,nie to co czysta wychuchana
        rasa-zawsze jakaś choroba się przypałęta
      • izabellaz1 Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 19:56
        masher napisał:

        > border colliem - sprytny, zapieprzajacy za owcami, lagodny

        ...i świetnie łapiesz ringo w powietrzu? :P
    • lacido Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 21.09.09, 21:37
      bo pewnie tylko charakterystykę kota znasz ;)
    • dzikoozka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 10:12
      Strusiem. Długie nogi, długa szyja, mała głowka, świdrujace oczka :)
      No i gonie starego do wysiadywania jaj ;D
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 16:45
        a jak szybko biega!!
    • plastelinka.czerwona wychucholem 22.09.09, 14:31
      • mvszka Re: wychucholem 22.09.09, 20:43
        typ kurzojada- odpada ;(
    • hermina25 Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 14:56
      hahaha ;)
      głupie pytanie,głupia odpowiedź-mogła bym być pająkiem :)
      wstrętny odrażający drapieżnik :) mało kto je lubi i wzbudzają strach :)
      notabene hodowałam kiedyś ptasznika :)
      • hermina25 Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 22.09.09, 14:57
        P.S
        Pająki myszki zjadają na śniadanko :)
    • vladip pąklem (n/t) 22.09.09, 15:11

      • mvszka Re: pąklem (n/t) 22.09.09, 20:42
        z doliny muminków?
        • vladip Re: pąklem (n/t) 23.09.09, 13:00
          mvszka napisała:

          > z doliny muminków?

          tam nie było żadnych pąkli
          przynajmniej nic o tym nie wiem ...
    • izabellaz1 Jeżozwierz n/t 22.09.09, 19:54

    • kobieta_na_pasach swinia 22.09.09, 20:54
      wszystko zjem i jestem dobra matka
      • mvszka Re: swinia 22.09.09, 20:58
        hehe,ale się zagalopowałaś bo,...masz tylko dwie piersi ;)
        • kobieta_na_pasach Re: swinia 22.09.09, 21:06
          mvszka napisała:

          > hehe,ale się zagalopowałaś bo,...masz tylko dwie piersi ;)

          ale jedno prosie do wykarmienia!
          • mvszka Re: swinia 22.09.09, 21:14
            ee to co z Ciebie za świnka- tylko jedno?? Ale jak ma taką mamę to
            musi być happy ;)
            • kobieta_na_pasach Re: swinia 24.09.09, 19:46
              mvszka napisała:

              > ee to co z Ciebie za świnka- tylko jedno?? Ale jak ma taką mamę to
              > musi być happy ;)

              chyba tak, bo szuka takiej dziewczyny jak ja. ale ciezko znalezc:)
    • showmessage wilk 23.09.09, 01:48
      Patrzę na świat po trosze oczami wilka. Dosłownie i w przenośni. ;)
      • mvszka Re: wilk 24.09.09, 20:42
        to zn. każdy ma swoją pozycję w stadzie i jest tam jeden przywódca a
        buntowników przepędzają? A co z wyciem do księżyca? Zdarza Ci się?
        • aardwolf Re: wilk 24.09.09, 21:43
          mi to pasuje
        • showmessage Re: wilk 27.09.09, 02:07
          > to zn. każdy ma swoją pozycję w stadzie i jest tam jeden przywódca a
          > buntowników przepędzają?
          W pracy tak. Zdecydowanie. W życiu prywatnym cenię w partnerce siłę i
          umiejętność skutecznego postawienia mi się. :)
          > A co z wyciem do księżyca? Zdarza Ci się?
          Oj, zdarza mi się, zwłaszcza jak dorwę gitarę. ;)
          • mvszka Re: wilk 27.09.09, 09:15
            showmessage napisał:

            > > W życiu prywatnym cenię w partnerce siłę i
            > umiejętność skutecznego postawienia mi się. :)

            to nic tylko łabędz albo bocian
            • bakejfii Re: wilk 27.09.09, 09:32
              ORZEL.
              • showmessage Re: wilk 28.09.09, 18:49
                hmm.... Może kiedyś bym tak powiedział, ale... teraz już mogę być tylko wilkiem. :)
              • mvszka Re: wilk 01.10.09, 18:28
                Ł
                aha, fajnie widzieć wszystko z góry
            • showmessage Re: wilk 28.09.09, 18:44
              Tak powiadasz? ;) Ok, mogę być łabędziem lub bocianem, ale jak kogoś przypadkowo
              zagryzę to już nie moja wina. ;)
              • mvszka Re: wilk 28.09.09, 20:18
                no w wypadku agresji raczej nie można mówić o przypadku. to są
                zawsze akcje i reakcje- jakie?-zależy od osoby . Nie wiem nic o
                agresji bocianów ani łabędzi, ale raczej zostań wilkiem, skoro
                zagryzienia Ci się zdarzają
    • purchawkapuknieta naturaknie 23.09.09, 12:57
      muchą.
      nic mi sie nie trzyma kupy. jestem namolna, natretna i sram, gdzie popadnie.
    • gazeta_mi_placi Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 01.10.09, 17:05
      Tygrys.
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 01.10.09, 18:26
        tygrys ma piękne oczy, ale "na piękne oczy" wszystkiego załatwić się
        nie da
    • gad.forumowy Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 04.10.09, 03:22
      Tygryskiem ;-)
    • meetek wiadomo... 04.10.09, 08:59
      Chciałbym być orłem białym. :)
      • mvszka Re: wiadomo... 04.10.09, 09:46
        a mógłbyś wybrać innego ptaszka?, bo ten już był
        • meetek Re: wiadomo... 04.10.09, 10:31
          Był orzeł ogólnie, ja piszę o orle bieliku, to taki jak w godle Polski.
          Poza tym, to nie może być 2 orłów na forum?
          • mvszka Re: wiadomo... 04.10.09, 11:46
            na forum to ja bym sobie życzyła żeby były same orły.
            Miałam na myśli ten wątek,ale ok bieliku,poluj sobie,byle nie na
            mvszki
            • meetek Re: wiadomo... 04.10.09, 12:00
              Będę łapał leszcze.
              A Ty jesteś taka myszka bez ogonka w "y" to łatwo poznam. :)
              • mvszka Re: wiadomo... 04.10.09, 12:50
                no bez, bo ogonek to nie moja domena
    • seth.destructor Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 04.10.09, 18:07
      Baba z wąsami i miauczy.
      • mvszka Re: **jakim zwierzątkiem był(a)byś gdybyś... 04.10.09, 19:22
        czyli tygrysio_misio ,pasujecie jak ulał

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka