18.04.06, 00:46

Obserwuj wątek
    • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 14:56
      co poszlo? tongue_out
      kolejny `smiechowy` mail? bo ja chyba nie w temacie jestem, a >uwaga,
      specjalnie dla Tygrysia> nie mam czasu czytac ...:p i moze ktos powiedzialby
      mi..tongue_out
        • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 15:01
          aaaa, no to trzeba bylo tak od razu smile
          pamietam Cie Tygrysio, dzieki smile
          Jacko dodalby, ze takiej twarzy sie nie zapomina, ale ja jako kobieta tylko
          dodam, ze jak najbardziej nie jest mi obcy Twoj wizerunek tongue_out
          • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 15:04
            > Jacko dodalby, ze takiej twarzy sie nie zapomina,

a napisałem tak na widok którejkolwiek z Was?wink

> dodam, ze jak najbardziej nie jest mi obcy Twoj wizerunek tongue_out

mio teraz też nieeee wink
            • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 15:06
              jacko1971 napisał:

> > Jacko dodalby, ze takiej twarzy sie nie zapomina,
              >
              > a napisałem tak na widok którejkolwiek z Was?wink

Jacku, alez Ty sie w komplementach rozplywasz nad nami, jesli nawet nie
              powiedziales tego literalnie, to jest to w zakresie znaczeniowym wyrazanego
              przez Ciebie stosunku do pan na MiSiu > jak najbardziej pozytywnie nam znanym tongue_out
              • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 15:14
                > Jacku, alez Ty sie w komplementach rozplywasz nad nami, jesli nawet nie
                > powiedziales tego literalnie, to jest to w zakresie znaczeniowym wyrazanego
                > przez Ciebie stosunku do pan na MiSiu > jak najbardziej pozytywnie nam znan
                > ym tongue_out

ale kiedy to prawda, a w dodatku zupełnie inaczej podoba mi sie tygrysio a
                inaczej np. kolorowa...kobiety na MiSiu nie są masą, każda wywołuje u mnie inne
                emocje winkjesteście nie do podrobienia ..i nie ide na żadne forum kobiet!!!wink
                • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 15:28

nie ide na żadne forum kobiet!!!wink

Masz racje, zadne nie miziaja tak jak my smile))

-
                  Łatwiej jest przeżyć coś dzięki działaniu niż zacząć działać pod wpływem
                  przeżycia.
                    • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 15:35
                      hm...miiiiz,...mizzz...miiiz...najpierw deliakatnie glaskana szyja , kark,
                      uszy.. podgryzane uszy. rozmasowywane plecy...MiSiaczka siedzi za Tobą ,
                      przywiera do Ciebie calym cialem, a Ty dalej stukasz w klawiature tongue_out obejmuje w
                      pasie i figlarnie wyglada Ci zza barkow...nie daje Ci spokoju, ciagle wynajduje
                      nowa pieszczote...smile)) cisza smile ide na spotkanie, papa MiZiaki tongue_out
                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 19:09
                    > ja za to jestem niezwykle ciekawa jakie mocje wywołuje w tobie Tygrysio, a
                    >jaki e ja...

emocje trudno oddać słowami, ale różnicę patrząc na Wasze zdjęcia łapiesz ?wink
                    Tygrysio po pierwsze wprawiła mnie w zdumienie - nie byłem przygotowany na TAKI
                    widok wink po tym co wypisywała, jest strasznie sympatyczna z pysia, za to TY
                    nie masz pysia i jestes intrygująca (tak, tak powtarzam się) ..Tygrysia ma się
                    ochotę przytulić, pogłaskać po główce i gadać godzinami wpatrując się w jej
                    usta (wiem, w co innego podobno tez mozna wink) - diabliczkę trzeba inaczej -
                    trzeba by tak zagadać, taki numer wykręcić żeby zobaczyc iskry w jej oczętach,
                    a moze i usłyszeć szatański uśmieszek...
                    > podobno inaczej Ci się podobamy... hmm... na czym polega różnica? smile
                    >
                    • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 19:25
                      o jeju, jeju...skoro juz zaczeliscie taki temat, to niech i ja nasyce swoja
                      proznosc :p hihi, albo i nie smile
                      Tygrysio, Kolorowa , a Anx sie nie nalezy? ... smile
                      • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 19:33
                        > o jeju, jeju...skoro juz zaczeliscie taki temat, to niech i ja nasyce swoja
                        > proznosc :p hihi, albo i nie smile
                        > Tygrysio, Kolorowa , a Anx sie nie nalezy? ... smile

Anx to przede wszystkim DUSZA, to spojrzenie z ciekawością na świat no i
                        nastrój, marzenia i delikatność..a ponieważ zmieniłas sobie wizytówkę nie mogę
                        sobie przypomnieć szczegółów, na pewno ma sie ochotę przegarnąć Twoje kosmyki i
                        objąć głowę dłońmi ...poza tym masz zadarty nosek (albo ja miałem złudzenie
                        optyczne wink) wart 1000ca pocałunków wink
                          • tygrysio_misio Re: poszlo 18.04.06, 19:38
                            zaraz znow powiecie zem zazdrosna..nie jestem bo nawet nie czytalam
                            dokladnie..ale ciach temat..moza sobie lubic poslinic sie ale ile mozna!!!

teraz dla rownowagi wymyslamy na siebie antyslinienie

prosze..zaczynamy ode mnie
                              • tygrysio_misio Re: poszlo 18.04.06, 19:55
                                no to zacznijmy ode mnie

mam wielki nos i do tego tak cholernie krzywy ze szok

jestem ostatnio jakos niedoambicjonowana

jestem naiwna i cos czuje,ze znow zrobie z siebie idiotka
                                • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 19:58
                                  > mam wielki nos i do tego tak cholernie krzywy ze szok

wiesz, a może masz pękniete lustro?wink nos masz akuratny do twarzy wink

> jestem ostatnio jakos niedoambicjonowana

za mało ostatnio widac siedzisz na MiSiu wink

> jestem naiwna i cos czuje,ze znow zrobie z siebie idiotka

naiwna? prędzej przesadna optymistka ha ha ha ...jeżeli zrobienie z siebie
                                  idiotki ma potem zapewnic Ci szczęście to nie wahaj się nawet wink
                        • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 19:39
                          ech...to ja chetnie poprosze o te pocalunki..znowu sie rozmarzylam, ta `wiosna`
                          (?) cos dziwnego ze mna robi :p
                          Dla Ciebie wroce na troche do pierwszej wizytowki..> nie mam zadartego noska tongue_out
                          smile)
                          • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 19:48
                            > ech...to ja chetnie poprosze o te pocalunki..znowu sie rozmarzylam, ta
                            >`wiosna`(?) cos dziwnego ze mna robi :p

taaaak, znam to mi akurat niedawno minęło...w każdym razie w tym sezonie
                            jeszcze sie nie zakochałem wink

> Dla Ciebie wroce na troche do pierwszej wizytowki..

smile Thanks!

> nie mam zadartego noska tongue_out

ale na pewno lubi pocałunki wink
                            • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 19:54
                              taaaak, znam to mi akurat niedawno minęło...w każdym razie w tym sezonie
                              > jeszcze sie nie zakochałem wink

Ty juz nie musisz chyba na nowo, tylko odnawiasz tongue_out Moze zaaranzuj jakas
                              romantyczna kolacja dla Ciebie i Twojej damy i w blasku swiec magia wroci..smile

> ale na pewno lubi pocałunki wink

smile
                              • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 20:01
                                > Ty juz nie musisz chyba na nowo, tylko odnawiasz tongue_out Moze zaaranzuj jakas
                                > romantyczna kolacja dla Ciebie i Twojej damy i w blasku swiec magia wroci..smile

no widzisz Anx..tu sie mylisz...moja Dama to co innego niż magia i
                                zakochiwanie wink moje uczucia sa nieprzewidywalne wink za to jest ich tyle że
                                obdarzam zazwyczaj jeszcze KOGOŚ wink
                                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 20:11
                                    > osz TY wiarolomco :p

???? a to ma negatywne zabarwienie?wink

>to ja musze Kolorowej i Tygrysia przed Toba pilnowac :p
                                    > no chyba, ze same beda chcialy...smile

nie wydaje mi sie żeby MiSie były podatne na mój urok wink...poza tym
                                    przeszedłem w stan uśpienia, zobaczymy na jak długo i czy znajdzie się
                                    ochotniczka żeby mnie wybić z codzienności wink
                                    taki Mistrz i Małgorzata (która się gdzieś zapodziała i nie spotkałem jej
                                    jeszcze wink)
                                    • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 20:16
                                      ???? a to ma negatywne zabarwienie?wink

Nie jestem od oceniania ludzi, wiec to moze byc co najwyzej z przymruzeniem
                                      oka tongue_out

przeszedłem w stan uśpienia, zobaczymy na jak długo i czy znajdzie się
                                      > ochotniczka żeby mnie wybić z codzienności wink
                                      > taki Mistrz i Małgorzata (która się gdzieś zapodziała i nie spotkałem jej
                                      > jeszcze wink)

Taki cieply i radosny z Ciebie MiS, ale jednoczesnie skryty w cieniu i nie
                                      wiadomo, czy Ty jestes szczesliwy, czy tylko sie usmiechasz...
                                      • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 20:21
                                        > Taki cieply i radosny z Ciebie MiS, ale jednoczesnie skryty w cieniu i nie
                                        > wiadomo, czy Ty jestes szczesliwy, czy tylko sie usmiechasz...

jestem zmienny wink, ogólnie wesoły wink i pogodny, optymista niepoprawny i
                                        troche naiwniak...troche mi do szczęścia brakuje, no i ta codzienność mnie
                                        osłabia, usmiecham sie często nawet do własnych myśli, do innych mniej bo
                                        zawsze odwzajemniony może być uśmiech nieszczery lub wymuszony a takie są
                                        bleeeee
                                        • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 20:27

jestem zmienny wink, ogólnie wesoły wink i pogodny, optymista niepoprawny i
                                          troche naiwniak...

ja podobnie, a co do usmiechania sie do wlasnych mysli...ja sie hamuje na
                                          ulicy, czasem np. idac usmiechnieta od ucha do ucha, > patrzy w chodnik i sie
                                          smieje :p.
                                          Szczerych usmiechow mi chyba nie brakuje, bo kiedy czuje, ze ktos za mna nie
                                          przepada, to zwykle to jest obopolne uczucie tongue_out Ci, ktorzy sa blisko , to juz z
                                          wyboru obu stron, ale tez mi jeszcze `troche do szczescia brakuje ` smile

Kiedy przebywam z ludzmi, klopoty sie rozwiewaja i od razu staje sie pogodna (
                                          ogromna wiekszosc przypadkowsmile, czasem mnie to denerwuje > ludzie nie chca
                                          wierzyc, ze ja tez moge miec zle chwile czy byc smutna : `..przeciez Ty zawsze
                                          taka usmiechnieta jestes`...
                                          wszystko ma swoje dobre i zle strony.
                                            • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 20:42
                                              > ps. fotka niby juz jest, ale niewidoczna jeszcze w wizytowce> pojawia sie p
                                              > o kliknieciu na krzyzyk. Ja na razie uciekam smile

aaa no widzisz właśnie miałem zapytać co jest nie tak...ale pukne sobie w
                                              krzyżyk ! A co!wink
                                                • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 21:30
                                                  tak...wink a poza tym kolejny SZOK...no myslałem sobie że to będzie to
                                                  śpiące...a tu ....hmmm MiSie maja zwyczaj szokować mnie nie od dziś ale to miły
                                                  rodzaj szoku!!!!wink
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 22:17
                                                    > ale zeby od razu szok... tongue_out

z zaskoczenia mnie wzięłaś...nie dość że nie ta fotka, to jeszcze TA...jak na
                                                    razie wszystkie z wizytówek (no i tygrysia) to nadają sie do hurtowej wysyłki
                                                    na jakieś wybory miss..nagrody gwarantowane!! ha ha ah

> no to czekamy na nane i suczke smile

ha ha ha one jeszcze nie wiedzą..ciekawe czy pójda za modą?
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 00:06
                                                    smile kiedy bylam mala, na koloniach bralam udzial w wyborach miss smile
                                                    Ja `tytuly`:p juz mam na swoim koncie, wiecej mi nie trzeba, teraz co najwyzej
                                                    moge pragnac byc postrzegana jako piekna przez konkretna osobe.
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 19.04.06, 12:02
                                                    > smile kiedy bylam mala, na koloniach bralam udzial w wyborach miss smile

wygralaś je????wink

>teraz co najwyzej moge pragnac byc postrzegana jako piekna przez konkretna
                                                    >osobe.

taki minimalizm???? nie musisz u mnie pragnąć - wystarczy mi że jesteś (także
                                                    piękna)wink
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 15:17
                                                    > wygralaś je????wink

tak smile, ale mala wtedy bylam, a dzieci sa piekne smile)

taki minimalizm????

w niektorych dziedzinach zycia poplaca smile

nie musisz u mnie pragnąć - wystarczy mi że jesteś (także
                                                    > piękna)wink

wink
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 19.04.06, 18:34
                                                    > > wygralaś je????wink
                                                    > tak smile, ale mala wtedy bylam, a dzieci sa piekne smile)

Nooooooo to mamy pierwszą misss MiSia!!!!!! nagrodą był lizak czy korona?wink
                                          • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 20:39
                                            > ja podobnie, a co do usmiechania sie do wlasnych mysli...ja sie hamuje na
                                            > ulicy, czasem np. idac usmiechnieta od ucha do ucha, > patrzy w chodnik i sie
                                            >smieje :p.

ha ha ha skąd ja to znam, całe szczęscie zazwyczaj wędruję z wózkiem więc
                                            zawsze mam przykrywkę wink

> Szczerych usmiechow mi chyba nie brakuje

a mi owszem, i to bardzo! Nie mam się do kogo uśmiechać ( z wyj. my baby)

>Ci, ktorzy sa blisko , to juz >z wyboru obu stron,

no jak Ty masz dobrze...blisko to nie mam nikogo sad, jestem na zesłaniu i to
                                            od lat sad

> Kiedy przebywam z ludzmi...

nooo tak jest wink

> ludzie nie chca wierzyc, ze ja tez moge miec zle chwile czy byc smutna : `

i wtedy aż dzwonia żeby sie upewnić co sie stało ...

>..przeciez Ty zawsze taka usmiechnieta jestes`...

tak, lalka-maskotka-przytulanka bez trosk
                                            Tygrysiu! to nie lizanie po prostu Anx jest widać duchowo zbieżna i ma podobne
                                            doświadczenia zyciowe wink..a może to ja jestem po części artystą????????????????
                                            • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 21:26
                                              Tygrysiu! to nie lizanie po prostu Anx jest widać duchowo zbieżna i ma podobne
                                              > doświadczenia zyciowe wink..a może to ja jestem po części
                                              artystą???????????????

a czemu nie? smile zalezy, jak rozumiec artyzm, nie trzeba byc muzykiem,
                                              plastykiem etc, zeby miec artystyczne podejscie do wielu spraw: artystyzczne,
                                              tj. innnowatorskie w pewien sposob i wlasne smile
                                              • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 21:29
                                                > a czemu nie? smile zalezy, jak rozumiec artyzm, nie trzeba byc muzykiem,
                                                > plastykiem etc, zeby miec artystyczne podejscie do wielu spraw: artystyzczne,
                                                > tj. innnowatorskie w pewien sposob i wlasne smile

takie podejście muszę miećwink nie tylko w życiu ale przede wszystkim w pracy ;-
                                                ), dokładnie takie jak napisałaś wink
                                                • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 21:32
                                                  > takie podejście muszę miećwink nie tylko w życiu ale przede wszystkim w
                                                  pracy ;-
                                                  > ), dokładnie takie jak napisałaś wink

hahasmile ja tez przede wszystkim w profesjonalnej ( jak to brzmi smile mojej
                                                  dzialalnosi musze miec takie podejscie smile
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 21:38
                                                    > hahasmile ja tez przede wszystkim w profesjonalnej ( jak to brzmi smile mojej
                                                    > dzialalnosi musze miec takie podejscie smile

a jakby Ci poszło kopiowanie cudzego dzieła ?wink tak z ciekawosci piszę i jak
                                                    myslisz ile mogłoby to kosztować?wink
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 21:39
                                                    a jakby Ci poszło kopiowanie cudzego dzieła ?wink

nie mam pojecia, nie probowalam, ale ja raczej meczylabym sie z taka praca.

tak z ciekawosci piszę i jak
                                                    > myslisz ile mogłoby to kosztować?wink

jw.
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 21:44
                                                    > nie mam pojecia, nie probowalam, ale ja raczej meczylabym sie z taka praca.

oj nie chodzi mi o detal w detal..ale powiedzmy widzisz obraz i starasz sie
                                                    namalować cos podobnego w swojej wersji...tak jak na zajęciach tyle tylko że
                                                    mozesz miec pełna dowolność co do ostatecznej formy...wink

> jw.

no dobrze, więc ile kosztuja farby zuzyte do namalowania + płótno i grunt oraz
                                                    godzina Twojej pracy - sam sobie obliczę wink
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 18.04.06, 22:11
                                                    no dobrze, więc ile kosztuja farby zuzyte do namalowania + płótno i grunt oraz
                                                    > godzina Twojej pracy - sam sobie obliczę wink

tubka olejnej od kilku do kilkunastu zl, akryle taniej i od razu schna smile)
                                                    blejtram od kilkudzisieciu zl, mojej pracy nie potrafie jeszcze wycenic smile na
                                                    razie nie sprzedaje , ewentualnie daje znajomym smile
                                                    smile
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 18.04.06, 22:14
                                                    > tubka olejnej od kilku do kilkunastu zl, akryle taniej i od razu schna smile)

a jak z trwałością? no i efektem?..akryl kojarzy mi się z malowaniem ścian wink

> mojej pracy nie potrafie jeszcze wycenic smile na
                                                    > razie nie sprzedaje , ewentualnie daje znajomym smile
                                                    > smile

no to tyle sobie obliczyłem ...
                                                    Ci Twoi znajomi mają fajnie!!!wink
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 00:03
                                                    Ci Twoi znajomi mają fajnie!!!wink

Kiedy masz skarb, to go doceniaj. Staram sie okazywac to tym, na ktorych mi
                                                    zalezy, co nie znaczy ,ze szastam taka zazyloscia na prawo i lewo.
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 19.04.06, 19:02
                                                    > nie znasz mnie, a juz Cie o lzy przyprawiam > niezly ze mnie antytalent
                                                    > spoleczny :p

ale właśnie dlatego że Cię nie znam i że nie mam na to szans sad
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 19:10
                                                    > ale właśnie dlatego że Cię nie znam i że nie mam na to szans sad

`Nigdy nie mow `nigdy``. Powtarzal mi to kiedys ktos bliski. Nie wiem, czy mnie
                                                    kiedys poznasz, czy nie, ale jakkolwiek sie stanie, uwierz, ze to jest wlasnie
                                                    najlepsze rozwiazanie :p kazdy szczegol w naszym zyciu prowadzi do zmian, a sa
                                                    w nich tez zmiany na dobre smile)I mam nadzieje,ze te w ogromnej wiekszosci smile
                                                    Ostatnie dwa lata mojego zycia...Gdyby 3 lata temu ktos mi powiedzial...heh,
                                                    trudno byloby mi uwierzyc, mialam diametralnie inne plany> zycie zweryfikowalo,
                                                    jest inaczej, decyzjami zmienilam swoja droge i wierze, ze zaprowadzi mnie do
                                                    wielu dobrych rzeczy.
                                                    A MiS do czego doprowadzi? Nie wiemsmile Moze jednak odbedzie sie MiSiowe
                                                    spotkanie kiedys i poznamy wiekszosc osobsmile Tymczasem, nie ron lez, jeszcze Ci
                                                    zdarzy Anx zajsc za skore :p
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 19.04.06, 19:32
                                                    > `Nigdy nie mow `nigdy``.

znam to i wiele razy przekonywałem sie o jego słuszności wink

>Nie wiem, czy mnie kiedys poznasz, czy nie...

odkąd mam jakieś tam lata wiem że to zależy przede wszystkim od stron, to
                                                    nieskomplikowane i wymaga tylko chęci, tylko i aż! wink

>kazdy szczegol w naszym zyciu prowadzi do zmian...

a człowiek co kilka lat się zmienia, czasami bardzo znacznie wink, zycie jest
                                                    sztuką wyborów, ale to nie samo przeznaczenie czy los - poprzez nasze wybory
                                                    nadajemy odpowiednim sprawom bieg...

> A MiS do czego doprowadzi? Nie wiemsmile Moze jednak odbedzie sie MiSiowe
                                                    > spotkanie kiedys i poznamy wiekszosc osobsmile

no nieeee, nie myslałem o MiSiowym spotkaniu...wtedy bym sie musiał co najmniej
                                                    roztroić....nie wyobrażam sobie MiSiów w jednym miejscu....moje oczy!
                                                    rozbiegane oczy! oczopląs!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

<Tymczasem, nie ron lez, jeszcze >Ci zdarzy Anx zajsc za skore :p

wolałbym żeby naszła na skórę ha ha ha , głupi żart ale i tak pomyslałem o
                                                    delikatnym dotyku dłonią...w zupełności wystarcza wink
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 20:14
                                                    > odkąd mam jakieś tam lata wiem że to zależy przede wszystkim od stron, to
                                                    > nieskomplikowane i wymaga tylko chęci, tylko i aż! wink

Wiem..Jestem w trakcie przekonywania sie, jak to jest z checiami i reszta...

wink, zycie jest
                                                    > sztuką wyborów, ale to nie samo przeznaczenie czy los - poprzez nasze wybory
                                                    > nadajemy odpowiednim sprawom bieg...

Co racja, to racja smile Uwierz mi ,ze ja ciezko czasem bardzo debatuje nad
                                                    wyborami, wrecz spotykam sie z zarzutami, ze za duzo mysle :p. A potem jeszcze
                                                    ta realizacj wyborow...tongue_out Zycie smile

oczopląs!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

No tak...

wolałbym żeby naszła na skórę ha ha ha , głupi żart ale i tak pomyslałem o
                                                    > delikatnym dotyku dłonią...w zupełności wystarcza wink

Odpowiedzialabym Ci odpowiednio ,ale przez moje ostatnie `debaty nad wyborami
                                                    zyciowymi` pohamuje jezyk tongue_out
                                                  • jacko1971 Re: poszlo 19.04.06, 20:43
                                                    > Co racja, to racja smile Uwierz mi ,ze ja ciezko czasem bardzo debatuje nad
                                                    > wyborami, wrecz spotykam sie z zarzutami, ze za duzo mysle :p. A potem
                                                    >jeszcze ta realizacj wyborow...tongue_out Zycie smile

realizacja to juz tylko konsekwencja wyboru...wink mozna wrzucic samorealizację
                                                    i finał wink niech się dzieje co ma być wink

> Odpowiedzialabym Ci odpowiednio ,ale przez moje ostatnie `debaty nad wyborami
                                                    > zyciowymi` pohamuje jezyk tongue_out

???? hmm ale naprawde nie "to" miałem na myśli...kobietom sie wydaje że każdy
                                                    facet tylko o jednym...uncertain
                                                  • anxiety3 Re: poszlo 19.04.06, 20:44
                                                    > ???? hmm ale naprawde nie "to" miałem na myśli...kobietom sie wydaje że każdy
                                                    > facet tylko o jednym...uncertain

Ja tez nie `to` mialam na mysli smile