Dodaj do ulubionych

Historia Mojego Zycia.....

IP: *.clubnet.pl 12.03.04, 20:08
Kiedy mialem 14 lat mialem nadzieje, ze pewnego dnia znajde sobie dziewczyne.

Kiedy mialem 16 lat mialem dziewczyne, ale ona nie byla dosc namietna,
wiec zdecydowalem, ze potrzebuje namietnej dziewczyny na reszte mojego zycia.

W szkole sredniej chodzilem z namietna dziewczyna, ale ona byla zbyt
emocjonalna.
To bylo niebezpieczne: byla histeryczka, plakala caly czas z byle powodu i
grozila samobojstwem.
Wiec pomyslalem, ze potrzebna mi jest zrownowarzona kobieta.

Kiedy mialem 23 lat znalazlem ta zrownowazona kobiete, ale ona byla nudna.
Byla calkowicie przewidywalna i nigdy niczym sie nie wzruszala.
Zycie stalo sie szare i zdecydowalem, ze jedak potrzebuje kobiety z odrobina
emocji.

Kiedy mialem 25 lat znalazlem ekscytujaca dziewczyne, ale i z nia nie moglem
wytrzymac.
Ona ciagle gdzies pedzila od jednej do drugiej rzeczy nigdy niczego nie
konczac.
Byla jak ogien, dawala mi mnostwo szczescia jak i cierpienia.
Byla bardzo wesola i energiczna ale pedzila w nieznanym kierunku.
Wiec zdecydowalem, ze musze znalezc dziewczyne, ktora ma odrobine realniejsze
ambicje.

Kiedy skonczylem 26 lat znalazlem kobiete z ambicjami. Pomyslalem, ze moze
wlasnie z nia sie ozenie.
Jednak ona byla tak ambitna, ze mnie zostawila i roztronila moje pieniadze.

Teraz jestem starszy i mardzejszy, i szukam dziewczyny z duzymi cyckami.
Obserwuj wątek
    • karl_der_berliner Re: Historia Mojego Zycia..... 12.03.04, 20:17
      a jaki to moral z tej historii plynie?
    • Gość: Karina Re: Historia Mojego Zycia..... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 20:22
      Długo myślałeś nad tym żałosnym opowiadankiem? Pewnie już od dłuższego czasu
      głowiłeś się co by tu napisać, żeby zaimponować koleżkom z forum tak
      nieoczekiwaną i zaskakującą puentą.
      Zaraz ci Kuba, Sociopata lub inny Muczo-Maczo dopowiedzą dalszą część tej super
      interesującej autobiografii i po raz kolejny utwierdzicie się w przekonaniu, że
      baby są głupie i służą do jednego za to wy jesteście wyjątkowi.
      Żałosne dupki
      • Gość: gosc gazety Droga Karinko IP: *.clubnet.pl 12.03.04, 20:48
        Napisalem ten tekst dla wszyskich gentelmenow tutaj - ku przestrodze i zeby
        oszczedzili sobie wiele cierpien, bo i tak wiadomo o co chodzi.
    • mroczny123 Re: Historia Mojego Zycia..... 12.03.04, 20:49
      Latka lecą a rozumu nie przybywa.
      • mirkamookie Malutkie pytanko? 12.03.04, 22:53
        Jak to z "dużymi cyckami"?
        Czyli my te powiedzmy 75 C-jestesmy gorsze?:)
        Czy mam to rozumiec w ten sposób:
        - moze byc głupia,
        -moze nie miec ambicji,
        - moze byc nudna i nienamietna
        -...
        Ale "cycki" duze to podstawa!
        Załamuje sie heheeh:)
        • pankracea Re: Malutkie pytanko? 12.03.04, 22:57
          mi sie wydaje, ze nie chodzi o , eh, cycki, w dodatku duze, ale ze nie bedzie
          szukal jakiejs konkretnej, ambitnej/nieambitnej, emocjonalnej/nieemocjonalnej
          itp tylko poprostu kobiety.

          mirkamookie napisała:

          > Jak to z "dużymi cyckami"?
          > Czyli my te powiedzmy 75 C-jestesmy gorsze?:)
          > Czy mam to rozumiec w ten sposób:
          > - moze byc głupia,
          > -moze nie miec ambicji,
          > - moze byc nudna i nienamietna
          > -...
          > Ale "cycki" duze to podstawa!
          > Załamuje sie heheeh:)
          • Gość: gosc gazety no wlasnie - wystarczy tylko chcec byc IP: *.clubnet.pl 12.03.04, 23:02
            together forever
            75C jest idealne :)
            Inne tez sa fajne male, duze. Chodzi o to zeby sie podobala.
            • pankracea Re: no wlasnie - wystarczy tylko chcec byc 12.03.04, 23:04
              czyli wiadomo o co chodzi. i po tragedii ;)

              Gość portalu: gosc gazety napisał(a):

              > together forever
              > 75C jest idealne :)
              > Inne tez sa fajne male, duze. Chodzi o to zeby sie podobala.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka