duma.uprzedzenie 13.11.11, 19:37 Witam Panowie. Tak się zastanawiam na prezentem dla męża. Pomyślałam o "katalogu marzeń" tj.voucher na jazdę samochodem wyścigowym.Czy któryś z Was z tego korzystał? Co o tym sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carbone77 Re: Pytanko 13.11.11, 19:51 Jako człowiek, który nie korzystał oznajmiam, że na pewno bym się bardzo ucieszył z takiego prezentu :). Jeśli dodatkowo interesuje się motoryzacją, wyścigami samochodowymi to nigdy go nie zapomni. Odpowiedz Link Zgłoś
duma.uprzedzenie Re: Pytanko 13.11.11, 19:59 Dzięki za odpowiedź.Ciekawi mnie czy ktoś z tego korzystał już? Czy opłaca się wydać (niemałe) pieniądze? Odpowiedz Link Zgłoś
aroden ze wzgledow bezpieczenstwa 13.11.11, 20:02 zaczalbym jednak od gokarta. jezdzilem i tez bylo przyjemnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
astrofan Re: Pytanko 13.11.11, 20:36 to niezły prezent, alternatywą jest wykupienie kursu techniki jazdy: wyścig, drift,itp. - jak to opanuje będzie miał olbrzymią satysfakcję Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: Pytanko 13.11.11, 20:53 ja tak sprezentowałam skok ze spadochronem - super prezent, bardzo się podobał już pyta o następny ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Odpowiedzianko :) 13.11.11, 20:57 lolcia-olcia napisała: > ja tak sprezentowałam skok ze spadochronem - super prezent, bardzo się podobał > już pyta o następny ;-) Ty masz sposob na przyprawianie jaj facetowi. Strach pomyslec, coby sie dzialo, gdybys z podobna blyskotliwoscia zechciala przyprawiac im rogi :) Odpowiedz Link Zgłoś
tapatik Re: Pytanko 13.11.11, 22:32 Nie korzystałem, ale zbieram na to kasę, bo mam ochotę. Odpowiedz Link Zgłoś
derff Re: Pytanko 14.11.11, 09:26 Podryftować kazdy może. Wystarczy kupić dużego fiata na chodzie albo Forda Sierrę i założyć szperę (blokada tylnego mostu) i driftoeóz gotowy. Wydatek jakieś 1.5 tys. Odpowiedz Link Zgłoś