modliszka1986
14.12.11, 20:43
I to nie jest żart. Rodzi sie coraz mniej chłopców. Giną częściej w wypadkach i przy próbach smaobjczych. Zabija ich wojna, choroby związane jedynie z ich płcią. Częściej popadają w nałogi, a uzależnienia doprowadzają do zgonu. Dochodzą do tego ryzykowane zawody.. gronik, policjant. lodołamacz..