Dodaj do ulubionych

ubywa mężczyzn

14.12.11, 20:43
I to nie jest żart. Rodzi sie coraz mniej chłopców. Giną częściej w wypadkach i przy próbach smaobjczych. Zabija ich wojna, choroby związane jedynie z ich płcią. Częściej popadają w nałogi, a uzależnienia doprowadzają do zgonu. Dochodzą do tego ryzykowane zawody.. gronik, policjant. lodołamacz..
Obserwuj wątek
    • soulshunter Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:45
      cza zaczac inwestowac w wibratory.
    • zetka50 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:46
      a ja sie nie martwię, chłopa mam i syna także :)
    • raohszana Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:49
      A co robi gronik? A lodołamacz to nie rodzaj jednostki pływającej?

      Bogowie Chaosu, najedźcie głupie trolle i dajcie mądre trolle, bo ten poziom woła o pomstę!
      • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:51
        raohszana napisał:

        > A co robi gronik?

        Zaraża gronkowcem.
        • raohszana Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:54
          A węglarz węglikiem? :D
          • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:02
            Oczy wiście! I wszyscy korzystają z gryppona.peel ;D
            • raohszana Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:04
              A to cholery!
              • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:09
                Cholerą to zarażają tylko cholerycy.

                A ten lodołamacz... No nie wiem, wydaje mi się, że mężczyźni nie chcą wiedzieć, co on naprawdę robi.
                • wersja_robocza Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:10
                  funny_game napisała:

                  > Cholerą to zarażają tylko cholerycy.
                  >
                  > A ten lodołamacz... No nie wiem, wydaje mi się, że mężczyźni nie chcą wiedzieć,
                  > co on naprawdę robi.
                  >

                  Gruźlicą gruźlicy. A kto zaraza tyfusem i dżumą?:>
                  • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:14
                    wersja_robocza napisała:


                    > A kto zaraza tyfusem i dżumą?:>

                    Tyfusem to tifosi.
                    • wersja_robocza Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:19
                      Fusity.:D
                      • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:21
                        Nie rozumiem temu słowowi :)
                • wojna71 Re: ubywa mężczyzn 03.01.12, 09:14
                  funny_game napisała:

                  > Cholerą to zarażają tylko cholerycy.
                  >
                  > A ten lodołamacz... No nie wiem, wydaje mi się, że mężczyźni nie chcą wiedzieć,
                  > co on naprawdę robi.
                  >

                  No jak to co robi? Przełamuje pierwsze lody.
    • vandikia Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:50
      tylko że nawet nie wiem w jakim kierunku chcesz potrollować?
    • zielona.zgaga Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:50
      W Chinach jest duzio. Nie ma obaw.
      • wersja_robocza Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:06
        O.I w Indiach też.
      • alienka20 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:14
        Każda musi mieć swojego osobistego Chińczyka :).
    • samentu Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:52
      lodołamacz
      to zdaje się jest rodzaj statku;)
      a co do reszty pełna zgoda
      cięzki i niesprawiedliwy jest los kobiety:P
    • varia1 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:55
      no, racja
      i jeszcze te modliszki ! :D
    • facettt viem. i to tylko cieszy 14.12.11, 20:56
      nie znosze konkurencji w dostepie do kobiet.
    • wersja_robocza Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 20:58
      Tak m.in. dwudziesto5latko.
    • six_a Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:01
      "ubywa mężczyzn", powiedziała modliszka
      hmm
      • wersja_robocza Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:02
        six_a napisała:

        > "ubywa mężczyzn", powiedziała modliszka
        > hmm
        >
        >

        modliszka-skleroźnica.
        • six_a Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 22:04
          allle to już druga na pierwszej stronie, może inwazja?
      • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:03
        I tu widzę Potworskiego z jego zawołaniem "Wszyscy do schronu!" :D
      • best.yjka Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:24
        Najpierw pojadła, a teraz z pełnym żołądkiem na refleksje się jej zebrało.
        • six_a Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:29
          mogłaby ten lód pogryźć, to by przynajmniej ulżyła lodołamaczom męskim;)
          • best.yjka Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:50
            Jak własnymi zębami, to niech to nakręci i na Youtuba wrzuci ;)
    • kadfael Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:07
      Ale tym lodołamaczem to mnie zaszczeliłaś.
    • samuela_vimes Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:09
      No i?
      • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:18
        Jeszcze podpisz:

        Szczerze zmartwiona

        :D
        • samuela_vimes Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:29
          wątpisz?
          przez ten post nie będę spać całom noc i będę myśleć gronikach lodołamaczach.
          • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:35
            Ałtętycznie gronik lodołamacz brzmi jak jakiś drobnoustrój wytwarzający ciepło łamiące krę.
            Chodźcie coś takiego odkryjemy na FK i dostaniemy Nobla?!
            • samuela_vimes Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:38
              łopatentujemy to i zrobimy imprezę!
              • funny_game Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 23:09
                Najpierw odkryjmy, ok? Nie lubię imprezować na podzielonej niedźwiedziej skórze :F
      • samentu Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:21
        chciała Cię ostrzec, że się nie załapiesz;)
    • georgia241 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:15
      Ja jednego urodziłam. Jest pilnowany i włos mu z głowy nie spadnie. Teraz już śpi razem z kotem. Wcześniej robił przedstawienie do piosenek Małego Wuwu.
      • xolaptop Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:30
        Dekalog I
        www.youtube.com/watch?v=-LXpRn6etGw
        • georgia241 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:48
          Znam to gó.... Oglądałam. Tamten dzieciak nie był zadbany. Ojciec na komputerze sobie policzył grubość lodu? Żałosne.
          • xolaptop Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 22:23
            Grubość lodu nie miała w tym filmie nic do rzeczy. Tak kończą ludzie, którym się coś wydaje. Reżyser nie wymyślił sobie tej prawdy. Pokazał życie.
    • koham.mihnika.copyright i modliszki wysysaja z nich soki zycia podczas 14.12.11, 21:23
      tworzenia podstawowej komorki spolecznej wedle zalecen KK.
    • czadroman Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:24
      +1 za lodołamacz :D
    • best.yjka Re: Nie żryj tyle 14.12.11, 21:27
      Lodołamacze możesz :)
      • iwona334 Ty pilnuj twojego 14.12.11, 21:44
        best.yjka napisała:
        Lodołamacze możesz :)


        bo moze ci sie przelamac :)
        • best.yjka Re: Ty pilnuj twojego 14.12.11, 22:15
          Dlaczego mam kogoś pilnować? Jak chce, to niech idzie w cholerę i nie wraca.
          Dla niezorientowanych w temacie Lodołamacz
    • jan_hus_na_stosie2 Re: ubywa mężczyzn 14.12.11, 21:42
      to pojedź sobie do Chin :)

    • lena.nocna Re: ubywa mężczyzn 16.12.11, 21:04
      No ciekawa jestem jak sobie będą w przyszłości babeczki radziły z rządzeniem światem. :-D
      • fizykakwantowa Re: ubywa mężczyzn 17.12.11, 12:16
        A czemu mamy się tym przejmować? dla nas jeszcze nie zabraknie, a w przyszłym roku i tak ma być koniec świata:)
      • facet_1977 Babeczki nie będą rządziły światem 27.12.11, 18:09
        Po prostu nasza zniewieściała i spedalona cywilizacja padnie i zostanie podbita przez inne cywilizacje.
    • oj_tam_oj_tam_79 Re: ubywa mężczyzn 17.12.11, 12:44
      e no, to nie tak.
      Rodzi się więcej mężczyzn, dopiero około 50 roku życia zaczynają padać jak muchy.

      pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Piramida_wieku_ludnosci_%28GUS_2007%29.jpg&filetimestamp=20100114005627
    • gocha033 Nihil Novi 27.12.11, 15:46
      modliszka1986 napisała:

      > I to nie jest żart. Rodzi sie coraz mniej chłopców. Giną częściej w wypadkach i
      > przy próbach smaobjczych. Zabija ich wojna, choroby związane jedynie z ich płc
      > ią. Częściej popadają w nałogi, a uzależnienia doprowadzają do zgonu. Dochodzą
      > do tego ryzykowane zawody.. gronik, policjant. lodołamacz..


      Nihil Novi.
      Cala historie ludzkosci tak bylo.
      Deficyt chlopa na tym Padole

      Tylko w Chinach jest odwrotnie, bo tam zabija sie plody zenskie.
    • lolcia-olcia Re: ubywa mężczyzn 27.12.11, 20:44
      ubywa mężczyzn bo coraz gorsze są kobiety
    • corka_elzbiety Re: ubywa mężczyzn 27.12.11, 20:52
      Żadna nowość. Kobiet od zawsze było więcej, niż mężczyzn.
    • triss_merigold6 Re: ubywa mężczyzn 27.12.11, 21:10
      Hm... byłam pewna, że lodołamacz to rodzaj statku...
      W Chinach i Indiach masz w dorastającym pokoleniu wielomilionową przewagę mężczyzn i ogromny deficyt kobiet.
      • j-k nie zmieniaj tematu... 27.12.11, 21:36
        triss_merigold6 napisała:

        > W Chinach i Indiach masz w dorastającym pokoleniu wielomilionową przewagę mężcz
        > yzn i ogromny deficyt kobiet.

        zgoda.
        w lonie matki zabija sie tam masowo kobiety
        • triss_merigold6 Re: nie zmieniaj tematu... 27.12.11, 21:42
          Ze względów kulturowych i z powodu upowszechnienia usg. Aczkolwiek w Indiach jest zakaz podawania płci płodu podczas badania, a w Chinach para może starać się o zgodę na drugie dziecko jeśli pierwsze jest dziewczynką.
    • ultimate.strike Re: ubywa mężczyzn 28.12.11, 13:15
      ZNasz kogoś, kto pracuje jako lodołamacz? Na czym jego praca polega?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka