Dodaj do ulubionych

Normalni faceci poza Polska

IP: *.zreo.compaq.com 11.06.04, 10:15
Dziewczyny jak chcecie normalnego chlopa, bez kompleksow, frustracji nie
bazujacuch na "naturze i fizjologii" takiego ktory nie ma problemu ze
sprzataniem , gotowaniem , i nie uciekaniem od problemow szukajcie za
granica, ja takowego znalazlam i nie posiadam sie z radosci
Obserwuj wątek
    • Gość: bez Normalne kobiety poza Polska IP: *.arcor-ip.net 11.06.04, 12:11
      zrewanzuje sie dobra rada dla mezczyzn:
      odpuscie sobie wszelkie cudzoziemki,
      jak tez i Polki mieszkajace za granica.
      Oferta skromna , a wymagania pod sufit
      (chyba, ze chodzi wam tylko o przygode).

      Chcecie ciepla i wyrozumiala ZONE?
      - bierzcie Rosjanki.
      • Gość: ktosia [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 12:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: orgovana Re: Rosjanki IP: *.zreo.compaq.com 11.06.04, 14:07
        jasne wspaniali mezczyzni bierzcie sie za Rosjanki ona czule i wyrozumiele
        pozwola sie zdradzac i wwogole nic od was nie bede wymagac, po prostu RAJ
        • Gość: bez jasne. IP: *.arcor-ip.net 11.06.04, 17:31
          no mamy w koncu wolny rynek, czyz nie?
    • Gość: nieszaraniemysz Re: Normalni faceci poza Polska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.04, 12:41
      wiesz jakiego "chlopa" chce NORMALNA kobieta?
      takiego, ktorego pokocha sama nie wiedzac za co, z wzajemnoacia oczywiscie :)
      pozdrawiam :)
      • Gość: orgovana Re: ide do psychiatry IP: *.zreo.compaq.com 11.06.04, 14:04
        joj , jestem nienormalna ze kocham mojego chlopa za to ze jest moim najlepszym
        przyjacielem a czasem kucharka, powierniczka i praczka , ide do psychiatry
    • Gość: orgovanofil do Orgovany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.06.04, 15:17
      Kobito, co ty masz do facetów??? Ktoś Ci w życiu jakąś krzywdę zrobił??? Bo co
      chwila jacyś debile itp.
      • Gość: foofka Re: do Orgovany IP: *.sn1.eutelia.it 11.06.04, 15:36
        ...bez kompleksow, frustracji nie
        bazujacuch na "naturze i fizjologii" takiego ktory nie ma problemu ze
        sprzataniem , gotowaniem , i nie uciekaniem od problemow szukajcie za
        granica, ja takowego znalazlam i nie posiadam sie z radosci
        -
        ja tez znalazlam.i wyobraz sobie, ze jest polakiem.)
    • chooligan Re: Normalni faceci poza Polska 11.06.04, 15:54
      To skoro obecny sprzata i gotuje i jest niby OK - to czemu tak wciąż przezywasz
      byłego, czy może pinda sie wyrywa? Przestań mysleć tylko 1 cześcią ciała bo
      stracisz obecnego "sprzątacza-gotowacza-cudzoziemca". A propo niego: daje mu 2-
      3 lata wytrzymałki.
    • esqual Re: Normalni faceci poza Polska 11.06.04, 20:25

      MY MESKA CZESC SPOLECZENSTWA POLSKIEGO ZYCZYMY CI POWODZENIA I CIESZYMY SIE ZE
      MIGRUJA OD NAS "BLONDYNKI"BEZ URAZY RESZTA PAN Z JAKIMKOLWIEK KOLOREM
      WLOSOW.POZDRAWIAM
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka