Gość: orgovana
IP: *.zreo.compaq.com
11.06.04, 10:15
Dziewczyny jak chcecie normalnego chlopa, bez kompleksow, frustracji nie
bazujacuch na "naturze i fizjologii" takiego ktory nie ma problemu ze
sprzataniem , gotowaniem , i nie uciekaniem od problemow szukajcie za
granica, ja takowego znalazlam i nie posiadam sie z radosci