Dodaj do ulubionych

"chce tu zostac i zawsze z Toba byc... "

17.02.05, 16:03
Obserwuj wątek
    • Gość: farba Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: 80.51.194.* 17.02.05, 16:55
      "chce przy tobie umierac i rodzic sie...":)))
      • krasnoloodek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 17.02.05, 17:01
        "wszystko wokół się zmienia, nawet Ty..."
        • c.kapturek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 17.02.05, 20:58
          "..Ty z Tobą, zatańczycie jeszcze raz choć jednen raz, to małe randez
          voues..." ;-))))))))))
          • krasnoloodek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 17.02.05, 21:05

            Przetańczyć z tobą chcę całą noc
            I nie opuszczę cię już na krok
            Czekam jak we śnie, abyś ty objął mnie
            Więc teraz już wszystko wiesz

            Przetańczyć z tobą chcę całą noc
            Niech na nas gapią się, no i co?
            Już każdy o tym wie, że ty kochasz (???) mnie
            Więc wszystkim na złość przetańczmy tę noc
            Bo życie tak krótkie jest

            Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat
            Nie liczy dni kto szczęście swe śnił
            Stąd taki gest dzisiaj mam

            Przetańczyć z tobą chcę całą noc
            Wirować jak twój cień cały rok
            Niech inni idą spać, a my tak razem w takt
            Wraz z nocą odchodzimy w świat

            Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat
            Nie liczy dni kto szczęście swe śnił
            Stąd taki gest dzisiaj mam

            Przetańczyć z tobą chcę całą noc
            I nie opuszczę cię już na krok
            Czekam jak we śnie, abyś ty objął mnie
            Więc tak jak chce los, przetańczmy tę noc
            Bo życie tak krótkie jest
            • Gość: c.kapturek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 21:31
              hihihi ;-)))))
              "Życie, kochanie, trwa tyle co taniec,
              fandango, bolero, bibop,
              manna, hosanna, różaniec i taniec,
              i jazda, i basta, i stop.
              Bal to najdłuższy, na jaki nas proszą,
              nie grają na bis, chociaż żal,
              zanim więc serca upadłość ogłoszą -
              na bal, marsz na bal !
              Szalejcie aorty, gdy idę na korty,
              roboto, ty w rękach się pal,
              miasta nieczułe, mijajcie jak porty,
              bo życie, bo życie to bal.
              Bufet, jak bufet, jest zaopatrzony,
              zależy, czy tu, czy gdzieś tam,
              tańcz, póki żyjesz, i śmiej się do żony,
              i pij zdrowie dam...

              Niech żyje bal,
              bo to życie to bal jest nad bale,
              niech żyje bal,
              drugi raz nie zaproszą nas wcale,
              orkiestra gra,
              jeszcze tańczą i drzwi są otwarte,
              dzień wart jest dnia
              i to życie zachodu jest warte

              Chłopo-robotnik i boa-grzechotnik
              z niebytu wynurza się fal,
              widzi swą mamę i tatę, i żonkę
              i rusza, wyrusza - na bal.
              Sucha kostucha, ta Miss Wykidajło
              wyłączy nam prąd w środku dnia,
              pchajmy więc taczki obłędu jak Byron,
              bo raz mamy bal !

              Niech żyje bal....."
              autor: A. Osiecka
              • Gość: bossa skoro mamy (muzyczny) bal ..hehe IP: *.escom.net.pl 18.02.05, 02:38
                Odetchnij drzewem, to usłyszysz
                jak promień - naprężony ton,
                jak na najcieńszej wiatru gamie
                tańczą liściaste suknie panien
                "na moście w Awinion".

                W drzewach, w zielonych okien ramie
                przez widma miast - srebrzysty gotyk.
                Wirują ptaki płowozłote
                jak lutnie, co uciekły z rąk.
                W lasach zielonych - białe łanie
                uchodzą w coraz cichszy taniec.
                ...Tańczą panowie, tańczą panie
                "na moście w Awinion".

                słowa: Krzysztof Kamil Baczyński, wykonanie: Ewa Demarczyk



                • Gość: MaBiWy Re: skoro mamy (muzyczny) bal ..hehe IP: *.crowley.pl 18.02.05, 08:31
                  ..Kochaj mnie nieprzytomnie
                  Jak zapalniczka płomień
                  Jak sucha studnia wodę
                  Kochaj mnie........
                  • krasnoloodek Re: skoro mamy (muzyczny) bal ..hehe 18.02.05, 08:44

                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model
                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model

                    Nie mam do Ciebie cierpliwości
                    To pewne, że już nie będę mieć
                    Minął termin Twojej przydatności
                    Gwarancja nie obejmuje Cię
                    Nie pozostawiasz mi wyboru
                    Na lepszy model zmienię Cię
                    Nie potrzebuję w domu złomu
                    Dłużej nie

                    Nie mam do Ciebie zaufania
                    To pewne, że już nie będę mieć
                    Dosyć mam tego naprawiania
                    Gdy co chwilę się psuje inna część
                    Jesteś zupełnie do niczego
                    A na dodatek powiem, że
                    Pożytku z Ciebie tu żadnego
                    Nie ma nie

                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model
                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model

                    Nie mam do Ciebie sentymentu
                    To pewne, że już nie będę mieć
                    Robisz za dużo tu zamętu
                    A nie wynika z tego żadna dobra rzecz
                    Nie pozostawiasz mi wyboru
                    Na lepszy model zmienię Cię
                    Nie potrzebuję w domu złomu
                    Dłużej nie

                    Nie mam do Ciebie nic już nie mam
                    To pewne, że już nie będę mieć
                    Możesz wysyłać zażalenia
                    I tak naprawy Ciebie nie podejmę się
                    Jesteś zupełnie do niczego
                    A na dodatek powiem, że
                    Pożytku z Ciebie nie ma tu żadnego
                    Nie ma nie

                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model
                    Znów się zepsułeś i wiem co zrobię
                    Zamienię Ciebie na lepszy model…

                    he he he he :))))))
                    • Gość: c.kapturek Re: skoro mamy (muzyczny) bal ..hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 00:20
                      "Ja wierzę, oni tańczą wciąż
                      Oni żyją swoim życiem
                      I dopłyną tam gdzie chcą
                      I wierzę w ich podwodny świat
                      A orkiestra, która grała
                      Do tej chwili gra

                      Piękna aktorka
                      Mierzy kolię swą
                      Kelner się potknął
                      Pada twarzą w tort

                      Nieprawda, że już nie ma ich
                      Oni płyną, tylko wolniej
                      Tak jak wolno płyną sny
                      I nieprawda, nie znajdziecie ich
                      Tyle mil już przepłynęli
                      Tyle przetańczyli dni
                      (...)
                      Zostawcie Titanica !!!
                      Nie wyciągajcie go !
                      Tam ciągle gra muzyka
                      I oni tańczą wciąż...."
                      autor: Lady Pank
    • Gość: mysia191 Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 09:21
      "chce tu zostac bo bez Ciebie to... nie mam siły by dalej zyc "
      • krasnoloodek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 18.02.05, 11:04
        ja też :(( ale muszę
        • morlok.rap Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 18.02.05, 11:07
          Amputowali
          twoje uda z moich bioder.
          Dla mnie to oni wszyscy są szpitalni
          rzeźnicy. Wszyscy.

          Wymontowali nas
          jedno z drugiego.
          Dla mnie to oni wszyscy są lepsi
          mechanicy. Wszyscy.

          A szkoda! był z nas taki dobry
          wynalazek do kochania się.
          Po prostu samolot ze mnie i ciebie.
          Skrzydła i w ogóle.
          Aż odrywaliśmy się troszkę od ziemi.

          Troszkę nawet lataliśmy.
    • Gość: bossa coz nam pozostalo..hehe - tanczyc!:) IP: *.escom.net.pl 18.02.05, 14:22
      Tańcz głupia, tańcz,
      swoim życiem się baw !
      Wprost na spotkanie ognia leć !
      Tańcz głupia, tańcz,
      wielki bal sobie spraw !
      To wszystko, co dziś możesz mieć...

      Sama tego chciałaś...
      Pewnie coś był wart
      zapłacony ciałem
      kolorowy slajd

      Tańcz głupia, tańcz...

      Czasem tak dla hecy
      lubię patrzeć jak
      coraz bliżej świecy
      ruda krąży ćma

      Tańcz głupia, tańcz...
      • Gość: mężczyzna Re: coz nam pozostalo..hehe - tanczyc!:) IP: 213.199.192.* 18.02.05, 18:41
        Czasem do ciebie piszę listy, choć ty na sposób oczywisty
        wyrosłaś z tego, co już było ; miłość nietrwała jest, jak mawiał
        jeden z tych, co skradł twe ciało wtedy, gdy byłaś jeszcze małą
        dziewczynką z zapałkami, gotową oddać się za Chanel 5
        czy coś z tych rzeczy, słusznie zaprzeczysz
        mnie dziś niezmiernie cieszy fakt, że wciąż odmawiasz nam spotkania,
        że się tak wzbraniasz, uznania jestem pełen dla ciebie (zresztą sam
        już nie wiem),
        cóż, w doli swej nie jestem sam ; tańcz!

        :)
        autor Czyżykiewicz
    • Gość: ktoś Re: a moze cos lagodniejszego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 19:33
      Niewinność zmęczona
      Rozchyla białe nogi
      Dotyka klejnotów
      Spragniona grzechu
      - Marzenia
      Dlaczego płomienie
      Ukrywasz między palcami
      Dlaczego spełnienie
      Jest tylko białym odbiciem

      Dziwny szept
      Ciemny las
      Dzikie sny
      Czarna Msza
      I Bóg
      - Naga budzisz się
      W wielkich jajach

      Prącie trzy na metr
      Czarne jak ksiądz w habicie
      Chłoszcze brzuch
      Gwałci cię na krzyżu
      Wszelkich wiar

      Spijam dziewczęcą krew
      Błony dziewiczej
      Jak zagęszczony sok
      Własnej czci
      Boli ten pierwszy raz
      Ale nie płaczesz
      Ciałem wstrząsa skurcz
      Wypełniony krzykiem dreszcz
      Dziwny szept
      Ciemny las
      Dzikie sny
      Czarna Msza
      I Bóg
      Chowa się z zawstydzenia
      Wyciągam ostry nóż

      słowa: Kostrzewski
      muzyka: KAT
      • Gość: c.kapturek Re: a moze cos lagodniejszego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 23:58
        :)))))))

        "W powietrzu zawisł mętny mrok
        zamyślam sie po samo dno
        A żadna myśl nie cieszy mnie
        znów czarno-bialo robi się
        Tesknota to jest takie zlo
        co atakuje z czterech stron
        Zabiera wszystko to co mam
        nie daje szans
        Zabij mnie
        nim ona to zrobi
        zabij mnie
        to nic nie boli
        Jeśli chcesz
        miec swiety spokój
        Zabij mnie
        zamkne oczy
        Rozkładam karty ludze sie
        pasjans wychodzi wciaż na nie
        Dokoła wszystko mówi mi
        że to ostatnie moje dni
        Ponieważ miłość ślepa jest
        ma czasem prawo mylić się
        Pytanie tylko jedno mam
        dlaczego ja?"
        autor: Varius Manx
        • Gość: bossa toz to juz tragedia..heh IP: *.escom.net.pl 19.02.05, 00:37
          prosze, tylko bez zabijania..:)

          Serce me
          czemu nie chcesz słuchać mnie
          kiedy mówię: „pora spać?"
          czemu drżysz
          jak na wietrze wątły liść?
          nie ma czego już się bać...

          śpij-nie patrz na moje łzy
          to tylko soli krople dwie
          spróbuj zapomnieć jego wzrok
          ja zapomnę śmiech

          I wszystko będzie dobrze
          wszystko będzie dobrze...

          Ciało me
          czemu nie chcesz słuchać mnie
          kiedy mówię: „tańczyć czas"?
          czemu drżysz
          przecież wiosna przyszła dziś
          różowieje w słońcu sad...

          Tańcz - i wino ze mną pij
          daj oszukać się
          spróbuj zapomnieć jak pieścił nas
          pomyśl, to był sen...

          I wszystko będzie dobrze
          I wszystko będzie dobrze...

          Anita Lipnicka / Wszystko będzie dobrze
          • Gość: c.kapturek Re: toz to juz tragedia..heh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 17:03
            fakt, niech więc taniec będzie dalej zaklinaczem szaleństwa dnia i nocy ;-))))))

            "Na ziemi tańczysz golej, w tym jednym z małych miast
            A zimne stopy twoje, z moimi razem w takt
            Ulice tak spokojne, a z nieba płynie żar
            Ja będę twoim słońcem, ty jedną z moich gwiazd

            Będziemy razem tysiąc lat, do końca świata ty i ja
            Ten związek ciał i związek dusz, zaklęci w tańcu
            Ty i ja, ty i ja

            Jesteśmy tu we dwoje, więc nie mów proszę nic
            Ty tańczą włosy swoje, na dłoniach kładziesz mych
            Ulice tak spokojne, i całkiem ciemno już
            Ja jestem twoim słońcem, ty obok jesteś tuż

            Będziemy razem tysiąc lat, do końca świata ty i ja
            Ten związek ciał i związek dusz, zaklęci w tańcu
            Ty i ja, ty i ja"
            autor: De Mono
    • girlfrompoland Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 19.02.05, 02:43
      I wanna, lick, lick, lick , licking from your head to your touths and I wanna,
      move on a bed down down to tht flor and i wanna...
    • Gość: Ma Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 23:06
      otwieram oczy, budzę się
      zapach dnia tak mnie dziwnie nęci
      z pościeli zbieram resztki snu
      nie chcę go, wyrzucę go do śmieci

      w żyletkę patrzy obca twarz
      jakby noc zbyt długo trwała
      wampira widzę a.......
      to nie ja i nie moje kły

      bo dzisiaj czuję się jak lew
      apetyt mam na ciało twe
      a w moich żyłach kipi krew
      czuła więc dla mnie bądź,
      bo dzisiaj czuję się jak lew
      pazury ostrzę,puszę się
      trotylu kilo we mnie jest
      właśnie dziś ze mną idź na całość

      gorący piasek wabi nas
      pali wstyd, który w głowie drzemie
      lwią miłość ofiaruję ci
      weź ją i na drobne nie rozmieniaj

      rozkoszą zalejemy świat
      spłynie z nas na świat lawina
      korzystaj szybko z chwili tej
      póki ja jeszcze ciebie chcę

      bo dzisiaj czuję się jak lew
      apetyt mam na ciało twe
      a w moich żyłach kipi krew
      czuła więc dla mnie bądź,
      bo dzisiaj czuję się jak lew
      pazury ostrzę,puszę się
      trotylu kilo we mnie jest
      właśnie dziś ze mną idź na całość

      bo dzisiaj czuję się jak lew
      apetyt mam na ciało twe
      a w moich żyłach kipikrew
      czuła więc dla mnie bądź,
      bo dzisiaj czuję się jak lew
      pazury ostrzę,puszę się
      trotylu kilo we mnie jest
      właśnie dziś ze mną idź na całość

      bo dzisiaj czuję się jak lew


      wyznanie lwa-Perfect


      • Gość: MaBiWy Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 00:47
        Perfect jest mój, tylko nie do końca mi się napisało
    • Gość: bossa do tanca..tfu.. tanga trzeba dwojga IP: *.escom.net.pl 20.02.05, 00:53
      Na sali wielkiej i błyszczącej
      Tak jak nocne Buenos Aires
      Które nie chce spać
      Orkiestra stroi instrumenty
      Daje znak i zaraz zacznie
      Nowe tango grać
      Siedzimy obok obojętni
      Wobec siebie jak turyści
      Wystukujemy rytm
      Nie będzie tanga między nami
      Choćby nawet cud się ziścił
      Nie pomoże nic

      Chociaż płyną ostre nuty
      W żyłach płonie krew
      Nigdy żadne z nas do tańca
      Nie poderwie się

      Bo do tanga trzeba dwojga
      Zgodnych ciał i chętnych serc
      Bo do tanga trzeba dwojga
      Tak ten świat złożony jest...

      a mi "Takie tango" gra..hehe/ Budka Suflera
      • Gość: MaBiWy Re: do tanca..tfu.. tanga trzeba dwojga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 01:06
        do tańca też dobrze jak jest dwoje, to taka pierwsz przymiarka erotyczna :)
    • Gość: c.kapturek Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 14:35
      ....na jednej z dzikich plaż :))))))))

      "Samochód w deszczu stał
      Radio przestało grać
      Dotknąłem kolan twych
      Nie liczyliśmy gwiazd

      Lubiła tańczyć
      Pełna radości tak
      Ciągle goniła wiatr
      Spragniona życia wciąż
      Zawsze gubiła coś
      Nie chciała nic
      Nie rozumiałem
      Kiedy mówiła mi
      Dzisiaj ostatni raz
      Zatańczmy proszę tak
      Jak gdyby umarł czas
      Mówiła mi

      Mieliśmy wiecznie trwać
      Na jednej z dzikich plaż
      Chciałem ze wszystkich sił
      Pozostać z tobą tam...."
      Rotary
      • Gość: bossa ..i na plaży i swietle gwiazd.. IP: *.escom.net.pl 20.02.05, 23:04
        Ona jest ze snu, a ubrana w codzienność
        Dla mnie zrzuca ją kiedy robi się ciemno ...

        By nasze życie miało wreszcie jakiś smak
        Wracam chętnie do chwili i pamiętam pierwszy raz
        Pierwsze spotkanie jak podróż w nieznane
        Siedzieliśmy wpatrzeni tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą

        By w środku nocy tańczyć razem w świetle gwiazd
        Zamykam oczy, tańczy cisza wokół nas
        Bo całkiem inna jest jej niewinność
        Każdy jej taniec jest wyłącznie dla mnie zawsze już zostanie..

        Ira /Ona jest ze snu
        • Gość: bossa Re: ..i na plaży i swietle gwiazd.. IP: *.escom.net.pl 20.02.05, 23:14
          "Wyznanie lwa" to mala znana piosenka, chyba nie "graja" jej na oficjalnych
          falach, a ja bardzo lubie ;)

          a Rotary.. eech..
          to miod na moja dusze.(chyba zaraz sie wzrusze.. heh)

          dobranoc
          • Gość: c.kapturek Re: ..i na plaży i swietle gwiazd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 02:17
            ta, mało grywają początków Iry...ba, dobre takie miody, jeszcze był Mancu :)
            Dobranocek ;-))))))))))

            Jak co roku w Chalupach, gdy zaczyna sie upal slychac wielki szum
            Mozna spotkac golasa jak na plazy w Mombasa golców caly tlum
            Znów sie beda rozbierac Miss-Natura wybierac, przez wies przeszedl dreszcz
            W krzakach siedza tekstylni gryza palce bezsilni, zaklinaja deszcz

            Chalupy welcome to, Bahama Mama luz
            Afryka dzika dawno odkryta, Chalupy welcome to
            Chalupy welcome to, sun of Jamaica blues
            Polish Barbados i Galapagos Chalupy welcome to

            Biora namiar na plaze ci tekstylni nudziarze opalaja sztruks
            Jak rozpedzic dzikusy moze sadzic kaktusy, przejdzie im ten luz
            Niepotrzebny nam ubaw jak na jakis Bermudach strach juz z domu wyjsc
            Robia wszystkich w bambusa przydalby sie z lamusa choc figowy lisc

            Chalupy welcome to...
            autor: Z.Wodecki



    • Gość: ktoś Re: a może: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 11:33
      Narodziłem się ze znamieniem popiołów
      Szczątek wyrzucony z gwiazd i Matki
      Krąg jasnej rzezi, wyplułem w wody
      Życia co uciekło gładko przez Jej rany po cięciach

      Mianuj mnie Panem Poronienia, żyjącym umarłym
      Piłą do kości na tylnym siedzeniu
      W tę gorzką noc oddawania życia
      Wejście z ostrym rykiem, wyjście w czerwień
      Narośl w przełyku, dusząca dech
      Morderczy żart zdzierany z oddechem

      Wyrosłem na bękarcich dziwkach które Ojciec pierze na kwaśne jabłko
      Szczędząc tylko ich łona by złagodzić dojrzewanie

      Aah! nostalgia rośnie
      Teraz dziewięć lub dziesięćkroć
      W tej norze wad zwanej duszą
      Konając dla wskrzeszenia
      Wciskam się głęboko by nadejść znów
      Splecionym spazmem orgazmu...

      Żyję wolno porcjowanym gwałtem
      Samców nabuzowanych amylonitrylem
      Zmuszających ofiary do jedzenia własnych twarzy
      Plamiących łzami draperię

      Winienem porównywać ich
      Do ciepłego dnia Lata
      Lecz co do litery, jest lepiej
      Pozostawić ich imiona w grobie

      Licząc Moje lata na sznurkach liczydła
      Próbnymi obrączkami i niespełnionymi drgnieniami serca

      Mianuj mnie Panem Poronienia, żyjącym umarłym
      Piłą do kości na tylnym siedzeniu
      W tę gorzką noc oddawania życia
      Wejście z ostrym rykiem, wyjście w czerwień
      Narośl w przełyku, dusząca dech
      Morderczy żart zdzierany z oddechem

      Horroroskopy Mojej dioramy
      Dwanaście części (jak dotąd) psychodramatu
      Inaczej skutą zamierzam Ją ranić
      Zarówno wewnątrz jak i od zewnątrz
      Zboczony uścisk wewnątrz maski
      Uparty, rozbijam Mój domek z kart
      Wszystko kończy się Śmiercią, Ona krwawi
      W mnóstwie wyszarpanych szczątków...

      Teraz ześlizguję się przez linię włośów która pęka
      Przy zdrowych zmysłach, lepiej uważaj na tyły

      Owładnięty wyważaniem szeroko wrót Piekła
      Uwalniam noże by siekły ludzkość

      Mą ambicją jest nie zabijać
      Grzesznika w rękach brudnego Boga
      Który pozwala Mi żerować, Gilles De Rais
      Na świetle gdzie wiara wiedzie na bezdroża

      Przecinam flaki i uwalniam najwilgotniejsze wnętrzności
      Psuję zwłoki i wybieram najlepsze kawałki
      Jej alabastrowe ramiona które tłumią oświetlony cielesny uśmiech
      Skóra pochwy by później kosztować i masturbować się od środka

      " Me serce jest wojennym bębnem brzmiącym
      W kultach jaguara w przedziwnych kryptach dżungli
      Gdy numer trzynasty padł w Me objęcia
      Wargi i skóra jak grzech, Venus Zguba Człowieka
      Mój apetyt wyostrzony, burze wyjące wokoło
      Na rozmytych ostrzach rozsądku aż zostało to spełnione
      Przystawki zjedzone, wcisnąłem Ją
      Do grobu z trumną dla Królowej Pik
      Ona wyszła niczym światło w Mym umyśle
      Jej twarz perłową lawiną, rubinowym winem...
      Wiele było niepewności, lecz usta niegdyś dobre do pieprzenia
      Powróciły z odpoczynku by dowieść że Ona nie straciła swego talentu
      Całowałem Ją występnie, złośliwie, nabożnie
      Lecz kiedy JEDNA była zdolna bez trudu podzielić TRZECH?
      Wiem że jestem szalony jak Dahmer, ale to właśnie czynię
      Aah, aahm, ahh, pozwolę ci zasnąć gdy już będzie po wszystkim... "

      Podejrzany cień gdzie oni najmniej
      Spodziewają się że sięgnie Mój płonący uścisk

      Duszący chwyt, otwarte ramiona
      Szukające słodkiego mięsa bez zapchanychh dziur

      Tęcze zakreślone przez Moje brzytwy
      Pomiędzy Jej krzykami a nietkniętymi złożami
      Śpiewały na czubkach przebitych płuc
      Przygryzam Mój złośliwy język
      By przekleństwa nie spłynęły z pierwotnych legowisk
      Zatrzymuję romans gdzie Anioły, nagie
      Zatraciły się w miłości, krwawej stracie, rozpaczy
      Ja płaczę, one tylko patrzą...
      I patrzą, i patrzą, i patrzą, i patrzą.

      †Cradle Of Filth†
      • Gość: c.kapturek Re: a może: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 18:46
        bardzo mocne, ale ciekawe słowa. podoba mi się :)))))))))))
    • Gość: an Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 09:04
      "Tęsknię, choć wiem nie powinienem,
      Zostałem sam jak stoję,
      Z rozsznurowanymi butami,
      Mam pełen słoik słonych wspomnień ...

      Nie ufam więcej tak głęboko,
      Nie będę stroił miny,
      Wierność trudna jest widocznie,
      Zdrada krótkowzroczna boli tak okropnie,

      Tęsknię, choć wiem nie powinienem,
      Zostałem sam jak stoję,
      Z rosznurowanymi butami,
      Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie.....

      Piję wino, palę skręty z kolegami,
      Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami,
      I jesteś zła, zła ja to wiem,
      Sucho mi w gardle - Ty jesteś mój tlen,
      Kocham Ciebie i patrzę na ręce,
      Chwile miłe i nie ma ich więcej,
      Nie ważne, co było.....

      Tęsknię, choć wiem nie powinienem,
      Zostałem sam jak stoję,
      Z rozsznurowanymi butami
      Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie........"

      Jak się trochę wysilić, to może być pozytywny tekst ;)

      an
      • morlok.rap Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 23.02.05, 11:59
        you
        you're a best, she said
        your big white belly
        and those hairy feet.
        you never cut your nails
        and you have fat hands
        paws like a cat
        your bright red nose
        and the biggest balls
        I've ever seen.
        you shoot sperm like a
        whale shoots water out of the
        hole in its back.

        beast beast beast,
        she kissed me,
        what do you want for
        breakfast?
    • mon.dan Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 23.02.05, 12:04
      Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak
      Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi
      Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas
      Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęsciu nic nie grozi

      Dość mam już pustych dni i świąt których nie było
      Między nami jest coś, nie zaprzeczaj mi
      Tyle mogę Ci dać, solą życia jest miłość
      Boisz się wielkich słów, to nie wstyd
      • morlok.rap Re: "chce tu zostac i zawsze z Toba byc... " 24.02.05, 09:01
        powidok zapachu wiosny
        rozbłysnął w lustrze wody
        cicho wchodzę po schodach
        w niemym zachwycie bez śniegu
        kora znów porosła mchem na drzewie przed oknem –

        piasek przy drzwiach zmroziły
        promienie słońca
        cicho wchodzę po schodach
        zapach wiosny
        refleks
        w niemym uchu zimy
    • Gość: bossa Nie budź mnie .... IP: *.escom.net.pl 24.02.05, 23:05
      Kiedy domu zamykam drzwi
      Wstaje świt
      Znów wieczoru i nocy puls
      Zwalnia rytm
      By w ciemności nie przyszedł lęk
      Zwykły gość
      Kropla wina na bezsenność

      Gdy odchodzi codzienny szum
      Myśli zgiełk
      Chwilę przed przymknięciem oczu
      I snem
      Wraca obraz ten sam
      I szept bez słów
      Pejzaż nut ze snów, ze snów

      Tak, pamiętam, słyszałem ten dźwięk
      Tak, zmieniłem się, wiem
      Inne drogi wybieram od lat
      Tylko w snach naprawdę wiem

      Tylko w moich snach gdy gra
      Tych kilka nut
      Cichy szept, poruszone wspomnienia
      Przez wiatr
      Tamtych słów, tych dziwnych słów
      Kłamałaś
      Dobrze wiem, że ty
      Też kochałaś mnie
      Gdy wspominam tamte dni
      Przez łzy widzę cię

      To już zamknięte drzwi
      Dawnych lat
      Kiedy ktoś wspólny rytm
      Nam grał
      Wspomnień ślad
      Tamtych dni
      Kiedy świat był mój
      Był nasz

      Chcę znów powtórzyć ci
      Kilka nut
      Słowa dwa, tylko ja i ty
      Twoja twarz jak dawny film
      Wspomnienia tylko ślad
      Przed snem
      Tak zamknąłem cię
      Pod powieką w kropli łzy
      Za szkłem
      Będziesz ty

      Wiem, to tylko sen
      Nie budź mnie ....

      Dobranoc..

      z repertuaru M. Bajora
    • Gość: c.kapturek nie wiem, czy "chce tu zostac i zawsze z Toba byc" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 17:57
      "Nie wiem, kochanie jak jest w niebie,
      Nie pytajcie mnie nie wiem,
      Nie spotkałem jeszcze ciebie,
      Nie wiem, kochanie jak jest w niebie,
      Nie pytajcie mnie nie wiem,
      Nie spotkałem jeszcze ciebie

      Jestem pewien, że w górze pełno ciebie jest,
      Powietrze ma twój zapach,
      Głosem twoim mówi do mnie ktoś
      Dla mnie za wysoko tam
      Ale wiem, że musi być
      To, co najlepsze dla ciebie
      To, co pozwoli żyć
      Ja czekam, czekam, czekam
      Oczy mam otwarte
      Złap mnie za rękę
      I ze mną chodź

      Ref:
      Nie wiem, kochanie jak jest w niebie,
      Nie pytajcie mnie nie wiem,
      Nie spotkałem jeszcze ciebie,
      Nie wiem, kochanie jak jest w niebie,
      Nie pytajcie mnie nie wiem,
      Nie spotkałem jeszcze ciebie

      Jestem pewien, że
      Jeden tylko Bóg to wie
      Czy odnajdę twoje ślady
      Czy w ogóle pozostawiasz je
      Jeśli tylko jesteś tu
      Dobrze wiem, że muszę mieć
      To, co najlepsze dla ciebie
      Co pozwoli żyć
      Ja czekam, czekam, czekam
      Oczy mam otwarte
      Złap mnie za rękę i chodź.."
      Veer
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka