09.05.06, 20:20
Panowie,
Ja rozumiem, że nawet jeśli się zamówiło już danie, to nie oznacza to, że nie
można sobie popatrzeć w menu.
Ale do jasnej ciasnej nie udawajcie że tego dania na koncie nie ma i że
dopiero chcecie je zamówić.

Diękuję, skończyłam wyraziwszy swoje oburzenie.
Obserwuj wątek
    • jacko1971 Re: Petycja 09.05.06, 20:27
      piszesz to jako danie juz zamówione czy jako pozycja w menu ;-)
      ja piszę to od siebie jako nieudawający że dania nie ma (ale dalej podziwiający
      menu ;-)) i mam nadzieje że odtąd zawsze bedziesz spotykała nieudawaczy lub
      singli ;-)
      • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 20:29
        No ja też mam taką nadzieję. A taki fajny deser z niego był, no ale ja nie
        lubię konkurencji w postaci wcześniej już zamówionych dań :)
        • jacko1971 Re: Petycja 09.05.06, 20:31
          ooo to dla Ciebie był deser????? ;-)
          a jeżeli wsześniejsze danie zostanie anulowane i zamawiający wróci do obiegu
          to....????
          • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 20:34
            Niestety okazało się że to danie już jest nieanulowalne, bo już przygotowane :)
            • facettt Re: Petycja 09.05.06, 20:40
              modrooka napisała:

              > Niestety okazało się że to danie już jest nieanulowalne, bo już
              przygotowane :)

              Obawiam sie, ze onoe bylo rowniez przEgotowane :)
              • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 20:49
                Tego nie wiemy. Może mu się mogło przejeść, ale i tak już nie ma wyboru :)
            • jacko1971 Re: Petycja 09.05.06, 20:40
              no dobrze a jeżeli danie zostanie skonsumowane to...co w przypadku jego
              zwrócenia ? ;-) wiadomo że mimo niemiłych przeżyc z tym związanych ale klient
              dostaje znowu menu i teoretycznie ma prawo wybierac kolejne danie...dasz się
              wtedy wybrać? czy to musi byc czystokontowiec ;-)?
              • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 20:52
                To co innego jeśli już nie konsumuje dania. Gorzej jak to danie jest a on udaje
                że jest na czczo :)
                • jacko1971 Re: Petycja 09.05.06, 20:55
                  no tak, po tym "deserze" zapomniałem o udawaniu ....;-)
                  • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 20:58
                    Hmmm choć na ten deser to bym się skusiła...
                    ale nie. Trzeba mieć zasady
                    • facettt Re: Petycja 09.05.06, 21:02
                      modrooka napisała:
                      > ale nie. Trzeba mieć zasady

                      Pamietaj, ze najlepsza z zasad, to...

                      - nie miec zasad :)
                      • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 21:08
                        i pchać się tam gdzie facet najedzony?
                        • facettt Re: Petycja 09.05.06, 21:13
                          No przepraszam...
                          Instynkt samozachowawczy, to nie zasada...
                          to przyzwoitosc :)
                          • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 21:16
                            No fakt :))))
                            Dobrze że taki instynkt istnieje :)
    • markus.kembi Re: Petycja 09.05.06, 21:10
      Odnoszę wrażenie, że to nie jest właściwe forum na takie postulaty. Ale forum
      "Kuchnia" też nie byłoby odpowiednie - najlepsze by było takie dotyczące
      zachowania w restauracji. Może to:

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10226
      • modrooka Re: Petycja 09.05.06, 21:11
        No może w takim razie i tam założę ten wątek :))))
    • krecilapka byla taka durna reklama: 10.05.06, 20:05
      nie ma CinCin bez CinCin - Twoj tekst jest w sumie podobny. Nalezysz do osob
      ktore mowia: no i wtedy zrobili no ten... no wiesz... oj no....?
      • dwujka Re: byla taka durna reklama: 10.05.06, 21:05
        Modrooka - życzę bardziej świadomych konsumentów:-)
        Zapożyczając ze świata reklam: jesteś tego warta!
      • modrooka Kręci 10.05.06, 22:13
        No co jak co ale ja myślałam że ty to na pewno skumasz. A tu taka pomyłka.
    • swawolny.diabel Re: Petycja 11.05.06, 07:20
      Ciekawe ujęcie tematu. Gratuluje pomysłowości. Pascal i tak nie zrozumie i
      wywali na osla a szkoda bo bardzo zabawna dyskusja wam wyszła
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka