modrooka
09.05.06, 20:20
Panowie,
Ja rozumiem, że nawet jeśli się zamówiło już danie, to nie oznacza to, że nie
można sobie popatrzeć w menu.
Ale do jasnej ciasnej nie udawajcie że tego dania na koncie nie ma i że
dopiero chcecie je zamówić.
Diękuję, skończyłam wyraziwszy swoje oburzenie.