kowal20a
21.05.06, 10:09
mam dość głupi problem
kiedy np. nie golę się przez 2 - 3dni to wtedy można dośc wyraźnie zauważyć że
mój zarost jest lekko krzywy, tzn., z lewej strony poniżej ust jest jakies 2
cm gdzie jest niewiele włosow, a z prawej jest normalnie.
Mam 20 lat, chciałem więc zapytać czy może z wiekiem to się wyrówna czy już
tak zostanie? Jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego ale na policzkach też jakoś
mizernie rosną te włski w przeciwieństwie do brody (nielicząc tego paska) i
szyi. Kiedy u was się to unormowała, tzn ile mieliście lat?