Dodaj do ulubionych

pytanie o zarost

21.05.06, 10:09
mam dość głupi problem
kiedy np. nie golę się przez 2 - 3dni to wtedy można dośc wyraźnie zauważyć że
mój zarost jest lekko krzywy, tzn., z lewej strony poniżej ust jest jakies 2
cm gdzie jest niewiele włosow, a z prawej jest normalnie.
Mam 20 lat, chciałem więc zapytać czy może z wiekiem to się wyrówna czy już
tak zostanie? Jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego ale na policzkach też jakoś
mizernie rosną te włski w przeciwieństwie do brody (nielicząc tego paska) i
szyi. Kiedy u was się to unormowała, tzn ile mieliście lat?
Obserwuj wątek
    • chooligan Re: pytanie o zarost 21.05.06, 10:47
      Człowiek generalnie nie jest proporcjonalnie zbudowany.
      Jedna stopa jest ciut wieksza od drugiej. Pólkule mózgu
      też są inne. Ktos ma kilka włosków na jednym barku, a na drugim
      zero. To żadna anomalia.
    • tygrysio_misio Re: pytanie o zarost 21.05.06, 11:26
      no to jak nie rosna Ci na policzkach to mozesz sobie zaserwowac taki
      metrosexualny zarost.... wiesz brudka i cienki paseczek na kancie

      chlopaki i dziewczyny z dyskotek beda na to leciec


      co innego jesli nie lubisz metrosexualnie wygladac...i np chcesz krecic
      dziewczyny zarostem (bo wiadomo, ze dziewczyny to lubia o ile ten zarost jest o
      ciemnym odcieniu a nie tzw"swinski blond") ...wtedy masz wieksze szanse jako
      nienaganie ogolony..
      • czy.ja.wiem Re: pytanie o zarost 21.05.06, 11:33
        > metrosexualny zarost.... wiesz brudka i cienki paseczek na kancie
        U mnie w pracy goli sie tak jeden z gosci, ile razy sie mijamy na korytarzu
        zawsze mysle ile czasu mu to zabiera?
    • b.pascal Re: pytanie o zarost 21.05.06, 11:48
      > Mam 20 lat, chciałem więc zapytać czy może z wiekiem to się wyrówna czy już
      > tak zostanie?
      Wyrówna się. :)

      > Kiedy u was się to unormowała, tzn ile mieliście lat?
      Nie miałem takiego problemu, bo dość szybko zarosłem. Ale miałem kolegów, którzy
      jeszcze pod koniec studiów mieli na twarzy zarost wyglądający jak zapałki
      wetknięte w g..., jak to żartobliwie określali. :)
      • tygrysio_misio Re: pytanie o zarost 21.05.06, 11:58
        a masz wlosy na klacie??

        przewaznie Ci ktorzy nie maja to maja slaby zarost

        w zasadzie to lepiej im jest..nie musza sie golic czesto i wogole
        • markus.kembi Re: pytanie o zarost 21.05.06, 13:39
          A Piotr gąsowski, aktor komediowy taki, opowiadał w TV, że przed trzydziestką
          wąsy miał takie liche jakieś, tylko tyle że bródkę miał, a włosów na klacie nie
          miał w ogóle. A włosy na klacie, takie z prawdziwego zdarzenia, wyrosły mu
          dopiero kilka lat temu (teraz ma 42 lata).
          • bardzoslodkimisio Re: pytanie o zarost 24.05.06, 20:59
            > A Piotr gąsowski, aktor komediowy taki, opowiadał w TV, że przed trzydziestką
            > wąsy miał takie liche jakieś, tylko tyle że bródkę miał, a włosów na klacie
            nie
            > miał w ogóle. A włosy na klacie, takie z prawdziwego zdarzenia, wyrosły mu
            > dopiero kilka lat temu (teraz ma 42 lata).
            Tia oceniajac caloszktalt tego pana ponoc jak piszesz AKTORA KOMEDIOWEGO (wiesz
            o czym mowisz)nie dziwie sie ze mowi o wlosach na klacie no bo tak- aktorstwem
            za bardzo pochawlic sie nie moze,wygladem i gustem tez nie wiec pozostaja te
            klaki i to jest wlasnie ta komedia!
    • kowal20a Re: pytanie o zarost 21.05.06, 13:29
      >> chlopaki i dziewczyny z dyskotek beda na to leciec

      wolałbym aby tylko dziewczyny :-)

      Co do policzków to rosną, ale tak jak powiedział pascal wygląda to jak zapałki
      wetknięte w g...,. W przeciwnieństwie np do szyi bo tam jest wszystko ok.

      A co do klaty, to mam włosy i to dośc bujne xD
    • krecilapka Re: pytanie o zarost 21.05.06, 16:57
      Najprawdopodobniej ten efektu u Ciebie juz pozostanie. Moze zacznie sie
      zmieniac gdy z wiekiem beda Ci rosly wlosy tam gdzie nie chcesz. Z nosa, uszu i
      brwi. Przyzwyczaj sie.
    • oka16 Re: pytanie o zarost 21.05.06, 23:20
      taki z tego moral ze powinienes sie golic codziennie :P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka