jagodziankaa
06.09.06, 16:54
no więc dzisiaj po dwóch latach spotkałam chłopaka, pierwszą miłość... Byłam
z nim trzy lata i przez rok cierpiałam po tym jak rozstaliśmy się.
nic nie poczułam jak go zobaczyłam , zadnego bicia serca itp, ale ciśnienie
to poskoczyło mi gwałtownie,duchota, itp.
mam pytanie do facetów...
czy on może coś jeszzce czuć?
jakieś namiastki tego co kiedyś było między nami?
dodam, iż oboje mamy partnerów , on to nawet w trzy dni po rozstaniu sobie
znalazł pocieszycielkę z którą proawdopodobnie jest do dziś.
i drugie pytanko do Was- dlaczego tak szybko sobie pocieszenie znalazł?
to że ja zakończyłam związek, chyba do tego go nie zmusiło?!
to że ja rok cierpiałam, z własnej głupoty oczywiście...bo przecież pierwsza
miłość....
ja byłam także jego pierwszą dziewczyną...
tak tylko się pytam...
przejęta jestem...
zrozumie każdy, kto miał podobną sytuację
:]