Dodaj do ulubionych

pierwsza miłość

06.09.06, 16:54
no więc dzisiaj po dwóch latach spotkałam chłopaka, pierwszą miłość... Byłam
z nim trzy lata i przez rok cierpiałam po tym jak rozstaliśmy się.

nic nie poczułam jak go zobaczyłam , zadnego bicia serca itp, ale ciśnienie
to poskoczyło mi gwałtownie,duchota, itp.

mam pytanie do facetów...
czy on może coś jeszzce czuć?
jakieś namiastki tego co kiedyś było między nami?

dodam, iż oboje mamy partnerów , on to nawet w trzy dni po rozstaniu sobie
znalazł pocieszycielkę z którą proawdopodobnie jest do dziś.

i drugie pytanko do Was- dlaczego tak szybko sobie pocieszenie znalazł?
to że ja zakończyłam związek, chyba do tego go nie zmusiło?!
to że ja rok cierpiałam, z własnej głupoty oczywiście...bo przecież pierwsza
miłość....

ja byłam także jego pierwszą dziewczyną...

tak tylko się pytam...
przejęta jestem...
zrozumie każdy, kto miał podobną sytuację

:]
Obserwuj wątek
    • ania.downar Re: pierwsza miłość 06.09.06, 18:02
      ZAdnego bicia serca, ale cisnienie podskoczylo. Ciekawa teoria... :-)
      • chijana Re: pierwsza miłość 07.09.06, 07:32
        hahaha...no dobry przypadek dla lekarzy :)))

        Jagodzianka...co Ci moga odpowiedziec jak kazdy jest inny i nikt nie siedzi ani
        w glowie ani w sercu ani gdzie indziej u tego chlopaka.
        mozemy sobie pogdybac
        a) jemu tez nie zabilo serce a cisnienie podskoczylo, duchota
        b) zabilo mu serce, ale cisnienie nie podskoczylo, zero duchoty,
        c) zabilo serce i cisenieni podsoczylo, plus duchota
        d) serce nie zabuilo, cisenienei nie podskoczylo zero duchoty....
    • efex82 Re: pierwsza miłość 08.09.06, 23:37
      Pierwsza miłość to jak choroba wieku niemowlęcego. Każdy to przechodzi i oby jak
      najszybciej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka