amanda22
04.03.03, 19:38
- poludniowy temperament
- piekne czarne oczeta
- ciemna karnacje i wlosy
- pachna prawdziwie po mesku
- z reguly maja kase i potrafia sie swietnie ubrac
- dbaja o siebie, o ubior, higiene, figure
- potrafia ubostwiac kobiete, goraco i namietnie
- wogole sa goracy i namietni, pelni ognia i wigoru
- nie maja tylu kompleksow, raduja sie zyciem
- czesto sa obrzezani a wiekszosc kobiet to uwielbia (z wyjatkiem tych co nie
probowaly)
- maja gest, sa hojni, i nie wzbraniaja sie jesli kobieta chce to zrobic z
gumka
- potrafia spiewac romantyczne piosenki i moga powiedziec "ciao bambini!!"
- jesli wymawiaja cos po polsku, brzmi to taaak slodko
- za zaradni i potrafia ugotowac pyszne spagetti
niedawno z kolezankami zastanawialysmy, czemu marnowalysmy kiedys nas czas na
slowianskich czeresniakow, co to pelni kompleksow sa i marudzic potrafia,
skoro tylu pieknych chlopcow Latino chodzi po swiecie.
bye bye, milego wieczoru, ja ide na romantyczna kolacje zaraz :))