artystka10
21.02.07, 22:10
Mam problem i to wielki.
Od października biorę tabletki antykoncepcyjne i od tego czasu razem z mężem
wykorzystywaliśmy tą sytuację tzn kiedy mieliśmy tylko czas dla siebie
spędzaliśmy go w lóżku, ale od jakiegoś czasu wszystko sie zmienilo. On juz
nie potrzebuje kochac sie ze mną tak często, sama nie wiem dlaczego. Czy po
jakimś czasie zmienia si e u was coś w glowach. A ja teraz mam większą ochotę
na sex bo juz nie boje się że zajdę w ciążę. Ale teraz to już myślę o
odstawieniu tabletek. Powiecie co o tym sadzicie