Dodaj do ulubionych

Pytanie Do Mężczyzn!

27.11.08, 21:43
Mam do Was pytanie. Jestem z facetem półtorej roku. W sumie jest nam
dobrze razem, jednak jestto zwiazek na odleglosc. Przyjezdza co
weekend, bo w tygodniu studiuje. I czasem on sobie wyjdzie z
kolegami do pubu, na piwo. Boje sie, ze moze mnie zdradzic (raz
mnie zdradzil, na imprezie, gdy bylismy ze soba 4 miesiace, jednak
on powiedzial, ze juz nigdy tego nie zrobi, wybaczylam mu, bo sam do
mnie przyszedl i mi o tym powiedzial). Powiedzcie mi, co faceci
robia w pubie? Czy caly czas podrywalja dziewczyny, czy po prostu
siedza i sobie rozmawiaja...
Obserwuj wątek
    • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 21:55
      Błagam, cofnij to pytanie, bo znowu będzie, że baby są głupie.
      • accup Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 21:59
        No a gdzie mam sie o to zapytac??
        • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:05
          No faktycznie, przecież to jasne, że jak faceci idą do pubu to tylko po to by
          podrywać lachony. Bo co innego można tam robić? Pić piwo i pogadać ze znajomymi?
          NIGDY! To nienormalne! Nie pozwól, żeby on przekroczył próg tego miejsca
          rozpusty i deprawacji! Bo będzie się bzykał na ławie z każdą napotkaną panienką.
      • pendula Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:11
        :))) Po Twojej odpowiedzi, krzywa mądrości bab poszła w górę. Może nie jest aż
        tak źle?
        • nawrocona5 Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:14
          > :))) Po Twojej odpowiedzi, krzywa mądrości bab poszła w górę. Może nie jest aż
          > tak źle?

          Jest bardzo źle:(
          Po takim tekście jak "półtorej roku" plus głupie pytanie powinni zrobić zakaz
          wstępu dla kobiet na to forum
          • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:17
            Niestety muszę Ci przyznać rację. Chyba zacznę pakować walizki
            • wanilinowa Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 16:24
              kobieta zadaje kretyńskie pytanie a Ty już sypiesz głowę popiołem i przepraszasz
              że żyjesz:P to przerost poczucia odpowiedzialności za mniejsze siostry, czy może
              wyraźne zaakcentowanie że nie jesteś głupią babą?
      • menk.a Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:39
        modrooka napisała:

        > Błagam, cofnij to pytanie, bo znowu będzie, że baby są głupie.

        Tu lejt. :DDDDDDDDDDDDDDDDD Niektóre wręcz niewyobrażalnie.;)
        • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:48
          typowe
          jak facet wyskoczy z kretyńskim wątkiem to inne chłopy go nie krytykują a baby
          od raz chcą wbić w podłogę ;/
          • menk.a Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:57
            To prawda.
            Wymagasz solidarności?? W związku z takim wątkiem? Za dużo wymagasz. Ode mnie. ;)
            • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:00
              jezu Menik nie przesadzaj
              nie solidarności tylko ugryzienia się w język... znaczy palce :)
              • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:10
                Ale w imię czego miałybyśmy gryźć się w język?
                • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:12
                  i tak nie zrozumiesz
                  ale najważniejsze ze faceci na forum będę Cię postrzegali jako tę wyjątkową
                  kobietę która dostrzega babska głupotę
                  • menk.a Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:13
                    lacido napisała:

                    > i tak nie zrozumiesz
                    > ale najważniejsze ze faceci na forum będę Cię postrzegali jako tę wyjątkową
                    > kobietę która dostrzega babska głupotę

                    Laci, tym razem przeceniasz tubylców. :D
                    • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:14
                      no fakt przeholowałam :D
                      • menk.a Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:15
                        Pilnuj się, bo ja wieczna nie będę.;)
                        • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:16
                          ;)))))))))
                          nie strasz, ile jeszcze sobie dajesz żebym była przygotowana na najgorsze :)))
                  • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:17
                    > ale najważniejsze ze faceci na forum będę Cię postrzegali jako tę wyjątkową
                    > kobietę która dostrzega babska głupotę

                    Trudno, będę się musiała z tym jakoś pogodzić...
                    • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:21
                      typowa baba <lol>
                      • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:33
                        > typowa baba <lol>

                        Pozwól że coś przetoczę:
                        "ale najważniejsze ze faceci na forum będę Cię postrzegali jako tę wyjątkową
                        kobietę która dostrzega babska głupotę"
            • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:09
              > Wymagasz solidarności?? W związku z takim wątkiem? Za dużo wymagasz. Ode mnie.

              Ode mnie też. To ponad moje siły i moją złośliwość.

              Z resztą, ja nie mam skrupułów by najeżdżać również na kretyńskie wątki samców.
              Nie wiem o co się lacido pieni. I robię to z wieeelką lubością :)
              • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:20
                no dobra mam dosyć głupich babskich postów będących wynikiem czytania bez
                zrozumienia
                • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:22
                  Przekaz zrozumiany, ale ironia w odpowiedzi już nie...

                  • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:26
                    całkowity brak zrozumienia powiedziałabym
                    • poprioniony Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:29
                      Hm, widze, ze na Ciebie tez tu naskoczyli choc "tylko nioslas
                      pomoc". Pojdz wiec do mnie dziecie, ja Cie uczyc kaze.
                      • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:31
                        nie wiem o co chodzi, ale wietrze jakiś podstęp
                        • poprioniony Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:35
                          No i znow zapomnialem podejsc od zawietrznej lub umyc dupsko.
                    • modrooka Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:30
                      > całkowity brak zrozumienia powiedziałabym

                      Cieszę się że uznałaś swoją słabość.
                      A teraz pozwól, że nie będę się z Tobą szturchać po nocy. Idę spać. Dobranoc
                      • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:31
                        jw
              • 4groove Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 00:41
                złośliwość ??? wyolbrzymiasz
                Mistrzostwo świata należy do mojej żony , jej matka ma vice majstra
                Tobie daje mocną pozycję w drugiej dziesiątce
          • poprioniony Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:10
            Wiem, ze to Cie boli, ale sprobuj pomyslec chwile. Jesli na 10
            durnych watkow 8 jest zakladane przez tepo kwiczace swinie to na
            kogo szybciej dostaniesz uczulenie i zaczniesz warczec?

            ps. "poltorej roku" - priceless!
            • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 23:13
              co mnie boli panie doktorze?

              na kogo szybciej dostaniesz uczulenie i zaczniesz warczec?

              nie mam skłonności do alergii :)
        • shimala Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 16:03
          menk.a napisała:

          > modrooka napisała:
          >
          > > Błagam, cofnij to pytanie, bo znowu będzie, że baby są głupie.
          >
          > Tu lejt. :DDDDDDDDDDDDDDDDD Niektóre wręcz niewyobrażalnie.;)

          Niestety popieram was Panowie. Czasami babska głupota przeraża, a pisze to
          kobieta...
          • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 16:08
            niestety jesteś żywym potwierdzeniem swojej opinii Panienko nie zauważyłaś

            > menk.a napisała:
            >
            > > modrooka napisała:

            końcówek "-a"
    • bombalska Powiedzcie mi, co faceci robia w pubie? 27.11.08, 22:31
      Pija piwo. Zapewne tak jak i Ty.
      A nastepnym razem moze Cie zdradzic nawet pod Twoim domem.
    • lacido Re: Pytanie Do Mężczyzn! 27.11.08, 22:35
      i naskoczyły babska na Ciebie ;)
      w knajpach każdy robi co chce jeden chla drugi zarywa - dla każdego coś miłego :)
    • grz.egorz Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 08:28
      Jesteś moim ideałem kobiety - niewinna i lekko naiwna, kocham Cię!
    • kag73 Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 09:42
      To zalezy od faceta czego w pubie szuka.
      Niepokojacym wydaje mi sie, ze Cie zdradzil po 4 miesiacach, bo
      normalnie to jest sie wtedy swiezo zakochanym. Nie znam jednak
      okolicznosci. Ale rozumiemi, ze masz obawy.
    • minasz Re: Pytanie Do Mężczyzn! 28.11.08, 17:26
      a po co miałby kłamac????????
      jak powiedział ze nie zdradzi to nie zdradzi a jak nie msz zaufania to odejdz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka