accup
27.11.08, 21:43
Mam do Was pytanie. Jestem z facetem półtorej roku. W sumie jest nam
dobrze razem, jednak jestto zwiazek na odleglosc. Przyjezdza co
weekend, bo w tygodniu studiuje. I czasem on sobie wyjdzie z
kolegami do pubu, na piwo. Boje sie, ze moze mnie zdradzic (raz
mnie zdradzil, na imprezie, gdy bylismy ze soba 4 miesiace, jednak
on powiedzial, ze juz nigdy tego nie zrobi, wybaczylam mu, bo sam do
mnie przyszedl i mi o tym powiedzial). Powiedzcie mi, co faceci
robia w pubie? Czy caly czas podrywalja dziewczyny, czy po prostu
siedza i sobie rozmawiaja...