poszerzenie-pola-walki Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:11 młotek i kilka gwiździ dokumenty świecę watę nasączona naftą i krzesiwo przenośny dysk parasolkę taśmę klejącą Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:24 Mnie zaskoczyły korkociągi. Mam co prawda taki w scyzoryku, ale niektórzy noszą korkociąg "z premedytacją". Często pijecie wino na mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
hjalti Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:57 wprawdzie też mam w scyzoryku tylko, ale wino na mieście zdarza mi się pić względnie często. Odpowiedz Link Zgłoś
buddy Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:28 chciał bym codziennie nosić ale mi się nie udaje: vario gps, radio, skrzydło i inne rzeczy niezbędne do wzbicia się w powietrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
buhaj_z_rogiem Lans lans lans 31.05.09, 11:32 czy tylko ja mam wrażenie, że niektórzy tutaj lansują się przy pomocy deklarowanego wyposażenia, które ma nadać im sznytu i wyjatkowości? LOL Odpowiedz Link Zgłoś
panirogalik wyluzuj, 31.05.09, 11:42 dzisiaj posiadanie trzech tel. komórkowych czy tam laptopa to nie lans, nie doszukuj się wszędzie drugiego dna jak zakompleksiony mały żuczek ;) ;P. Odpowiedz Link Zgłoś
poprioniony Re: wyluzuj, 31.05.09, 12:13 > dzisiaj posiadanie trzech tel. komórkowych czy tam laptopa to nie lans, nie > doszukuj się wszędzie drugiego dna jak zakompleksiony mały żuczek ;) ;P. Malym zuczkiem z aspiracjami na MacGyver'a to jest raczej pajac targajacy po miescie scyzoryk. Odpowiedz Link Zgłoś
panirogalik Re: wyluzuj, 31.05.09, 12:49 jesteś takim niziutkim, chudziutkim szczypiorkiem ze dla ciebie scyzoryk się "targa"? Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: wyluzuj, 31.05.09, 13:11 jesli napiszesz, ze nigdy nie miales sytuacji ze trzeba cos bylo scyzorykiem zrobic to nie uwierze :] nie raz zaoszczedzil mi wiele czasu i lazenia do domu lub proszenia sie o srubokret czy klucz. nawet w domu do naprawiania kranu ide po scyzoryk a nie walizke z narzedziami bo jednym narzedziem zrobie wszystko :] to jest pratyczne narzedzie a nie zaden mcgajweryzm :P Odpowiedz Link Zgłoś
michaelm3 Re: wyluzuj, 31.05.09, 16:10 co noszę ze sobą? ano 2 maczety (obie składane) w razie gdyby trzeba było coś przeciąć,lutownicę bo zwykle trzeba coś zalutować, miotacz ognia w przypadku zbyt silnego wiatru dla zapalniczki, młot pneumatyczny(też składany) i wiertarkę. Z elektronicznych gadżetów jako że jestem metroseksualny a do tego byznessssmenem z radzymina noszę 12 pendrivów (każdy po 16GB), palmtopa, 3 laptopy-każdy w oddzielnej torbie, żeby było widać, no i oczywiście zestaw 10 telefonów z czego 6 komórkowych, 1 satelitarny i 3 stacjonarne... aaa i jeszcze 2 aparaty fotograficzne przy czym jeden na statywie (niezdejmowalnym) A tak na serio to ludzie piszcie dalej bo się świetnie przy tym bawie kiedy czytam takie kretynizmy. Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: wyluzuj, 31.05.09, 17:07 tez masz cos do noszonego scyzoryka? :D nie wiem co komu do tego co nosze ze soba. mnie sie czesto przydaje. dla kogos moze to bez sensu ale jak trzeba cos naprawic bez narzedzi to wiecie kogo zapytac czy moze pozyczyc :] Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: wyluzuj, 31.05.09, 16:11 zejdźcie z niego - nie niszczcie jego małego, własnego świata, niech sobie żyje tam gdzie wszyscy się lansują, on jeden tylko nie Odpowiedz Link Zgłoś
kaqkaba Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:59 -dokumenty -klucze -karty do bankomatu -parasol -scyzoryk -leki (alergia, astma, ibuprom) -telefon -mp3 -lnianą torbę na zakupy Odpowiedz Link Zgłoś
clepsydra Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 12:08 jedynie platynowa karte kredytowa zawsze wszystko kupuje jak potrzebuje Odpowiedz Link Zgłoś
minas_anor Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 13:43 nie ruszam sie z domu bez mojego Benchmade-nóż ,a nie jakis scyzoryk:) Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 16:12 jaki, jaki ? Odpowiedz Link Zgłoś
elkabel Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 13:53 Standardowo chyba -komórka -klucze -otwieracz do piwa ;) -portfel( dokumenty, gotówka, kart debetowe i inne papierki) -pomadka do gęby ;] -chusteczki -gumy do rzucia -zużyte bilety autobuswe Odpowiedz Link Zgłoś
jibrille-kira Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:04 W plecaku walają się: - pendrive sztuk 4 - śrubokręt sztuk 2 - kości ram aktualnie sztuk 3 - portfel - papierosy - zapalniczka - coca cola 1l - pudełko po ibupromie (zakręcane) ze śrubkami, zaślepkami itepe. - zaciskarka do kabli - końcówki do kabelków Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:14 mężczyzna ma zawsze przy sobie rozum. reszta zabawek jest zbędna jak ma się rozum, więc mężczyźni (nie panienki!) nie noszą plecaków/toreb. Odpowiedz Link Zgłoś
sommernachtstraum Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:51 prawdziwy mężczyzna wie, że nosa można i w rękaw wytrzeć. bo mężczyzna nie przejmuje się, co o nim myślą inni. tylko panienki się przejmują. Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:51 prawdziwy mężczyzna nie jest smarkaczem i katar ma raz na dziesięć lat, więc noszenie chusteczek nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
bbsbb Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:36 -klucze (do domu/samochodów) -portfel -telefon (zdarza się że 2) -pendrive -chusteczki -taśma izolacyjna -długopis Odpowiedz Link Zgłoś
wlodar1 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:47 - portfel (trochę gotówki - ok. 100 zł, karta kredytowa, karta debetowa, karta Euro<26, wejściówka na siłownię, legitymacja studencka, bilet okresowy, dowód, prawo jazdy, zdjęcia) - komórka z WiFi - 2 długopisy - pióro + nabój do niego - ołówek automatyczny - linijka 15 cm - gumka - notatnik - książka - plan miasta (czasami) - chusteczki higieniczne - balsam do ust Odpowiedz Link Zgłoś
wlodar1 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:49 No i klucze, rzecz jasna, z otwieraczem do butelek. Odpowiedz Link Zgłoś
lacido a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 14:52 wiem, że to nie ten wątek ale u mnie podstawą jest portfel (tam karta, dokumenty, kasa, karty do biblioteki - wiem że w razie kradzieży jestem udupiona, ale jakoś udaje mi się przetrwać bez styczności ze złodziejami) telefon, klucze i często zapomniane ale zazwyczaj niezbędne: długopis, chusteczki. W sumie to ten scyzoryk by mi się jeszcze przydał. Z całego wątku wynika że faceci niszą co najmniej tyle samo jak nie więcej co kobiety ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 15:20 a nieprawda:P zobacz do watku na fk o tym co nosicie w torebkach. srednio 2, 3 razy wiecej :P Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 20:47 a teraz Cie dobiję ;) jak wychodzę wieczorem to w ogóle nie biorę torebki :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
tonik777 Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 15:20 > Z całego wątku wynika że faceci niszą co najmniej tyle samo jak > nie więcej co kobiety ;)) Bzdura. Facetowi w większości przypadków cały "dobytek" mieści się w kieszeniach. U kobiet byłoby z tym ciążko. Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 20:48 mylisz się :) jak idę na imprezę to wszystko mi sie mieści w kieszeniach :) Odpowiedz Link Zgłoś
pote Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:19 - Portfel a w nim: dowód, prawo jazdy, leg. studencka, karta bilbioteczna, karta płatnicza, trochę gotówki - Klucze - telefon komórkowy - chusteczki Bardzo często mam przy sobie plecak, a w nim: - papier toaletowy (strzeżonego... :D) - scyzoryk - klucze do roweru - pomka i dętka - notes i garść długopisów - kalkulator - cyna do lutowania (studiuję elektronikę ;P) Odpowiedz Link Zgłoś
kot_maurycy Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:32 Kieszenie: klucz i komórka Torba: portfel (karta do bankomatu, bardzo rzadko jakieś drobniaki, karty biblioteczne, legitymacje, różnego rodzaju karty do zbierania punktów/naklejek, kart chipowa do lekarza), książka (obecnie "Zły" Tyrmanda), teczka a w niej mnóstwo różnych papierów, identyfikator z pracy, mnóstwo różnokolorowych długopisów, mp3, tabletki na gardło, kalendarz, figurka/vinyl toy Dunny S5, mnóstwo starych wydruków z bankomatów i terminali płatniczych. Odpowiedz Link Zgłoś
antry-kot Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 16:27 Mój mąż: portfel, klucze, chusteczki, telefon, torba z narzedziami-klucze rowerowe, kombinerki(pracuje w biurze...), gazety,pen drive, czesto: zupa w słoiku, i inne produkty spozywcze. Czasem jakies smieci :) Odpowiedz Link Zgłoś
hjalti Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:37 Kieszenie: portfel, komórka, dokumenty, chusteczki, scyzoryk, klucze. Torba: 1-2 długopisy, papierosy, zapalniczka, mp3, gaz pieprzowy, 2 pendrive'y ;), pudełko ibupromów, guma do żucia, karty biblioteczne, złożona torba bawełniana na zakupy, 0,5 l butelka wody. Odpowiedz Link Zgłoś
rraaddeekk Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:59 Komputer, telefon prywatny i służbowy, pendrive, klucze, portfel, chusteczki higieniczne, kalendarz, 2 długopisy, pilnik do paznokci (na wszelki wypadek), gumy do żucia, nić dentystyczna (na wszelki). Odpowiedz Link Zgłoś
asdaa Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 19:25 dorzuć mu kilka prezerwatyw :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
pasiol2 [...] 01.06.09, 13:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
oleczka69 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 04.02.10, 01:03 mój nosi w takiej "tasi" kluczyki do auta, dokumenty i portfel... nic więcej Odpowiedz Link Zgłoś
tugen_axalla Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 04.02.10, 18:39 Portfel z dokumentami, gotówką, kartami i zdjęciami najbliższych Scyzoryk Victorinoxa Chusteczki higieniczne Gumy do żucia Klucze do mieszkania Długopisy Ołówek Kalendarz Komóra Zapalniczka Zakrętka do hydrantu Czasem: piersiówka z zawartością, zestaw kluczy do mebli, miarka zwijana, igły kaletnicze, nić, szydło szewskie, klej, taśma klejąca szara... Odpowiedz Link Zgłoś
drwallen nóż i latarka 04.02.10, 22:36 nóż, latarka, kawałek sznurka, telefon, zapalniczka, krzesiwo, pendrive, pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
drwallen Re: nóż i latarka 05.02.10, 00:02 hehe - krzesiwo krzesiwo bo zapalniczka może zamoknąć czasem, albo zepsuć kiedy wypadnie kamień, a krzesiwo działa nawet w deszczu: www.militaria.pl/kershaw/krzesiwo_kershaw_(1019x)_p2032.xml Odpowiedz Link Zgłoś
wisia78 Re: nóż i latarka 05.02.10, 01:11 ŁaŁ i dwa rodzaje iskier wytwarza :) Nawet nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje. A ja w pierwszej chwili pomyslalam, ze jakies dwa kamienie do tarcia o siebie i iskry leca :D Odpowiedz Link Zgłoś
raz_kozie_smierc Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 00:03 Portfel, klucze, telefon. Tyle wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
elagresto Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 18:30 scyzoryk według mnie jest obowiązkowy nawet jak ktoś w zyciu go nie użył. Najlepiej taki z kombinerkami. ja jeszcze zawsze jakąs wode nosze bo mam z nerkami kłopoty. Odpowiedz Link Zgłoś
piorex12 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 20:22 Ja nosze np dokumenty, reklamówki czy zakupy. Odpowiedz Link Zgłoś