Dodaj do ulubionych

co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kieszeniach

    • poszerzenie-pola-walki Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:11
      młotek i kilka gwiździ
      dokumenty
      świecę watę nasączona naftą i krzesiwo
      przenośny dysk
      parasolkę
      taśmę klejącą
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:24
      Mnie zaskoczyły korkociągi. Mam co prawda taki w scyzoryku, ale niektórzy noszą
      korkociąg "z premedytacją". Często pijecie wino na mieście?
      • hjalti Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:57
        wprawdzie też mam w scyzoryku tylko, ale wino na mieście zdarza mi się pić względnie często.
    • buddy Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:28
      chciał bym codziennie nosić ale mi się nie udaje: vario gps, radio, skrzydło i
      inne rzeczy niezbędne do wzbicia się w powietrze :)
    • buhaj_z_rogiem Lans lans lans 31.05.09, 11:32
      czy tylko ja mam wrażenie, że niektórzy tutaj lansują się przy pomocy deklarowanego wyposażenia, które ma nadać im sznytu i wyjatkowości?
      LOL
      • panirogalik wyluzuj, 31.05.09, 11:42
        dzisiaj posiadanie trzech tel. komórkowych czy tam laptopa to nie lans, nie
        doszukuj się wszędzie drugiego dna jak zakompleksiony mały żuczek ;) ;P.
        • poprioniony Re: wyluzuj, 31.05.09, 12:13
          > dzisiaj posiadanie trzech tel. komórkowych czy tam laptopa to nie lans, nie
          > doszukuj się wszędzie drugiego dna jak zakompleksiony mały żuczek ;) ;P.

          Malym zuczkiem z aspiracjami na MacGyver'a to
          jest raczej pajac targajacy po miescie scyzoryk.
          • panirogalik Re: wyluzuj, 31.05.09, 12:49
            jesteś takim niziutkim, chudziutkim szczypiorkiem ze dla ciebie scyzoryk się
            "targa"?
          • masher Re: wyluzuj, 31.05.09, 13:11
            jesli napiszesz, ze nigdy nie miales sytuacji ze trzeba cos bylo scyzorykiem
            zrobic to nie uwierze :] nie raz zaoszczedzil mi wiele czasu i lazenia do domu
            lub proszenia sie o srubokret czy klucz. nawet w domu do naprawiania kranu ide
            po scyzoryk a nie walizke z narzedziami bo jednym narzedziem zrobie wszystko :]
            to jest pratyczne narzedzie a nie zaden mcgajweryzm :P
            • michaelm3 Re: wyluzuj, 31.05.09, 16:10
              co noszę ze sobą? ano 2 maczety (obie składane) w razie gdyby trzeba było coś przeciąć,lutownicę bo zwykle trzeba coś zalutować, miotacz ognia w przypadku zbyt silnego wiatru dla zapalniczki, młot pneumatyczny(też składany) i wiertarkę.
              Z elektronicznych gadżetów jako że jestem metroseksualny a do tego byznessssmenem z radzymina noszę 12 pendrivów (każdy po 16GB), palmtopa, 3 laptopy-każdy w oddzielnej torbie, żeby było widać, no i oczywiście zestaw 10 telefonów z czego 6 komórkowych, 1 satelitarny i 3 stacjonarne...
              aaa i jeszcze 2 aparaty fotograficzne przy czym jeden na statywie (niezdejmowalnym)

              A tak na serio to ludzie piszcie dalej bo się świetnie przy tym bawie kiedy czytam takie kretynizmy.

              • masher Re: wyluzuj, 31.05.09, 17:07
                tez masz cos do noszonego scyzoryka? :D nie wiem co komu do tego co nosze ze
                soba. mnie sie czesto przydaje. dla kogos moze to bez sensu ale jak trzeba cos
                naprawic bez narzedzi to wiecie kogo zapytac czy moze pozyczyc :]
            • turbo_wesz Re: wyluzuj, 31.05.09, 16:11
              zejdźcie z niego - nie niszczcie jego małego, własnego świata, niech sobie żyje
              tam gdzie wszyscy się lansują, on jeden tylko nie
    • kaqkaba Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 11:59
      -dokumenty
      -klucze
      -karty do bankomatu
      -parasol
      -scyzoryk
      -leki (alergia, astma, ibuprom)
      -telefon
      -mp3
      -lnianą torbę na zakupy

      • clepsydra Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 12:08
        jedynie platynowa karte kredytowa

        zawsze wszystko kupuje jak potrzebuje
        • minas_anor Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 13:43
          nie ruszam sie z domu bez mojego Benchmade-nóż ,a nie jakis scyzoryk:)
          • turbo_wesz Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 16:12
            jaki, jaki ?
    • elkabel Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 13:53
      Standardowo chyba
      -komórka
      -klucze
      -otwieracz do piwa ;)
      -portfel( dokumenty, gotówka, kart debetowe i inne papierki)
      -pomadka do gęby ;]
      -chusteczki
      -gumy do rzucia
      -zużyte bilety autobuswe
    • jibrille-kira Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:04
      W plecaku walają się:

      - pendrive sztuk 4
      - śrubokręt sztuk 2
      - kości ram aktualnie sztuk 3
      - portfel
      - papierosy
      - zapalniczka
      - coca cola 1l
      - pudełko po ibupromie (zakręcane) ze śrubkami, zaślepkami itepe.
      - zaciskarka do kabli
      - końcówki do kabelków
    • funstein Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:14
      mężczyzna ma zawsze przy sobie rozum.
      reszta zabawek jest zbędna jak ma się
      rozum, więc mężczyźni (nie panienki!)
      nie noszą plecaków/toreb.
      • sommernachtstraum Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:51
        prawdziwy mężczyzna wie,
        że nosa można i w rękaw wytrzeć.
        bo mężczyzna nie przejmuje się, co o nim
        myślą inni. tylko panienki się przejmują.
        • funstein Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:51
          prawdziwy mężczyzna nie jest smarkaczem i katar ma raz na
          dziesięć lat, więc noszenie chusteczek nie ma sensu.

    • bbsbb Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:36
      -klucze (do domu/samochodów)
      -portfel
      -telefon (zdarza się że 2)
      -pendrive
      -chusteczki
      -taśma izolacyjna
      -długopis
    • wlodar1 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:47
      - portfel (trochę gotówki - ok. 100 zł, karta kredytowa, karta debetowa, karta Euro<26, wejściówka na siłownię, legitymacja studencka, bilet okresowy, dowód, prawo jazdy, zdjęcia)
      - komórka z WiFi
      - 2 długopisy
      - pióro + nabój do niego
      - ołówek automatyczny
      - linijka 15 cm
      - gumka
      - notatnik
      - książka
      - plan miasta (czasami)
      - chusteczki higieniczne
      - balsam do ust
      • wlodar1 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 14:49
        No i klucze, rzecz jasna, z otwieraczem do butelek.
    • lacido a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 14:52
      wiem, że to nie ten wątek ale u mnie podstawą jest portfel (tam karta,
      dokumenty, kasa, karty do biblioteki - wiem że w razie kradzieży jestem
      udupiona, ale jakoś udaje mi się przetrwać bez styczności ze złodziejami)
      telefon, klucze i często zapomniane ale zazwyczaj niezbędne: długopis,
      chusteczki. W sumie to ten scyzoryk by mi się jeszcze przydał.

      Z całego wątku wynika że faceci niszą co najmniej tyle samo jak nie więcej co
      kobiety ;))
      • masher Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 15:20
        a nieprawda:P zobacz do watku na fk o tym co nosicie w torebkach. srednio 2, 3
        razy wiecej :P
        • lacido Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 20:47
          a teraz Cie dobiję ;) jak wychodzę wieczorem to w ogóle nie biorę torebki :DDD
      • tonik777 Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 15:20
        > Z całego wątku wynika że faceci niszą co najmniej tyle samo jak
        > nie więcej co kobiety ;))
        Bzdura. Facetowi w większości przypadków cały "dobytek" mieści się w
        kieszeniach. U kobiet byłoby z tym ciążko.
        • lacido Re: a niby kobiety przesadzają z wyposażeniem ;) 31.05.09, 20:48
          mylisz się :) jak idę na imprezę to wszystko mi sie mieści w kieszeniach :)
    • pote Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:19
      - Portfel a w nim: dowód, prawo jazdy, leg. studencka, karta bilbioteczna, karta
      płatnicza, trochę gotówki
      - Klucze
      - telefon komórkowy
      - chusteczki
      Bardzo często mam przy sobie plecak, a w nim:
      - papier toaletowy (strzeżonego... :D)
      - scyzoryk
      - klucze do roweru
      - pomka i dętka
      - notes i garść długopisów
      - kalkulator
      - cyna do lutowania (studiuję elektronikę ;P)
    • kot_maurycy Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 15:32
      Kieszenie: klucz i komórka
      Torba: portfel (karta do bankomatu, bardzo rzadko jakieś drobniaki, karty
      biblioteczne, legitymacje, różnego rodzaju karty do zbierania punktów/naklejek,
      kart chipowa do lekarza), książka (obecnie "Zły" Tyrmanda), teczka a w niej
      mnóstwo różnych papierów, identyfikator z pracy, mnóstwo różnokolorowych
      długopisów, mp3, tabletki na gardło, kalendarz, figurka/vinyl toy Dunny S5,
      mnóstwo starych wydruków z bankomatów i terminali płatniczych.
    • antry-kot Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 16:27
      Mój mąż:
      portfel, klucze, chusteczki, telefon,
      torba z narzedziami-klucze rowerowe, kombinerki(pracuje w biurze...),
      gazety,pen drive,
      czesto: zupa w słoiku, i inne produkty spozywcze.
      Czasem jakies smieci :)
    • hjalti Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:37
      Kieszenie: portfel, komórka, dokumenty, chusteczki, scyzoryk, klucze.
      Torba: 1-2 długopisy, papierosy, zapalniczka, mp3, gaz pieprzowy, 2 pendrive'y ;), pudełko ibupromów, guma do żucia, karty biblioteczne, złożona torba bawełniana na zakupy, 0,5 l butelka wody.
    • rraaddeekk Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 17:59
      Komputer, telefon prywatny i służbowy, pendrive, klucze, portfel,
      chusteczki higieniczne, kalendarz, 2 długopisy, pilnik do paznokci
      (na wszelki wypadek), gumy do żucia, nić dentystyczna (na wszelki).
    • asdaa Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 31.05.09, 19:25
      dorzuć mu kilka prezerwatyw :DDD
    • pasiol2 [...] 01.06.09, 13:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • oleczka69 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 04.02.10, 01:03
      mój nosi w takiej "tasi" kluczyki do auta, dokumenty i portfel... nic więcej
    • tugen_axalla Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 04.02.10, 18:39

      Portfel z dokumentami, gotówką, kartami i zdjęciami najbliższych
      Scyzoryk Victorinoxa
      Chusteczki higieniczne
      Gumy do żucia
      Klucze do mieszkania
      Długopisy
      Ołówek
      Kalendarz
      Komóra
      Zapalniczka
      Zakrętka do hydrantu
      Czasem: piersiówka z zawartością, zestaw kluczy do mebli, miarka zwijana, igły
      kaletnicze, nić, szydło szewskie, klej, taśma klejąca szara...
    • drwallen nóż i latarka 04.02.10, 22:36
      nóż, latarka, kawałek sznurka, telefon, zapalniczka, krzesiwo, pendrive, pieniądze.
      • wisia78 Re: nóż i latarka 04.02.10, 23:45
        krzesiwo? :)

        • drwallen Re: nóż i latarka 05.02.10, 00:02
          hehe - krzesiwo krzesiwo bo zapalniczka może zamoknąć czasem, albo zepsuć kiedy
          wypadnie kamień, a krzesiwo działa nawet w deszczu:
          www.militaria.pl/kershaw/krzesiwo_kershaw_(1019x)_p2032.xml
          • wisia78 Re: nóż i latarka 05.02.10, 01:11
            ŁaŁ i dwa rodzaje iskier wytwarza :) Nawet nie wiedzialam, ze cos
            takiego istnieje.
            A ja w pierwszej chwili pomyslalam, ze jakies dwa kamienie do tarcia
            o siebie i iskry leca :D
            • drwallen Re: nóż i latarka 05.02.10, 19:35
              kamienie to ja mam nerkowe

              Hehehe
    • raz_kozie_smierc Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 00:03
      Portfel, klucze, telefon. Tyle wystarczy.
    • elagresto Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 18:30
      scyzoryk według mnie jest obowiązkowy nawet jak ktoś w zyciu go nie użył. Najlepiej taki z kombinerkami.

      ja jeszcze zawsze jakąs wode nosze bo mam z nerkami kłopoty.
    • piorex12 Re: co mężczyźni noszą w torbach/plecakach/kiesze 05.02.10, 20:22
      Ja nosze np dokumenty, reklamówki czy zakupy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka