Gość: Ee IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.09, 01:39 Wygląda bardzo elegancko, tylko ta cena. Chyba już wolałbym Ferragamo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asd Re: Podróż po włosku IP: *.146.76.65.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.10.09, 22:48 wyglada to jak gadzet promocyjny za zakup skrzynki piwa. Odpowiedz Link Zgłoś