Gość: kropeczka51
IP: *.adsl.inetia.pl
18.01.10, 19:29
Hejka mam problem ze sznaucerem miniaturowym.To młoda 6 miesięczna
suczka.Mam syna który przez jakiś czas za bardzo mocno go przytulał
podczas zabawy a dzisiaj chciał go pogłaskćać i pies go mocno
ugryzł.Dziecko miało za każdym razem mówione że nie wolno tak robić
ale oczywiście nie słuchał i tego efekty mam.Nadmienię że pies od
początku był dość agresywny np.w sytuacji gdy ktoś go chciał wziąść
na ręce tak było od początku poprostu ma swój charakterek,ale teraz
nie wiem co mam zrobić jak oduczyć gryzienia????niedopuszczalna jest
sytuacja że pies gryzie do krwi dziecko!!!poradżcie coś może ktoś
miał podobny problem?????