Dodaj do ulubionych

Dlaczego"NIE" dla parkomatów!

13.05.15, 01:59
Na czym ten cały interes z parkometami ma polegać. Może zrozumiecie ten problem z innej strony w/g UM nie ekonomiczne jest zakładanie parkometrów przez miasto czyli UM ,ale istnieje stwierdzenie ,że forma prywatnej własności może być przez miasto wspomagana wykorzystana czyli uczestniczyć w wyłudzaniu pieniędzy od mieszkańców, na czym ma to polegac Straz Miejska pilnuje interesów prywatnej firmy a miasto uczestniczy wyegzekwowniu kar nałożonych na zapominalskich biletów z parkometru. Procedura odzyskiwania kar trwa mandatowe a jeśli nie zapłaci to Sądownie potem komornik. I tak oto miasto uczestniczy za drobne grosze,w okradaniu mieszkańców.

Zamiast parkomatów wystarczyło by zwiakszyć ilość miejsc parkingowych. Byc może pieniądze znalazły by się w likwidacji Straży Miejskiej przez likwidatorów z KWWG. Bo problem parkomatów zgłoszony przez w. Sajdę manipulatorzy z KWWG chcą przypisac PiS. PiS proponuje parkingi zwiekszyć na ul. Szerokiej,Sienkiewicza za kościołem Narodowym, wzdłuż Kirkutu ,ulica Starokunowska naprzeciw Skarpy w miejscu gdzie ma stanąc tablica upamiętniajaca Żydów Ostrowieckich , jeszcze zostało miejsca parkingowe w Rynku wzdłuż banku PKO takie rozwiązania parkowania proponuje PiS

Więc do roboty państwo rajcowie, z parkomatami należy walczyć jak z dżumą ,więc wysyłajmy opinię co myślicie o parkomatach do UM.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka