11.03.05, 12:15
Chciałbym zapytać obserwatorów ostrowieckiej sceny politycznej, czy pojawiły
się jakieś nowe wiadomości dotyczące referendum ws. odwołania prezydenta
miasta.
Obserwuj wątek
    • wes82 Re: Kampania 11.03.05, 22:29
      Ten kto choć trochę zna ustawy samorządowe, wie że nie jest dobrze przeprowadzać referendum lokalne w finiszu prezydentury. Ustawa z 2000 roku o ref. lokal. stanowi, że nie nalezy przeprowadzać tego referendum jeśli do końca kadencji organu samorządowego zostało 6 miesięcy. W rzeczywistości jest więcej, ale dobitnie , wyrażnie stwierdzam ,że zakoncz\y się skutkiem niewiązącym. Samorząd straci tylko pieniądze, bo to on daje pieniądze na cały ten cyrk. nie należy zmieniać wożnicy dylizansu tuż przed koncem.....
      • raskarba Re: Kampania 12.03.05, 02:39
        W sumie masz rację, ale (jak dobrze wszyscy wiemy) tam, gdzie grają emocje i
        ambicje rozsądek schodzi na dalszy plan. Niestety, taka już ta ludzka natura
        jest.
    • buksy Re: Kampania 12.03.05, 12:55
      jak juz wczesniej pisalem jestem na 100% pewny że nie zostanie osiagniety prog frekwencji tak wiec nie ma sie czym wogole przejmowac i podniecac.
      • raskarba Re: Kampania 12.03.05, 16:48
        Też wolę podniecać się w inny sposób ! ;)
        • hanka9 Re: Kampania 12.03.05, 20:31
          Organizatorzy przedsięwzięcia muszą mieć dużo cywilnej odwagi porywając się jak
          Don Kichote na walkę z wiatrakami...
          Ps.
          wiatraki - to życie miasta.
          W przypadku wygranej( nie lubią Szostaka więc może pójdą do urn) można ludziom
          śmiało spojrzeć w oczy, ale co począć z przegraną?
          Wiatraki staną z osłupienia czy też może posiekają tych co je uruchomili?
          pozdrawiam H9

    • olimpia01 Re: Kampania 16.03.05, 10:09
      No faktycznie z takim "pozytywnym stosunkiem" do tematu jaki reprezentujecie
      nie może się udać! Na starcie się zniechęcacie i oczywiście nie pójdziecie
      zagłosować przeciwko bo już założyliście sobie że to nic nie da...

      A ruszyć du..pska do urn , zamiast biadolić tylko jak stare panny!
      • morfinka_12 HI Olimpia !!! 16.03.05, 10:15

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka