fiszu 11.03.05, 12:15 Chciałbym zapytać obserwatorów ostrowieckiej sceny politycznej, czy pojawiły się jakieś nowe wiadomości dotyczące referendum ws. odwołania prezydenta miasta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wes82 Re: Kampania 11.03.05, 22:29 Ten kto choć trochę zna ustawy samorządowe, wie że nie jest dobrze przeprowadzać referendum lokalne w finiszu prezydentury. Ustawa z 2000 roku o ref. lokal. stanowi, że nie nalezy przeprowadzać tego referendum jeśli do końca kadencji organu samorządowego zostało 6 miesięcy. W rzeczywistości jest więcej, ale dobitnie , wyrażnie stwierdzam ,że zakoncz\y się skutkiem niewiązącym. Samorząd straci tylko pieniądze, bo to on daje pieniądze na cały ten cyrk. nie należy zmieniać wożnicy dylizansu tuż przed koncem..... Odpowiedz Link Zgłoś
raskarba Re: Kampania 12.03.05, 02:39 W sumie masz rację, ale (jak dobrze wszyscy wiemy) tam, gdzie grają emocje i ambicje rozsądek schodzi na dalszy plan. Niestety, taka już ta ludzka natura jest. Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Kampania 12.03.05, 12:55 jak juz wczesniej pisalem jestem na 100% pewny że nie zostanie osiagniety prog frekwencji tak wiec nie ma sie czym wogole przejmowac i podniecac. Odpowiedz Link Zgłoś
hanka9 Re: Kampania 12.03.05, 20:31 Organizatorzy przedsięwzięcia muszą mieć dużo cywilnej odwagi porywając się jak Don Kichote na walkę z wiatrakami... Ps. wiatraki - to życie miasta. W przypadku wygranej( nie lubią Szostaka więc może pójdą do urn) można ludziom śmiało spojrzeć w oczy, ale co począć z przegraną? Wiatraki staną z osłupienia czy też może posiekają tych co je uruchomili? pozdrawiam H9 Odpowiedz Link Zgłoś
olimpia01 Re: Kampania 16.03.05, 10:09 No faktycznie z takim "pozytywnym stosunkiem" do tematu jaki reprezentujecie nie może się udać! Na starcie się zniechęcacie i oczywiście nie pójdziecie zagłosować przeciwko bo już założyliście sobie że to nic nie da... A ruszyć du..pska do urn , zamiast biadolić tylko jak stare panny! Odpowiedz Link Zgłoś