Dodaj do ulubionych

PES 2007 i FM07

30.11.06, 07:34
ma ktoś?
Mowa o Pro Evolution Soccer 07 i Football Manager 07 na płytach CD?:)
FM 06 jest zaj..! to 7 musi być jeszcze lepsza, a w PES nie grałem nigdy-
zawsze Fifa. No i ma może ktoś Fife 2007 jeszcze?:)Ale tylko na płytach CD,
bo nie mam jeszcze nośnika DVD
Obserwuj wątek
    • pathos_phobos Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:17
      Nie moje klimaty ja właśnie zamówiłem Medieval II,już się nie mogę doczekać...
    • w.kielanowska Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:32
      Bm-gdyby mi sie kogoś udało przekonać na kopię...
      • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:36
        Mi się udało namówić, ale na FM 06:)) i mi ta osoba przysłała. Od tamtej pory
        zachorowałem na tą gre:))
        • w.kielanowska Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:37
          Jak sie postaram to dam znak i 7 jest Twoja...(albo pójdę siedzieć)
          • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:39
            BĘDĘ WDZIĘCZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już dziś sobie pogram he he he:))jade do
            Ostrowca:D Miałem przerwę w graniu- komp mi padł:))Już reaktywowany!:)
        • michal13w Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:39
          Medieval był dobry, ale dawno temu, na pierwszą konsolę sony, to był hicior
          dopiero, teraz już nie to samo jak dla mnie. Pro Evolution Soccer 2007? Nie ma
          czegoś takiego:P Mowa o PES 6, ja już czekam na nią od dwóch miesięcy, ale
          premiera się przedłuża, bo skopali polską wersję językową. Tyle, że mowa o
          odsłonach oryginalnych, czyli konsolowych, bo na komputerze to ja tylko w bańki
          gram:D --> www.ianai.net/jokes/bubble.swf
          • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:41
            ja chcem na PECETA!!!!:)))
          • aisablri Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:41
            o nie.... nie dawaj tego linka... za późno....to wciąga..
            • michal13w Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:44
              hehehe, widzisz Basia, a od Ciebie to dostałem...i trzymam w zakładkach;) i to
              prawda, że wciąga, bo dałem to jeszcze jednej osobie i ona regularnie się zwraca
              do mnie: eee, michał, masz jeszcze linka do baniek?:)))
              • michal13w Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 14:45
                bmw, a masz może któregoś z tych menagerów na płytce w Ostrowcu? Pożyczyłbym chętnie
                • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 15:04
                  Mam FM 06, CM 04, miałem CM 03/04, ale coś mi się z nią stało i nie wchodzi. FM
                  jest zaj...!!!!Dziś około 22 będe w domu dopiero( wracam z Wawy)
                  • michal13w Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 15:07
                    To dam Ci już spokój dzisiaj, ale jeśli nie masz nic przeciwko to wpadnę jutro
                    pożyczyć FM 06. He ?
                    • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 15:16
                      łokej:)ale tak po 14 to nie spodziewaj się mnie w domu. Najwyżej zostawie i jak
                      ktoś czy siora czy mama będą to dadzą Ci- powiem im
                      • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 15:17
                        a z neta możesz sobie zobaczyć talenty:)
                        www.cmrev.com/talenty/fm2006.html

                        gra jest wyk.. zaje..! i basta!:)
                        Spróbuj tylko grać jakąś słabszą drużyną, a nie Barceloną odrazu:)
                        Ja gram Wisłą Kraków i Kszokami:)
                        • michal13w Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 15:38
                          Łokej, dzięki:) JA mogę dopiero po 14, więctak jak piszesz, przekaż komuś.
                          Dzięki wielkie:)
                          • pathos_phobos Re: PES 2007 i FM07 30.11.06, 16:30
                            No to was zamkną za posiadanie nielegalnego oprogramowania ;-)
    • bmwariat Michal 30.11.06, 18:00
      Michal jakbys mial jakies fajne wyscigi, PES to przynies ale na CD.
      • michal13w Re: Michal 30.11.06, 18:08
        Nie mam gier na PC :(
    • pathos_phobos Ciekawy artykulik 01.12.06, 12:36
      serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,3739891.html
    • w.kielanowska Re: PES 2007 i FM07 03.12.06, 18:45
      BM- sprawdź pocztę.....
      Mikołajki już blisko....
      • bmwariat Re: PES 2007 i FM07 04.12.06, 11:48
        Dzięki
        Masz @:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka