bmwariat 17.12.07, 20:56 czy zwiazalibyscie sie z panna z dzieckiem?.Panna nie rozwodka czy wdowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rotarepo Re: Faceci... 17.12.07, 21:33 Pytanie czy ktoś jest gotowy pokochać nie swojego dziecko jak swoje .z tym bywa różnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renmik Re: Faceci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 08:50 Z tego wynika, że nie dokońca jestes przekonany co do dziewczyny, jeżeli masz takie wątpliwości. Żeby zdecydować się na wspólne życie musisz kochać bezwarunkowo!!!!! Czy fakt że posiada dziecko "obniża" jej wartość, czy ty masz obiekcje co do dziecka, musi byc krew z krwi abys pokochał. Albo kochasz i chcesz z nią być albo wahasz się i wtedy daruj sobie jakiekolwiek związki. "Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał, stałem się jako miedź brząkająca albo cymbał brzmiący" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bmw Re: Faceci... IP: *.opera-mini.net 18.12.07, 08:54 renmik ja mam zone i dziecko moje w drodze.Nie pytam na swoim przykladzie.Czytalem gdzies opinie facetow na ten temat i wiekszosc nie chcialaby wiazac sie z panna z dzieckiem. Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Faceci... 18.12.07, 08:56 Pewnie, że tak. Tzn: odpowiedź do autora wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renmik Re: Faceci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 09:02 Uffff, ulżyło mi że to nie Twoje wątpliwości. Ale moje zdanie na ten temat podtrzymuję. Nie wierzę, że dziecko stanowi problem nie do pokonania aby związać się z osobą, którą się uważa za tą jedyną. Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Faceci... 18.12.07, 09:22 A jeszcze tak nawiążę do pierwszego postu. Dla mnie nie miałoby znaczenia, czy jest to Panna, Wdowa, Rozwódka. Czy ma 5 dzieci czy nie ma. Bez znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
neti69 Re: Faceci... 18.12.07, 10:42 I to jest właśnie czuły, "prorodzinny" i zdecydowany mężczyzna!:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
good_man Re: Faceci... 18.12.07, 10:47 renmik - życie nie jest tak proste jak się wydaje, to że zaakceptujesz swoje dziecko to pikuś.., ale takie dziecko ma "swojego" ojca, babcię, dziadka i kogoś tam jeszcze - a ty to musisz również akceptować Odpowiedz Link Zgłoś
rotarepo Re: Faceci... 18.12.07, 10:50 Dokładnie mądrze prawisz dobry człowieku . Odpowiedz Link Zgłoś