17.12.07, 20:56
czy zwiazalibyscie sie z panna z dzieckiem?.Panna nie rozwodka czy wdowa.
Obserwuj wątek
    • rotarepo Re: Faceci... 17.12.07, 21:33
      Pytanie czy ktoś jest gotowy pokochać nie swojego dziecko jak swoje .z tym bywa
      różnie
    • dizzy81 Re: Faceci... 17.12.07, 21:34
      Nie widzę przeszkód
    • Gość: renmik Re: Faceci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 08:50
      Z tego wynika, że nie dokońca jestes przekonany co do dziewczyny,
      jeżeli masz takie wątpliwości. Żeby zdecydować się na wspólne życie
      musisz kochać bezwarunkowo!!!!! Czy fakt że posiada dziecko "obniża"
      jej wartość, czy ty masz obiekcje co do dziecka, musi byc krew z
      krwi abys pokochał. Albo kochasz i chcesz z nią być albo wahasz się
      i wtedy daruj sobie jakiekolwiek związki.
      "Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie
      miał, stałem się jako miedź brząkająca albo cymbał brzmiący"
      • Gość: bmw Re: Faceci... IP: *.opera-mini.net 18.12.07, 08:54
        renmik ja mam zone i dziecko moje w drodze.Nie pytam na swoim przykladzie.Czytalem gdzies opinie facetow na ten temat i wiekszosc nie chcialaby wiazac sie z panna z dzieckiem.
      • lachien Re: Faceci... 18.12.07, 08:56
        Pewnie, że tak. Tzn: odpowiedź do autora wątku.
    • Gość: renmik Re: Faceci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 09:02
      Uffff, ulżyło mi że to nie Twoje wątpliwości. Ale moje zdanie na ten
      temat podtrzymuję. Nie wierzę, że dziecko stanowi problem nie do
      pokonania aby związać się z osobą, którą się uważa za tą jedyną.
      • lachien Re: Faceci... 18.12.07, 09:22
        A jeszcze tak nawiążę do pierwszego postu. Dla mnie nie miałoby znaczenia, czy
        jest to Panna, Wdowa, Rozwódka. Czy ma 5 dzieci czy nie ma. Bez znaczenia.
        • neti69 Re: Faceci... 18.12.07, 10:42
          I to jest właśnie czuły, "prorodzinny" i zdecydowany mężczyzna!:):):)
      • good_man Re: Faceci... 18.12.07, 10:47
        renmik - życie nie jest tak proste jak się wydaje, to że zaakceptujesz swoje dziecko to pikuś.., ale takie dziecko ma "swojego" ojca, babcię, dziadka i kogoś tam jeszcze - a ty to musisz również akceptować
        • rotarepo Re: Faceci... 18.12.07, 10:50
          Dokładnie mądrze prawisz dobry człowieku .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka