Dodaj do ulubionych

Nowe tablice

05.06.08, 12:10
Pojawiły się nowe tablice z mapami osiedli.Są to powiększone
fragmenty wszystkim znanej mapy.Ładne i esteteyczne,ale brak mi
istotnych szczegółów-numeracji bloków.Bez nich te mapy nie mają
sensu-i tak nikt nie znajdzie dziwacznie ponumerowanych bloków.Tkuś
nie pomyśloł.
Obserwuj wątek
    • evita.ie Re: Nowe tablice 05.06.08, 13:21
      Good news! -Już myślałam, że chodzi o nowe... tablice rejestracyjne
    • dizzy81 Re: Nowe tablice 06.06.08, 11:18
      Tutaj:
      www.um.ostrowiec.pl/kronika/zdjecia/20080604osiedlowetablice_c_l.jpg
      ta tablica umieszczona dość niefortunnie, trzeba wejść na trawnik, a na nim pewnie spotka nas kilka niespodzianego od czworonożnych przjaciół

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka