pathos_phobos
05.06.08, 12:10
Pojawiły się nowe tablice z mapami osiedli.Są to powiększone
fragmenty wszystkim znanej mapy.Ładne i esteteyczne,ale brak mi
istotnych szczegółów-numeracji bloków.Bez nich te mapy nie mają
sensu-i tak nikt nie znajdzie dziwacznie ponumerowanych bloków.Tkuś
nie pomyśloł.