11.07.08, 20:53
wyborcza.pl/1,75480,5337418,Bo_to_miasto_jest_nasze.html
Fajnie jak np prezydent czy radni cos komentowali po akcji tych forumowiczow z
Łodzi
Obserwuj wątek
    • Gość: ree Re: GPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 21:08
      U nas też takie akcje by się przydały żeby zawstydzić Zakład Usług
      Miejskich, który nie robi nic za nasze podatki
      • banan9991 Re: GPO 11.07.08, 21:12
        to sie zaczelo od takiego forum
        • Gość: eliminaCJA Re: GPO IP: 194.181.129.* 11.07.08, 21:25
          u nas nic nie pomoże, bo beton jest wszędzie,a może plaża...
          • temponick Re: GPO 12.07.08, 11:56
            "Śpieszmy się kochać ostrowieckie fabryki, browary, gorzelnie,
            cegielnie, cukrownie..."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka