banan9991 11.07.08, 20:53 wyborcza.pl/1,75480,5337418,Bo_to_miasto_jest_nasze.html Fajnie jak np prezydent czy radni cos komentowali po akcji tych forumowiczow z Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ree Re: GPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 21:08 U nas też takie akcje by się przydały żeby zawstydzić Zakład Usług Miejskich, który nie robi nic za nasze podatki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eliminaCJA Re: GPO IP: 194.181.129.* 11.07.08, 21:25 u nas nic nie pomoże, bo beton jest wszędzie,a może plaża... Odpowiedz Link Zgłoś
temponick Re: GPO 12.07.08, 11:56 "Śpieszmy się kochać ostrowieckie fabryki, browary, gorzelnie, cegielnie, cukrownie..." Odpowiedz Link Zgłoś