gogosia25
05.07.07, 14:57
wystapilo u mnie krwawienie tuz przed 7 dniowa przerwa, w czasie brania
kazdego (z do tej pory trzech) opakowan w.w. pigulek, a potem normalne
krwawienie w czasie przerwy...bedac wczesniej na innych pigulkach nigdy nie
mialam takich problemow.
czy ktos cos doradzi?
oprocz wiztyt u gin. oczywiscie.