eyada
19.01.09, 12:59
jestem w 3 tygodniu brania tabletek, wczoraj mialam troche dolegliwosci żołądkowe i zwymiotowałam tabletkę, 2 godziny od przyjęcia. Następną przyjełam zaraz potym jak poczułam się trochę lepiej, tzn. nie minęło 12 godzin. Co teraz? Dokończyć przyjmowanie tabletek bez tej jednej i zacząć od nowa przyjmować nowe opakowanie? Mam jakieś wątpliwości czy dobrze zrobię..