Gość: Pafcio IP: *.pul.tke.pl 22.08.04, 11:36 Podobno jego ksiązki są bardzo dobre? Czy to prawda czy kolejna akcja propagandowa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: korek Re: Borys Akunin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.04, 19:45 prawda, prawda zacznij od Azazela a nie pożałujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia tak! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.04, 00:55 właśnie skończyłam czytać "Azazela" i naprawde polecam. przypadkowo na to trafiłam i sięgnę po następne. Małgorzata Odpowiedz Link Zgłoś
crazy.berserker Re: Borys Akunin 23.08.04, 08:52 Ja odbieram książki Akunina jako lekkie,łatwe w odbiorze,przyjemne lekturki na nudny wieczór albo na plażę. Dużymi minusami tych książek jest to że uważny czytelnik bez problemu może w połowie domyślić się zakończenia i "sztywne" tłumaczenie. Polski odpowiednik nawet nie umywa się do rosyjskiego pierwowzoru. Gdybym miała oceniać w skali 10- cio punktowej to dałabym maksymalnie 6/10 Odpowiedz Link Zgłoś