Dodaj do ulubionych

Borys Akunin

IP: *.pul.tke.pl 22.08.04, 11:36
Podobno jego ksiązki są bardzo dobre? Czy to prawda czy kolejna akcja propagandowa?
Obserwuj wątek
    • Gość: korek Re: Borys Akunin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.04, 19:45
      prawda, prawda
      zacznij od Azazela a nie pożałujesz
      • Gość: gosia tak! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.04, 00:55
        właśnie skończyłam czytać "Azazela" i naprawde polecam. przypadkowo na to
        trafiłam i sięgnę po następne.

        Małgorzata
    • crazy.berserker Re: Borys Akunin 23.08.04, 08:52
      Ja odbieram książki Akunina jako lekkie,łatwe w odbiorze,przyjemne lekturki na
      nudny wieczór albo na plażę.

      Dużymi minusami tych książek jest to że uważny czytelnik bez problemu może w
      połowie domyślić się zakończenia i "sztywne" tłumaczenie. Polski odpowiednik
      nawet nie umywa się do rosyjskiego pierwowzoru. Gdybym miała oceniać w skali 10-
      cio punktowej to dałabym maksymalnie 6/10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka