a.b.c
19.07.03, 00:37
Czy poznliście jakąś książkę przypadkowo dzięki dziwnym okolicznościom?
Wątek na temat "Zabić Drozda" przypomniał mi okoliczności w jakich zapoznałam
się z tą książką. Otóż książkę tę przeczytałam w czasach liceum dzięki temu
że moja przyjacióła podkochiwała się w jedym chłopaku ze szkoły. Więc
pożyczyłam od niego tę książkę (wybór przypadkowy na zasadzie coś z półki z
książkami) aby ona potem mogła mu ją oddać i zacieśnić znajomość. Oczywiście
ten misterny plan wziął w łeb ponieważ gościa akurat nie było w domu gdy
koleżanka książkę odnosiła. Ja zaś poznałam wspamniałą książkę, którą
przeczytałam jedmym tchem, do dziś pamiętam to wydanie żółta okładka i
zdjęcia z filmu.