Dodaj do ulubionych

SZUKAM "DOMU W ORCHIDEACH " I JUPITERAII

25.09.05, 11:04
CZY W OKOLICACH WARSZAWY KTOS Z PANSTWA WYBUDOWAL KTORYS Z TYCH PROJEKTOW
DOMOW?CZY JEST MOZLIWOSC OBEJRZENIA? Z GORY DZIEKUJE ZA WSZELKIE INFORMACJE.
Obserwuj wątek
    • Gość: robert Re: SZUKAM "DOMU W ORCHIDEACH " I JUPITERAII IP: *.skynet.net.pl 28.09.05, 17:19
      witam,
      jeszcze nie buduję orchideii ale chyba będę - moje topiki w dziale budowa i
      remont oraz na forum muratora w dziale projekty lub na priva
      rchojczak@ostudio.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka