ankaone
22.05.05, 19:51
Ludzie wpisujcie sie jeścli wybieracie sie na AM do Katowic, i jakich wyników
się mniej więcej spodziewacie z bioli chemii i fizy.
Ja:
biola podst. ok 80-90% rozsz. ok 70-80%
fiza podst. ok 50-60% rozsz. ok 0-10% :/
chemia podst. ok 80-90% rozsz. ok 60coś-80max%
jak komuś sie nie chce dużo pisać na klawiaturze to tu macie gotowy formularz
tylko go skopiujcie do swojego komentarza :D :
-------------------------FORMULARZ---------------------------
1) TAK, napieram na AM Katowice/NIE, nie napieram na AM Katowice (niepotrzebne
wyciąć).
2) Moje wyniki:
BIOLA podst: rozsz:
FIZA podst: rozsz:
CHEMIA podst: rozsz:
3) Myślę że na pewno się dostanę/Myślę że może się dostanę/Myślę że się pewnie
nie dostanę/Nie myślę/Myślę że mam to wszystko głęboko gdzieś i twoją ankietę
też/Myślę że pewnie nie zdam ale Ankaone zda na 100%. (niepotrzebne wyciąć)
4) Własne przemyślenia: Mam: (tu piszemy)/Nie mam
------------------------KONIEC-----------------------------