achemiczka
22.05.05, 22:20
Dziewczyny dostałam próbki EDP Eternity i 5 Avenue, wiem że to klasyka, ale
po prostu albo ja mam jakieś dziwne upodobania, albo już nic nie rozumiem.
Powiem o co chodzi... Eternity jak dla mnie pachnie pudremu, sypkim pudrem, z
Avenue jest jeszcze gorzej, jak dla mnie to zapach mydła, takiego zwykłego
mydła. Cze mną nie tak? O co tu chodzi? Jak wy to odczuwacie? Dodam, że
próbki są orginalne i świeże.... Zaczynam sie powaznie martwić, czyżbym
straciła poczucie dobrego węchu? Co o tym sądzicie?