Dodaj do ulubionych

Kody Hermes

19.03.17, 08:53
Nie umiem rozkminic kodow literkowych Hermes. O co chodzi? Nigdzie nie moge ich rozkodowac. Akurat testery Eau des Merveilles ( ale moze produkty tez maja takie kody nie wiem) maja 5 literek w kodzie i nigdzie nie sa obslugiwane. Ktos pomoze jak rozszyfrowac date produkcji?
Obserwuj wątek
      • olcia71 Re: Kody Hermes 22.03.17, 22:31
        Tak probowalam, tam wychodza tez cuda.
        Ale cos ustalilam, moze komus sie to przyda: starsze wody z serii Merveilles bodaj te produkowane do 2009 lub 2010 roku maja takie wglebienie pod psikaczem i ostatnie produkcje maja wlasnie juz nowe kody tylko z literkami, ktore prawdopodobnie jeszcze nie sa obslugiwane przez kalkulatory. Jakby to nie mozna bylo po prostu roku produkcji umiescic holender.
        Zaczelam drazyc bo wlasnie tu na straganie kupilam Elixir z wglebieniem pod psikaczem atomizera i perfumy tracily metaliczna nuta ( i nie mialy naklejki z kodem wcale) Sprzedajaca twierdzila, ze kupila je rok czy 2 lata temu..W domu mam staruszki nilowe NA PEWNO z 2005 i 2007 roku a swiezomierz podaje odpowiednio 2015 i 2017 rok wiec nie chcialam trafic na jakies zapasy magazynowe sprzed 12 lat np.Wiem ze to Hermes, ale nie jest przeciez wieczny :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka