Dodaj do ulubionych

Poszukuję- edycja 68

    • plomyczek_ poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 07.08.06, 21:10
      szukam:
      maroussia
      extravagance
      cinnabar
      flowerbomb
      ralph hot
      anglomania
      hot couture EDP
      dune
      obsession
      contradiction
      molinard
      sensi
      kenzo oriental flower
      cristal noir

      oddam:
      femme individuelle Mont Blanc
      aoud Micallef
      aoud rose
      vicolo fiori etro
      heliotrope etro
      mure et musc L'Artisan
      lingea la sirena Carthusia
      in love again
      prade
      pamplelune
      herbafresce
      ogrodek srodz
      Charles Jourdan
      feminite du bois
      eau de orange verte
      Arden spiced tea

      pozdrawiam
      plo
      • vatnajokull Re: poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 07.08.06, 21:29
        plomyczek, napisalam @ :)
      • polanka71 Re: poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 12.08.06, 20:40
        Witam. Jestem tu nowa, tzn podczytuję forum od jakiegoś czasu, ale kiedyś musi
        być pierwszy raz...
        Jest dobry powód, bo mam Cinnabar (z którym się zresztąjakoś nie polubilam).
        Interesuje mnie za to feminite du bois lub Prada. Domyślam się, że chodzi o tzw
        odlewki. Jeśli jesteś zainteresowana to poradź co dalej. Pozdrawiam. Polanka
    • vanilia72 Yohji damskie szukam odrobiny 07.08.06, 22:54
      powąchałabym chętnie na nadgarstku :))
    • akikoo Poszukuję odlewki Extravagance, na wymianę mam: 08.08.06, 07:30
      odlewki po 6 ml:

      - ROMANCE Ralph Lauren
      - 24 FAUBOURG Hermes
      - CASMIR Chopard
      - ENVY Gucci
      - PACIFIC PARADISE Escada
      • izolden Nirmala Molinard 08.08.06, 08:28
        Poszukuję odrobiny, do przetestowania. Odwdzięczę się, czym chata bogata:)
    • mika281 Re: Desnuda kropelkę!! w żadnym sklepie nie ma :( 08.08.06, 09:11
      wiolinka100 napisała:

      > Poszukuję :
      >
      > Les Belles zielone,
      > Flowerbomb,
      > Anglomania
      > Laura L.B
      > Fracas
      > Bora Bora
      > Fidji
      > L'or rouge
      >
      > Odwdzięczę się z pewnością :)
      >
      > Pozdrawiam
    • roxi_hart Shalimar choc kropelki n/t 08.08.06, 16:25


    • ivesman Re: Poszukuję- edycja 68 08.08.06, 16:40
      W najnowszym logo-reklama Idole. 280 zł w quality
    • vanilia72 Aigner in Leather woman szukam kropli do testów + 08.08.06, 17:20
      i to by chyba bylo na tyle w tym tygodniu :)))
    • brombusia80 Tresor edp poszukiwany!!! 08.08.06, 20:53
      • brombusia80 Tresor już nieaktualny!! 13.08.06, 21:48
        dziękuję serdecznie wszystkim za maile. Mój Tresor już do mnie "leci".
        Pozdrawiam
    • anniehall78 Re: Poszukuję- edycja 68 09.08.06, 12:30
      zaopiekowałabym się CdG2 - jakimiś 5-10ml

      a także wciąż poszukuję do powąchania:
      Jaisalmer
      Avignon
      Datura Noir
      Libertine
      Premier Figuer
      Terre Hermes
      Bahiana

      mam czym się odwdzięczyć :)
      • izolden Re: Poszukuję- edycja 68 11.08.06, 19:44
        Napisałam @.
    • roxi_hart niewielkiej ilosci Angela 09.08.06, 14:21
      Wymienie lub odkupie
    • sylwia0407 Re: REMEMBER ME Dior SZUKAM!!! 09.08.06, 23:27
      Bardzo pilne!!! Może macie w swoich zapasach i już się znudził. Koleżanka mi o
      nim nagadał w samych superlatywach i muszę się przekonać:)
    • vanilia72 Szukam Alchimie w celu kupna :)) 10.08.06, 18:06
      dużo
    • klucha1 Mira bai i Madness 11.08.06, 10:08
      Poszukuję kropelki do testów. Odwdzięczę się oczywiscie. Mój mail to
      emilia.i@wp.pl
      • hafsa Re: Mira bai i Madness 11.08.06, 13:25
        Wyslalam @
        pozdrawiam hafsa
    • strega Re: Poszukuję- edycja 68 11.08.06, 22:59
      Poszukuje choc kropelki, w zamian oferuje cos ze swojej kolekcji.
      • chatka_ Re: Poszukuję- do Stregi :) 12.08.06, 08:28
        A czego Slonce poszukuje?:)
        • strega Re: Poszukuję- do Stregi :) 12.08.06, 11:45
          Hmm,moje zawieszenie osiaga szczyt,chyba powinnam poszukac duzej dawki lecytyny :/
          A poza tym, szukam Helmuta Langa. :)
    • elf.woman Jaipur i Jaipur Saphir + 12.08.06, 08:44
      .. poszukuję, najchętniej większe ilości.
    • vanilia72 Re: Poszukuję- edycja 68 12.08.06, 11:46
      Szukam :
      Anglomania
      Le Baiser du Dragon
      Tentations
      Givenchy Oblique RWD
      Aimez Moi Caron
      Serpentine R. Cavalli
      Youth Dew Amber Nude
      Gres Caline

      mam na wymianę próbki :
      Kashaya, Nilang, Gucci EdP, I love love Moschino, Youth Dew, Violet Angel,
      Rouge eau delicate, Aquolina Pink Sugar, First Love VC & A, Burberry London
      (stary), Agent, Trouble Boucheron, Magie Noire, Crystal Chic, Celine Oriental
      Summer, Bogner Snow, Intrusion OdlR, Curious , Stila Crebe Bouqiet, L'eau de
      Monteil, Tendre Kiss, Energizing Fragrance Shiseido, Obsession Night(malo)
      Lolita Lempicka EdP,Ultraviolet, Maroussis Slava Zaitsev, Midnight LL, Presence
      MontBlanc, Black Cashmere, Eternity Moment, Eau de Lalique.
    • heliamphora Python, Vendetta, Splendor, Asja,Youth Dew... 12.08.06, 16:24
      Poszukuję kropelki:
      -Trussardi Python
      -Kenzo Le Tigre
      -Valentino Vendetta
      -E. Arden Splendor
      -Fendi Asja
      -Estee Lauder Youth Dew
      -Guerlain Jicky
      ...no i starej Manii gdyby ktoś miał odrobinkę... Odwdzięczę się :)
    • gowa2 Re: Poszukuję- edycja 68 12.08.06, 20:19
      boudoir
      • mazia79 Simply Clinique-każdą ilość 13.08.06, 14:31
        Chetnie odkupię.
        Pozdrawiam
        • aggis20 Re: Simply Clinique-każdą ilość 13.08.06, 20:11
          Mazia79, ja dysponuje niewielka niestety iloscia Simply - mam miniaturke bez
          paru psikow, z 4ml zostalo jakies 3,5;) chetnie sie wymienie na jakies probki
          czy inna miniaturke. Lubie cieple zapachy, jak cos to napisz na maila
          gazetowego:) Pzdr
    • orzeszek_solony Re: Poszukuję- edycja 68 13.08.06, 14:48
      Poszukuję kilku kropli dla przetestowania:

      SL Douce Amere i Daim Blond
      CdG2
      CN Scent, Scent intense
      Etro Messe de Minuit

      Mogę odwdzięczyć się próbkami:
      Passage d'Enfer, Premier Figuier Extreme EDP, Sicily D&G, Carolina CH, Hiver
      par Van Cleef&Arpels, Ciel Amouage, Idole de Lubin, Donna L.Villoresi, Amarige
      D'amour Givenchy
    • iland prada, trussardi jeans, angel lily 13.08.06, 17:33
      iam
      może ktoś z was ma te zapachy i mógłby odstąpić kropelkę, albo zrobić odlewkę -
      postaram się oczywiście odwdzięczyć.
      pozdrawiam
      • mazia79 Roma Laura Biagotti 13.08.06, 18:43
        Szukam kropelki, bo nigdzie nie mogłam poniuchać:(
        Chętnie odkupie malutką ilość lub próbkę.
        Pozdrawiam
        • kasiulek Re: Roma Laura Biagotti 14.08.06, 14:12
          mazia79 napisała:

          > Szukam kropelki, bo nigdzie nie mogłam poniuchać:(
          > Chętnie odkupie malutką ilość lub próbkę.
          > Pozdrawiam


          Gdzies jeszcze powinnam miec troche - przeslij mi swoj adres mailem.
    • kasiulek Gucci Accenti 14.08.06, 14:13
      Chcialabym sobie przypomniec jak pachnialy...
      • heliamphora Re: Gucci Accenti 14.08.06, 14:36
        Mam Accenti, wyślij maila z adresem to zrobię Ci próbeczkę :)
    • aggis20 Szukam E.Ungaro Desnuda oraz OI... 14.08.06, 18:37
      Odwdziecze sie, np. probka nowej Lolity:)
    • kammitka Cerruti 1881 Collection 15.08.06, 11:17
      w każdej ilości :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka