plomyczek_ poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 07.08.06, 21:10 szukam: maroussia extravagance cinnabar flowerbomb ralph hot anglomania hot couture EDP dune obsession contradiction molinard sensi kenzo oriental flower cristal noir oddam: femme individuelle Mont Blanc aoud Micallef aoud rose vicolo fiori etro heliotrope etro mure et musc L'Artisan lingea la sirena Carthusia in love again prade pamplelune herbafresce ogrodek srodz Charles Jourdan feminite du bois eau de orange verte Arden spiced tea pozdrawiam plo Odpowiedz Link
vatnajokull Re: poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 07.08.06, 21:29 plomyczek, napisalam @ :) Odpowiedz Link
polanka71 Re: poszukuje:Extravagance,flowerbomb ... 12.08.06, 20:40 Witam. Jestem tu nowa, tzn podczytuję forum od jakiegoś czasu, ale kiedyś musi być pierwszy raz... Jest dobry powód, bo mam Cinnabar (z którym się zresztąjakoś nie polubilam). Interesuje mnie za to feminite du bois lub Prada. Domyślam się, że chodzi o tzw odlewki. Jeśli jesteś zainteresowana to poradź co dalej. Pozdrawiam. Polanka Odpowiedz Link
vanilia72 Yohji damskie szukam odrobiny 07.08.06, 22:54 powąchałabym chętnie na nadgarstku :)) Odpowiedz Link
akikoo Poszukuję odlewki Extravagance, na wymianę mam: 08.08.06, 07:30 odlewki po 6 ml: - ROMANCE Ralph Lauren - 24 FAUBOURG Hermes - CASMIR Chopard - ENVY Gucci - PACIFIC PARADISE Escada Odpowiedz Link
izolden Nirmala Molinard 08.08.06, 08:28 Poszukuję odrobiny, do przetestowania. Odwdzięczę się, czym chata bogata:) Odpowiedz Link
mika281 Re: Desnuda kropelkę!! w żadnym sklepie nie ma :( 08.08.06, 09:11 wiolinka100 napisała: > Poszukuję : > > Les Belles zielone, > Flowerbomb, > Anglomania > Laura L.B > Fracas > Bora Bora > Fidji > L'or rouge > > Odwdzięczę się z pewnością :) > > Pozdrawiam Odpowiedz Link
ivesman Re: Poszukuję- edycja 68 08.08.06, 16:40 W najnowszym logo-reklama Idole. 280 zł w quality Odpowiedz Link
vanilia72 Aigner in Leather woman szukam kropli do testów + 08.08.06, 17:20 i to by chyba bylo na tyle w tym tygodniu :))) Odpowiedz Link
brombusia80 Tresor już nieaktualny!! 13.08.06, 21:48 dziękuję serdecznie wszystkim za maile. Mój Tresor już do mnie "leci". Pozdrawiam Odpowiedz Link
anniehall78 Re: Poszukuję- edycja 68 09.08.06, 12:30 zaopiekowałabym się CdG2 - jakimiś 5-10ml a także wciąż poszukuję do powąchania: Jaisalmer Avignon Datura Noir Libertine Premier Figuer Terre Hermes Bahiana mam czym się odwdzięczyć :) Odpowiedz Link
sylwia0407 Re: REMEMBER ME Dior SZUKAM!!! 09.08.06, 23:27 Bardzo pilne!!! Może macie w swoich zapasach i już się znudził. Koleżanka mi o nim nagadał w samych superlatywach i muszę się przekonać:) Odpowiedz Link
klucha1 Mira bai i Madness 11.08.06, 10:08 Poszukuję kropelki do testów. Odwdzięczę się oczywiscie. Mój mail to emilia.i@wp.pl Odpowiedz Link
strega Re: Poszukuję- edycja 68 11.08.06, 22:59 Poszukuje choc kropelki, w zamian oferuje cos ze swojej kolekcji. Odpowiedz Link
strega Re: Poszukuję- do Stregi :) 12.08.06, 11:45 Hmm,moje zawieszenie osiaga szczyt,chyba powinnam poszukac duzej dawki lecytyny :/ A poza tym, szukam Helmuta Langa. :) Odpowiedz Link
elf.woman Jaipur i Jaipur Saphir + 12.08.06, 08:44 .. poszukuję, najchętniej większe ilości. Odpowiedz Link
vanilia72 Re: Poszukuję- edycja 68 12.08.06, 11:46 Szukam : Anglomania Le Baiser du Dragon Tentations Givenchy Oblique RWD Aimez Moi Caron Serpentine R. Cavalli Youth Dew Amber Nude Gres Caline mam na wymianę próbki : Kashaya, Nilang, Gucci EdP, I love love Moschino, Youth Dew, Violet Angel, Rouge eau delicate, Aquolina Pink Sugar, First Love VC & A, Burberry London (stary), Agent, Trouble Boucheron, Magie Noire, Crystal Chic, Celine Oriental Summer, Bogner Snow, Intrusion OdlR, Curious , Stila Crebe Bouqiet, L'eau de Monteil, Tendre Kiss, Energizing Fragrance Shiseido, Obsession Night(malo) Lolita Lempicka EdP,Ultraviolet, Maroussis Slava Zaitsev, Midnight LL, Presence MontBlanc, Black Cashmere, Eternity Moment, Eau de Lalique. Odpowiedz Link
heliamphora Python, Vendetta, Splendor, Asja,Youth Dew... 12.08.06, 16:24 Poszukuję kropelki: -Trussardi Python -Kenzo Le Tigre -Valentino Vendetta -E. Arden Splendor -Fendi Asja -Estee Lauder Youth Dew -Guerlain Jicky ...no i starej Manii gdyby ktoś miał odrobinkę... Odwdzięczę się :) Odpowiedz Link
aggis20 Re: Simply Clinique-każdą ilość 13.08.06, 20:11 Mazia79, ja dysponuje niewielka niestety iloscia Simply - mam miniaturke bez paru psikow, z 4ml zostalo jakies 3,5;) chetnie sie wymienie na jakies probki czy inna miniaturke. Lubie cieple zapachy, jak cos to napisz na maila gazetowego:) Pzdr Odpowiedz Link
orzeszek_solony Re: Poszukuję- edycja 68 13.08.06, 14:48 Poszukuję kilku kropli dla przetestowania: SL Douce Amere i Daim Blond CdG2 CN Scent, Scent intense Etro Messe de Minuit Mogę odwdzięczyć się próbkami: Passage d'Enfer, Premier Figuier Extreme EDP, Sicily D&G, Carolina CH, Hiver par Van Cleef&Arpels, Ciel Amouage, Idole de Lubin, Donna L.Villoresi, Amarige D'amour Givenchy Odpowiedz Link
iland prada, trussardi jeans, angel lily 13.08.06, 17:33 iam może ktoś z was ma te zapachy i mógłby odstąpić kropelkę, albo zrobić odlewkę - postaram się oczywiście odwdzięczyć. pozdrawiam Odpowiedz Link
mazia79 Roma Laura Biagotti 13.08.06, 18:43 Szukam kropelki, bo nigdzie nie mogłam poniuchać:( Chętnie odkupie malutką ilość lub próbkę. Pozdrawiam Odpowiedz Link
kasiulek Re: Roma Laura Biagotti 14.08.06, 14:12 mazia79 napisała: > Szukam kropelki, bo nigdzie nie mogłam poniuchać:( > Chętnie odkupie malutką ilość lub próbkę. > Pozdrawiam Gdzies jeszcze powinnam miec troche - przeslij mi swoj adres mailem. Odpowiedz Link
heliamphora Re: Gucci Accenti 14.08.06, 14:36 Mam Accenti, wyślij maila z adresem to zrobię Ci próbeczkę :) Odpowiedz Link
aggis20 Szukam E.Ungaro Desnuda oraz OI... 14.08.06, 18:37 Odwdziecze sie, np. probka nowej Lolity:) Odpowiedz Link