Dodaj do ulubionych

Wiosna blisko?

02.01.13, 06:32
Zaczynam oglądać oferty nasion. Czy to znaczy, że wiosna blisko Droga Redakcjo?
Obserwuj wątek
    • leloop Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 08:40
      > Zaczynam oglądać oferty nasion. Czy to znaczy, że wiosna blisko Droga Redakcjo?
      blisko, blisko Droga Czytelniczko. kocur mi nalał gdzieś kocurzym sikiem, cuchnie a nie wiem gdzie :( pewnie spędzę dziś cały dzionek na tropieniu z nosem przy podłodze ...
      • dorkasz1 Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 08:55
        Sprawdź szyby w oknach. Ja kiedyś tak przerzuciłam całą sypialnię. Wstałam rano, otworzyłam okno i gdy po chwili wróciłam, to już waliło jak nie wiem co. Po długich poszukiwaniach, przerzucaniu pościeli itp. okazało się, że kocur przysiadł na parapecie, obsikał szybę i gdy uchyliło się okno, to "aromat" wpływał do pokoju.
          • kizuk Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 09:39
            Tytuł wątku to sam miód na serce.Przecież za 2 miesiące będzie marzec,a w marcu to wiosna na całego.Nawet Wielkanoc w tym roku w marcu.
            A wiosenne zakupy częściowo porobiłam w grudniu,bo pozamawiałam takie różne,co to wcale nie miałam nic w tym roku.Teraz czekam na dostawę i na wszelki wypadek już nie zaglądam ani do allegro,ani do Podstolca,ani w ogóle do sklepów internetowych.
      • leloop Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 10:17
        > ie a nie wiem gdzie :( pewnie spędzę dziś cały dzionek na tropieniu z nosem prz
        > y podłodze ..
        znalazłam.
        gad nalał na stole, nic wielkiego kilka kropli ale 100% koncentratu :/ problem w tym, ze stół stary, wsiowy, nie lakierowany ani woskowany, pięknie wsiąkło w drewno :(
              • lellapolella Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 11:44
                Jeżeli oznaką wiosny jest uświadomienie sobie, że się nawojowało za dużo i ogród tego nie pomieści, łażenie i szukanie, gdzie by tu i powolna załamka, że, kurde, palca wcisnąć nie można, to tak, wiosna na całego;) Nigdzie już nie zaglądam, póki co, trwam w stuporze;P
                • edziakrys Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 15:34
                  W wielkoposce też już wiosennie. Lista zakupów przygotowana, glebogyzarka zamówiona na sobotę i zastanawiam się czy rzodkiewkę juz siać. Może zimy już nie będzie... Ewentualnie do -5 się zgodzę i to tylko na parę dni.
                  Co do kotów to mam podwórzowce i one upodobały sobie obsikiwanie okien tarasowych, tudzież wycieraczek. Posypałam ci ja pieprzem, to Kulawiec tak się wściekł, że z impetem siknął prosto w szybę i obrażony poszedł. Dwa dni nie przychodził. Odkąd pieprz na wycieraczce, wycieraczka bezpieczna.
                  • lellapolella Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 16:32
                    o rzodkiewce akurat też myślę, tyle że w normalnych ilościach:) W tamtym roku też była taka super pogoda, pamiętacie? Posiałam sobie w foliaku rzodkiewkę a potem przyszły te diabelne mrozy i wszystko zamarzło na kość. ociepliło się, rzodkiewka wyszła piękna i nawet nie wybiła w nasiona:)
                    • edziakrys Re: Wiosna blisko? 02.01.13, 19:24
                      Bo ona wytrzymała jest. Nie te letnie odmiany, ale te najwcześniejsze. Moja tej jesieni wytrzymała -12.Przykryłam tylko włókniną. Pierzynka ze sniegu na tunelu zadziałała jak iglo. Poza tym w zimie nie ma paskudztw typu pchełki i śmietki.
                      • asta6265 Re: Wiosna blisko? 03.01.13, 08:15
                        Ja też wczoraj na stronie Legutko buszowałam. Bardzo słabą ofertę mają. No to dzwonię i pytam dlaczego taka okrojona oferta. Pani stwierdziła, że się nie wyrabiają i nie mają czasu na aktualizowanie oferty internetowej. Powiedziałam co potrzebuję i dziś ma być już dostępne. U podstolca też byłam. Jeszcze nie ma za dużo, ale już co nieco jest.
                        allegro.pl/Shop.php/Show?id=12320305
          • leloop Re: Wiosna blisko? 11.01.13, 17:02
            > dołączam się do prośby o metodę
            miałam już napisać " a na dole taka kopertka jest" kliknęłam dla sprawdzenia i już się nie da odkliknąć :/
            zaraz idę kombinować.
            • leloop Re: Wiosna blisko? 11.01.13, 17:15
              weszłam raz jeszcze do wątku i jeszcze raz kliknęłam i się wyłączyło, taka mam nadzieje.
              ew. w gazetowej poczcie ustawić filtr (ustawienia --> filtry) na adres noreply-forum@gazeta.pl, ze skierowaniem bezpośrednim do kosza.
        • niebieska.kokardka Re: Wiosna blisko? 12.01.13, 10:43
          O, Yomka, a masz trzykrotkię w ogóle?;) Kiedyś się zgłoszę, bo to mój ukochany kwiat prawie? Bo teraz stwierdziłam że jak nam przyjdzie się wyprowadzać to się zapłaczę. Chyba sobie póki co daruję nowe doniczki, może to i lepiej że tak się stało. Niedługo zacznę ksiazki dla dzieci ukłądac na parapecie, bo już miejsca nie mamy.
        • iza1973 Re: Wiosna blisko? 12.01.13, 18:17
          nie wiem czy o to Wam chodzi, ale z tego co widzę, to od jakiegoś czasu, jak się odpowiada na post, albo pisze nowy, to na dole pod oknem do pisania, checkbox "powiadamiaj mnie mailem..." jest domyślnie włączony. i dlatego idą powiadomienia. wydaje mi się że jakiś czas temu był on domyślnie wyłączony. na razie robię tak, że jak coś piszę to ten checkbox odznaczam, żeby powiadomienie nie przychodziło.
            • yoma Re: Wiosna blisko? 13.01.13, 15:36
              No bo to jest nowa funkcja forum, wprowadzona po to, że jak raz na dziesięć lat napiszesz post na jakimś niszowym forum odwiedzanym przez psa z kulawą nogą raz na pięć lat, to żebyś szanowny użyszkodniku nie zapomniał, gdzie to forum jest. Nie żartuję, to jest oficjalna wersja administracji. Cała wojna była o to na FoFie.

Mnóstwo ludzi sobie porobiło przekierowania tego na pocztę administracji, ale zdaje się administracja się zmądrzyła i odkierowuje :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka