notoja11 24.03.11, 17:13 bo one ostatnio sławne się zrobiły. jako słodycze wolę bigos i schabowe, ale właśnie kupiłam te michaływ Pierdonce, sklepie dla biednych ludzi, no i dobre, dobre są... tylko nie da się ich zjeść więcej niż trzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mediator.org Re: białe michałki 24.03.11, 17:29 "tylko nie da się ich zjeść więcej niż trzy. " - nooo, znaczy ekonomiczne, opyla się kupić. Odpowiedz Link Zgłoś
happy_time Re: białe michałki 24.03.11, 17:55 Zjadłam dwa i miałam dosyć, ale ja nie przepadam za słodyczami. A te wyjątkowo słodkie są, chociaż całkiem dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
jej_torebka Re: białe michałki 25.03.11, 10:37 chyba się w końcu skuszę żeby sobie wyrobić opinię, bo już mnie zaczyna drażnić, że nie orientuję się w tak ważkim temacie. dobrze, że Biedronka jest tak blisko. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
virtual_woman Re: białe michałki 26.03.11, 18:59 uuu, trzeba kupić ;) w temacie chociaż będę ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
zetka50 Re: białe michałki 26.03.11, 19:53 No i narobiłam wszystkim smaka co ?:) Pyszne, nie ? Odpowiedz Link Zgłoś