Dodaj do ulubionych

białe michałki

24.03.11, 17:13
bo one ostatnio sławne się zrobiły. jako słodycze wolę bigos i schabowe, ale właśnie kupiłam te michaływ Pierdonce, sklepie dla biednych ludzi, no i dobre, dobre są... tylko nie da się ich zjeść więcej niż trzy.
Obserwuj wątek
    • gr.een Re: białe michałki 24.03.11, 17:26
      co to jest?
    • mediator.org Re: białe michałki 24.03.11, 17:29
      "tylko nie da się ich zjeść więcej niż trzy. " - nooo, znaczy ekonomiczne, opyla się kupić.
    • happy_time Re: białe michałki 24.03.11, 17:55
      Zjadłam dwa i miałam dosyć, ale ja nie przepadam za słodyczami. A te wyjątkowo słodkie są, chociaż całkiem dobre.
    • jej_torebka Re: białe michałki 25.03.11, 10:37
      chyba się w końcu skuszę żeby sobie wyrobić opinię, bo już mnie zaczyna drażnić, że nie orientuję się w tak ważkim temacie.

      dobrze, że Biedronka jest tak blisko. ;)
    • 0ffka Re: białe michałki 25.03.11, 16:52
      a ja mogę całą paczkę ;)
    • salma75 Re: białe michałki 25.03.11, 17:04
      Zaintrygowałyście mnie. Nabędę.
    • virtual_woman Re: białe michałki 26.03.11, 18:59
      uuu, trzeba kupić ;) w temacie chociaż będę ;))
    • zetka50 Re: białe michałki 26.03.11, 19:53
      No i narobiłam wszystkim smaka co ?:)
      Pyszne, nie ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka