Dodaj do ulubionych

Czy mogę sprawdzić

16.09.11, 22:57
w jakiś sposób czy któraś z moich koleżanek pisze na tym lub innym forum? Jest jakiś sposób na to?
Obserwuj wątek
    • bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:04
      nacinasz opuszek palca, żeby krew się pokazała, przykładasz do monitora i zaprzyjaźnione nicki zaświecą się na czerwono.
      • jej_torebka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:28
        u mnie na zielono. czy to znaczy, że niedługo umrę?? o_O
        • bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:33
          jej_torebka napisała:

          > u mnie na zielono. czy to znaczy, że niedługo umrę?? o_O

          Gnijesz, znaczy się
          • soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:34
            to ja ómarlem, mam wszystko na czorno.
            • bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:36
              ja jestem Twoją przyjaciółką na forum. I torby tesz ! Nie tnijcie się !
              • bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:37
                Torby !
                • marguy Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 00:47
                  jak na zielono, to znaczy ze napromieniowana
    • deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:08
      Jest jeden sposób, prosty i tani - zapytać koleżanki :)
    • soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:18
      pewnie ze jest i to bardzo prosty. Przelec jej (faceta/meza/brata/ojca)* a nastepnie opisz to ze szczegolami na forum. Mile widziane beda zdjecia pogladowe. Delikwentka sama sie wtedy ujawni - gwarantowane.

      * niepotrzebne skreslic.
      • deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:26
        Dobry pomysł, ale jak ma dużo koleżanek do wytropienia, to się strasznie biedulka narobi ;p
        • soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:30
          Bez pracy nie ma kołaczy. Tak moja babcia mawiala.
          • deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:37
            Od tej pracy to raczej odleżyn może dostać, abo w paszczę ewentualnie. Ewidentnie plusy ujemne przeważają.
            • mumia_ramzesa Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:10
              Jakich odlezyn? Mozna na stojaco albo na wiszaco. Jakas nienowoczesna jestes!
    • spawacz.drewna Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:30
      Powiedz,która koleżanka a ja powiem czy pisze.
    • zamysleniee Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:13
      dojdziesz po liniach papilarnych
      • torado Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:14
        a Ty zawsze tak dochodzisz.....? :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka