kusia.ja 16.09.11, 22:57 w jakiś sposób czy któraś z moich koleżanek pisze na tym lub innym forum? Jest jakiś sposób na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:04 nacinasz opuszek palca, żeby krew się pokazała, przykładasz do monitora i zaprzyjaźnione nicki zaświecą się na czerwono. Odpowiedz Link Zgłoś
jej_torebka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:28 u mnie na zielono. czy to znaczy, że niedługo umrę?? o_O Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:33 jej_torebka napisała: > u mnie na zielono. czy to znaczy, że niedługo umrę?? o_O Gnijesz, znaczy się Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:34 to ja ómarlem, mam wszystko na czorno. Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:36 ja jestem Twoją przyjaciółką na forum. I torby tesz ! Nie tnijcie się ! Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 00:47 jak na zielono, to znaczy ze napromieniowana Odpowiedz Link Zgłoś
deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:08 Jest jeden sposób, prosty i tani - zapytać koleżanki :) Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:18 pewnie ze jest i to bardzo prosty. Przelec jej (faceta/meza/brata/ojca)* a nastepnie opisz to ze szczegolami na forum. Mile widziane beda zdjecia pogladowe. Delikwentka sama sie wtedy ujawni - gwarantowane. * niepotrzebne skreslic. Odpowiedz Link Zgłoś
deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:26 Dobry pomysł, ale jak ma dużo koleżanek do wytropienia, to się strasznie biedulka narobi ;p Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:30 Bez pracy nie ma kołaczy. Tak moja babcia mawiala. Odpowiedz Link Zgłoś
deletka Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:37 Od tej pracy to raczej odleżyn może dostać, abo w paszczę ewentualnie. Ewidentnie plusy ujemne przeważają. Odpowiedz Link Zgłoś
mumia_ramzesa Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:10 Jakich odlezyn? Mozna na stojaco albo na wiszaco. Jakas nienowoczesna jestes! Odpowiedz Link Zgłoś
spawacz.drewna Re: Czy mogę sprawdzić 16.09.11, 23:30 Powiedz,która koleżanka a ja powiem czy pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
zamysleniee Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:13 dojdziesz po liniach papilarnych Odpowiedz Link Zgłoś
torado Re: Czy mogę sprawdzić 17.09.11, 12:14 a Ty zawsze tak dochodzisz.....? :D Odpowiedz Link Zgłoś